BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 05:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E21] Car audio w Rekinie
PostNapisane: 17 listopada 2008, 17:57 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 13
Lokalizacja: Na³êczów
Witam!Zamierzam w swoim "rekinie" zamontować nagłośnienie.Problem polega na tym ze chce zachować oryginalny wygląd wnętrza.Ciecie, wycinanie czy jakieś klejenie nie wchodzi w grę.Z tyłu pod osłoną półki jest miejsce na głośniki 4x6 i takie zamierzam tam zamontować.Gorzej jest z przodem, w drzwiach nie przewidziano miejsca na głośniki.Chciałbym zamontować odseparowane 160 lub 165 oraz tweetery.Myślałem aby głośniki zamontować pod siedzeniami, tylko ze nie wiem czy to dobry pomysł.Tweetery zmieściłyby sie w bocznych nawiewach.Macie jakiś inny pomysł na zamontowanie wspomnianych głośników oraz tweeterów?Chce kupić zestaw Helixa na przód oraz Magnata na tył.Proszę o rady, byłbym bardzo wdzięczny ;) Pozdrawiam!
Jarek.

_________________
Kupiona od pierwszego wÂłaÂściciela, do 1995r serwisowana w Aso.Aktualnie remontowana;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, 11:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 7229
Lokalizacja:
Moje BMW: E36 & E46
Kod silnika: M42 & M52
Szczeka opada z tego co tu wypisujesz :/
Głośniki pod siedzeniem??? Tą muzykę masz słuchać Ty czy Twoja DUP....???????????
Nie bardzo rozumiem tego pomysłu.....
jedyne rozwiązanie to wstawka w drzwi! i to się nie obejdzie bez przeróbek! albo robić to porządnie tak jak być powinno albo sobie daruj i się nie ośmieszaj z montażem głośników pod siedzeniem:/ Są na allego dostępne różne dystanse, odpowiednie wstawki w drzwi i to dużo pracy nie zajmuje!
Kto w dzisiejszym świecie kupuje głośniki 4x6??????????? i wstawia je w tył???????
Jednym słowem Twoje Car audio.... jeśli można to tak nazwać to będzie wielka porażka a Ty wyrzucisz kasę w błoto! bo z jakości dźwięku na 100% nie będziesz zadowolony!

_________________
Sprzedam fele 16" + roczne opony...
E36 ALPINWEISS... Sprawdź... :hyhy:
E46 COSMOSSCHWARZ... Sprawdź... :hyhy: :hyhy: Nowe foty strona 31!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, 13:15 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 13
Lokalizacja: Na³êczów
Jak juz pisałem zależy mi na zachowaniu oryginalnego wyglądu wnętrza.Dlatego mam taki problem.Nie chce niczego wycinać, szpachlować czy doklejać.Neonki, światełka czy nakładki na pedały tez mnie nie interesują.Nie jestem fanem muzyki "łubu dubu" i basu dudniącego we wnętrzu.Nie słucham muzyki wyjątkowo głośno, nie kreci mnie to.Chce mieć w miarę czysty dźwięk.Z przodu fabrycznie nie przewidziano miejsca dlatego szukam miejsca w który będą mogły być umieszczone będąc jednocześnie niewidocznymi dla oka, niepsującymi wnętrza.Do "normalnej" zabudowy audio mam nowsze,współczesne auto.Pozdrawiam!
Jarek.

_________________
Kupiona od pierwszego wÂłaÂściciela, do 1995r serwisowana w Aso.Aktualnie remontowana;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, 13:27 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
bazant52, muzyka w E21 lub E24 to porażka. Jedyne rozsądne wyjście to kupić drugie boczki w kolorze i te właśnie pociąć, przerobić na głośniki 16cm. Nie wiem jaki masz kolor wnętrza. Granatowe, beżowe i chyba zielone mam. :rotfl: Wtedy jak Ci się znudzi , możesz wrócić do oryginału.

Tył bym odpuścił. Dobre 16cm (najlepiej Hertz HSK za 550zł) będzie grało tak że się mocno zdziwisz.... ale pod wzmacniaczem....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, 13:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 7229
Lokalizacja:
Moje BMW: E36 & E46
Kod silnika: M42 & M52
KotSylwester napisał(a):
bazant52, muzyka w E21 lub E24 to porażka. Jedyne rozsądne wyjście to kupić drugie boczki w kolorze i te właśnie pociąć, przerobić na głośniki 16cm. Nie wiem jaki masz kolor wnętrza. Granatowe, beżowe i chyba zielone mam. :rotfl: Wtedy jak Ci się znudzi , możesz wrócić do oryginału.

Tył bym odpuścił. Dobre 16cm (najlepiej Hertz HSK za 550zł) będzie grało tak że się mocno zdziwisz.... ale pod wzmacniaczem....



Jak nie chcesz nic pruć to zostaje kupić drugi komplet boczków i przerobić... jak Ci się znudzi albo jak byś sprzedawał autko wymontowywujesz głośniki, zakładasz boczki i nikt o niczym nie wie :)

_________________
Sprzedam fele 16" + roczne opony...
E36 ALPINWEISS... Sprawdź... :hyhy:
E46 COSMOSSCHWARZ... Sprawdź... :hyhy: :hyhy: Nowe foty strona 31!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 listopada 2008, 15:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
a ja mam tylko takie mało OT

do e21 wpakował bym oryginalnego kaseciaka bawaria i stare pierdzące głosniczki i tym bym sie cieszył i podniecał naprawde


ale to jest tylko moje zdanie

pozdro!

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL