BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 8 maja 2024, 09:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E39] podlaczenie radia 2 din -zanika głos z usb badz radia
PostNapisane: 21 października 2019, 18:50 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 34
Posty: 935
Witam, tak jak w temacie zakupiłem chińskie radio (stacje multimadialną) 2 din do E39. Ori radio miałem 2 czesciowe na płyty z blueetooth i szerokim mid. Dodatkowo ori wzmacniacz w bagazniku po prawej stronie. Radio cały czas działalo dobrze i nie mialem z nim problemów.
Radio 2 din ktore zakupilem podlaczylem tak jak powinno byc m.in:
kabel z radia: do kabla w samochodzie:
zółty- Zółty pin 15
czarny- czarny pin 12
czerwony- fioletowy(po włączniu zapłonu) z małej kostki wysuwanej
niebieski- pin 13 (po podlaczeniu tego radio fm dało dzwiek)
myslalem, ze juz wszystko jest ok, lecz po przejsciu z radia fm na usb i odtworzenie muzyki z pendriva nie ma dzwieku. Muzyka leci bo widac to na radiu ,ale głosu brak. Po zalaczeniu radia fm gra normalnie i jest dzwiek. Skierowałem sie do bagaznika i tam zaczołem odpinac kostki od wzmacniacza. Po chwili pojawił sie dzwiek z odtwarzanego pendriva, ale po wyjsciu i wlaczeniu radia fm dzwiek z pendriva znow padł. Muzyka sie odtwarza a dzwieku nie ma. Postanowilem sciagnac kleme z aku mase. Po zalozeniu klemy i wlaczeniu muzyki w radiu z pendriva dzwiek sie pojawil. Przelaczylem w tedy na radio fm i ok,spowrotem przelaczylem na usb i dzwieku nie ma. Co jest przyczyna? dlaczego tak sie dzieje ze po przelaczeniu na radio fm zanika dzwiek z pendriva? Wczesniej przypominam ze na ori radiu dzwiek nigdy nie znikał i działało bardzo dobrze. Prosze o wskazowke,porady bo walcze juz cały tydzień.
Dodatkowo na kostce jest kabelek, który ma oznaczenie REVERSE nie mam pojecia za co on odpowiada i czy tez musze go jeszcze gdzies podlaczyc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL