BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 16:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: MALOWANIE I REGENERACJA WYKŁADZINY W BMW
PostNapisane: 15 czerwca 2013, 14:20 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 90
Lokalizacja: STALOWA WOLA
niestety panowie, mam złe wieści. Po zakupie kolnej puszki i pomalowaniu całości efekt był fajny do puki nie przejechałem ręka lub miękka szczoteczka, ręka jest czarna podobnie jak szczoteczka... Wystarczy przejechać parę razy ręka a pojawiają się prześwity no i rękę mamy czarna :/. Właśnie napisałem emalia do nich, opisałem sytuacje i zażądałem zwrotu kasy. Bo absolutnie nie jest to profesjonalny produkt - jak pisze na aukcji ! tylko jakiś bubel. Najlepiej porostu kopic materiał, są na necie specjalne materiały do tego 24zl za metr bierzący, wiec 50 zl. Przykleić można samemu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: MALOWANIE I REGENERACJA WYKŁADZINY W BMW
PostNapisane: 15 czerwca 2013, 14:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 2578
Moje BMW: F20
Kod silnika: N55B58
U mnie tego nie ma :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: MALOWANIE I REGENERACJA WYKŁADZINY W BMW
PostNapisane: 15 czerwca 2013, 21:38 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 90
Lokalizacja: STALOWA WOLA
Jak dla mnie to widzę ze spreye w tym temacie nigdy nie będą idealnym rozwiązaniem. Mógłbym kopic jeszcze puszkę albo dwie i wysmarować ale wyglądało by to tak jak bym pomalował zwykłym sprayem matowym, materiał nie przypominał by materiału i moim zdaniem nie jest to dobre wyjście. Nie wierze ze jakiś spray załatwi sprawę tak jak naprawdę trzeba. Najlepszym wyjściem jest kupić materiał i okleić i chyba tak zrobię. Na razie muszę załatwić sprawę z tym sprzedawca z allegro, bo wydałem trochę kasy na darmo. To są linki do strony gdzie można kupić materiał do takich zastosowań.
http://hurtowniatapicerska.pl/sam155-tk ... odowa.html
lub
http://hurtowniatapicerska.pl/sam167-tk ... odowa.html


Ostatnio edytowano 16 czerwca 2013, 10:35 przez manieksw, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: MALOWANIE I REGENERACJA WYKŁADZINY W BMW
PostNapisane: 15 czerwca 2013, 21:56 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 2578
Moje BMW: F20
Kod silnika: N55B58
No luz, tylko nowego dywanu przecież nie kupie do 17 letniego auta? :>


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: MALOWANIE I REGENERACJA WYKŁADZINY W BMW
PostNapisane: 15 czerwca 2013, 22:21 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 385
Moje BMW: e46
Kod silnika: m47 teraz M54B25
Po co kombinować...ja swoją pułke z tyłu pomalowałem zwykłym sprayem czarny mat.Materiał zrobił się sztywniejszy,ale przeleciałem szczotką do butów(nową czystą) i troche zmiękło,wyszło czarniutkie i nie straszy wyblakłym.

_________________
Jak samochód robi BRUM BRUM to benzyna,Jak robi KLE KLE to ropniak,a jak robi BRUM BRUM i KLE KLE to gaz..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: MALOWANIE I REGENERACJA WYKŁADZINY W BMW
PostNapisane: 15 czerwca 2013, 22:25 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 2578
Moje BMW: F20
Kod silnika: N55B58
Ja tak zrobie z półką u siebie i porównam efekt tego szpraja co kupiłem i zwykłego matowego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: MALOWANIE I REGENERACJA WYKŁADZINY W BMW
PostNapisane: 3 lipca 2013, 18:32 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 90
Lokalizacja: STALOWA WOLA
No chłopaki, teraz to ma ręce i nogi trochę minęło czasu ale wziąłem się za to porządnie :) nie żadne tam szpreye. To efekty !! Kupilem awaryjnie 2 metry bieżące materiału, ale zostało mi ponad metr wiec mogę odsprzedać. Szerokość to 150cm spokojnie starczy nawet na większą półkę. Cena 40 zl Nie jest łatwo znaleźć ten materiał i kupić, a to profesjonalny meterial właśnie do wykańczania takich elementów jak polka czy podsufitka. Na foto wygląda jak by się błyszczał ale to tylko wynik użycia lampy z bliskiej odległości, jak ktoś będzie zainteresowany to zrobię fotkę w naturalnym świetle. Wygląda jak nówka ori z salonu :)
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: MALOWANIE I REGENERACJA WYKŁADZINY W BMW
PostNapisane: 3 lipca 2013, 21:56 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 994
Lokalizacja: radom
Moje BMW: E-36 323i SEDAN
Kod silnika: M52b25
ja robilem sprayem czarnym matem cena 10zl efekt kozak po szczotkowaniu igla

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: MALOWANIE I REGENERACJA WYKŁADZINY W BMW
PostNapisane: 4 lipca 2013, 08:45 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 90
Lokalizacja: STALOWA WOLA
wiem jak wygląda efekt spreja bo brat mój zrobił tak samo... i nigdy nie dorówna to efektowi prawdziwego materiału. Tez miałem rożne pomysły itd. ale teraz wiem już ze malowanie tego sprayem to trochę wiocha - nie mówiąc już o tym spreju którym próbowałem na początku, który rzekomo był do materiału :/. Tak w ogóle to wysłałem do nich maila ze zdjęciami jak maluje ich spray materiał i zażądałem zwrotu pieniędzy. Jedyne porządne rozwiązanie to oklejenie nowym materiałem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL