BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 21:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] Rozładowany akumulator problem z radiem 16:9
PostNapisane: 24 września 2021, 05:10 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Moje BMW: E36&e46
Kod silnika: M43b16&m54b25xi
Witam. Mam problem z e46 325xi m54b25. Nagłośnienie harmana radio 16:9 poraz drugi rozładował się akumulator tym razem do zera. Zauważyłem że zaczęło się od tego że zaczęło się wyłączać radio dioda przy pokrętle zgasła, po tygodniu samo się włączyło wypiąłem Aku podłączyłem i grało. Po tygodniu radio znowu się wyłączyło ale tym razem dioda zgasła ale radio jakby z zakłóceniami grało i po wyjęciu kluczyka również i dziś po 2 dniach jak przestało grać Aku wyładowany do zera + jak dochodziłem do auta to słyszałem krótki sygnał dźwiękowy jakby alarmu. Co może być przyczyną jak i gdzie szukać problemu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Rozładowany akumulator problem z radiem 16:9
PostNapisane: 1 lutego 2022, 13:37 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 35
Posty: 44
Lokalizacja: Biała Podlaska
Moje BMW: E46
Kod silnika: M54B30
Udało się rozwiązać problem? Jeżeli nie to wydaje mi się że winny może być tuner BM54 który masz w bagażniku (możliwe że to końcówki mocy) Ewentualnie po zamknięciu samochodu stań przy bagażniku i przez jakiś czas nasłuchuj czy czytnik nawigacji nie uruchamia się samoczynnie, on też może uruchamiać się na zamkniętym samochodzie. miałem podobny problem z rozładowującym się aku - okazało się że to rezystor dmuchawy potocznie zwany jeżem, ale wertując głównie zagraniczne fora u wielu osób winny był wyżej wymieniony tuner lub czytnik navi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL