BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 01:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zazdrośc o BMw
PostNapisane: 10 września 2007, 14:48 
Offline
Forumowicz

Posty: 195
Lokalizacja: Konin
no i tragedia jestem załamany jakiś gamoń na weselu siostry mojej dziewczyny w sobote w nocy zarysował mi całe drzwi i błotnik prawy kluczykiem Dodam iz moja beemka była jedyna na placu i generalnie wzbudzała zainteresowanie, ale widac za bardzo bo jakis gamoń za przeproszeniem przerysował nie skazitelny lakier i to jeden z uczestników wesela gdybym wiedział kto to to by go na noszach wynosili Moja biedna bunia jest pocharatana rysa jest widoczna aczkolwiek nie jest to wgniotka macie jakis dobry sposób zeby to naprawic albo poleccie dobrego lakiernika . Konieczne bedzie malowanie całych elementów ???? Pomóźcie

jeszcze raz prosze nie przeklinac
pozdro
pablo022


Ostatnio edytowano 10 września 2007, 17:52 przez funBmw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 września 2007, 17:14 
Offline
Forumowicz

Posty: 107
Lokalizacja: Szczecin
to jest wlasnie to podlosc ludzka nie zna granic a ile teraz pieprzenia zeby zrobic jak bylo noi koszty co najwazniesze jak masz rysy do podkladu to polerka nic niepomoze pewnie malowanie calych elementow z cieniowaniem wchodzi w gre ale auto zastepcze podoba mi sie bardzo :super: :super: :super:

_________________
Mauritiusblau Metallic


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 września 2007, 23:41 
Dziś u mnie to samo. Cała prawa strona ale delikatnie po pascie powinno być oki. Już 2 raz. Ktoś będzie miał pecha. A na szczęście mam szanse się dowiedzieć. Wkurzające to jest.. Niestety tacy są polacy..


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2007, 07:35 
yeahman napisał(a):
Dziś u mnie to samo. Cała prawa strona ale delikatnie po pascie powinno być oki. Już 2 raz. Ktoś będzie miał pecha. A na szczęście mam szanse się dowiedzieć. Wkurzające to jest.. Niestety tacy są polacy..



mi juz trzecie auto porysowali.. podejrzewam kto to jest, ale nie zlapalem za reke, ale jak zlape to urwe.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2007, 09:30 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 508
Lokalizacja: WSC
U mnie to samo, lekko zarysowane drzwi.
Znam ten ból. W ASO BMW za takie male ryski krzykneli mi 1200zł.
Dodam, że rysa nie sięga do blachy, po dokładnym umyciu jest praktycznie nie widoczna. Ale ja wiem gdzie jest i zawsze się na nią patrze.
Co tu dużo mówić - łamać rączki sprawcą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2007, 09:49 
Offline
Forumowicz

Posty: 195
Lokalizacja: Konin
???


Ostatnio edytowano 17 stycznia 2008, 16:09 przez funBmw, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2007, 09:53 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 508
Lokalizacja: WSC
Najgorsze jest to, że na takich ludzi nie ma sposobu.
Niektórych zrzera zazdrość, inni są fanami tuningowania kluczykiem samochodów innych osób. Możesz stawiać samochód w najbardziej pewnych miejscach, ale jak trafi się idiota to nic nie poradzisz.
Życze nam wszystkim, żeby to się nie powtórzyło.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2007, 09:54 
Offline
Forumowicz

Posty: 195
Lokalizacja: Konin
a może jechac na komputerowe dobranie lakieru i zeby zapakowali w spray i delikatnie samemu zamalowac ?????


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2007, 09:57 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 508
Lokalizacja: WSC
Tego bym odradzał.
Nawet bardzo trafnie dobrany lakier może się różnić troszeczke i jak sam poprawisz to bedziesz miał łaty na samochodzie. Jak malować to już cały element. Wtedy będzie ok.
Ja oddaje do ASO przy okazji może za rozsądne pieniądze mi to zrobią.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2007, 10:24 
Offline
Forumowicz

Posty: 195
Lokalizacja: Konin
1200 masakra ja mam auto dopiero co sprowadzone tydzien nim jezdze musze jeszcze wymienic rozrzad olej paski i płyny no i zarejestrowac na pl moze jednak spróbuje Powiesze tego co mi to zrobił


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2007, 10:38 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 995
Lokalizacja: Warszawa
Jak ryska jest niewielka , kup jakąs lepszą paste polerską (lekkościerną) i spróbuj wypolerować, jeśli rysa nie jest głęboka to powinna po kilku razach ręcznej polerki przynajmniej stać się dużo mniej widoczna.
Jeżeli rysa jest głęboka to można spróbować wynalazku Turtle Wax'a tzw CHIPKIT czyli taka specjalna kredka którą dobiera sie do koloru lakieru, "kredkuje" się i zabezpiecza woskiem i podobno jest malina...
Jeśli to nic nie da to oczywiście pozostaje lakiernik ale wątpie żeby się to za bardzo opłacało...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2007, 16:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 2213
Lokalizacja: 3CiTy
Moje BMW: e39
Kod silnika: m57
podjedz do lakiernika, niech Ci powie co i jak, tzn czy wystarczy spolerowac, czy malowanie calych elementow (ew do listw)

zakladam,ze sa to glebokie rysy, wiec polecam, na chwile obecna kiedy to masz "wazniejsze" wydatki kupic lakier (komputerowo dobrac) i kupic paczke zapalek.

odtluszczasz ryse i zapalka delikatnie wypelniasz ryse, uwazajac jednoczesnie aby jak najmniejsza ilosc "wyladowala" poza rysa
po takiej kuracji mozesz zostawic auto tak jak stoi, albo wziasc papier wodny 2000 i przetrzec delikatnie zaschniety lakier, potem pasta polerska G3(polecam) i nie bedzie juz takiej tragedii, aczkolwiek bedzie widoczne, ale....bedzie lepiej :ok:

pozdro

_________________
Bayerische Motoren Werke...
MĂłj byÂły Is-ik
Chcesz kupiĂŚ zadbane e39?? -> Moja 528i

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2007, 08:51 
Offline
Forumowicz

Posty: 195
Lokalizacja: Konin
witam co do wypowiedzi powyzej, nie zły pomysł musiałbym poprostu zalepic tasma powierzchnie wokół rys tak zeby tylko one były widoczne i juz jezeli bedzie roznica w lakieru to minimalna, widoczna tylko w miejscu rys , musze tylko namierzyc taka tasme, ptóbowałem wczoraj pasta tempo nie pomogło ;(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2007, 09:21 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Czy na weselu był jakiś Logan?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2007, 10:23 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
pablo022 napisał(a):
zakladam,ze sa to glebokie rysy, wiec polecam, na chwile obecna kiedy to masz "wazniejsze" wydatki kupic lakier (komputerowo dobrac) i kupic paczke zapalek.
pozdro


No Panowie ! Bez przesady ! Zapałką BMW malować ? A maskę pędzlem...

Zrób tak: najpierw wypoleruj rysę jakąś pastą polerską, napewno będzie mniej widoczna, następnie dobierz lakier i udaj się do sklepu modelarskiego tam mają specjalistyczne malusieńkie pędzlki do BARDZO dokładnego malowania kupujesz i jedziesz :) U znajomego była rysa do podkładu po takim zabiegu trzeba się naprawdę przyjżeć żeby zobaczyć że coś było naprawiane.

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2007, 10:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
MAJSU_WuWuA napisał(a):
A maskę pędzlem...


wałkiem będzie szybciej :rotfl:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2007, 11:09 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 517
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Moje BMW: e46 330CI
Kod silnika: M54 B30
KotSylwester napisał(a):
Czy na weselu był jakiś Logan?


:) podejrzewam że był :rotfl: :rotfl:

_________________
BMW\\\Będziesz Mógł Wyprzedzać

Obrazek

Moje 330CI - viewtopic.php?t=51439

Moje K6 - viewtopic.php?f=60&t=73717


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2007, 12:22 
Offline
Forumowicz

Posty: 195
Lokalizacja: Konin
chodziw am o dacie logan ehehhe??? nie nie było ale były jeszcze 2 inne bumy e36 4 drzwiowa czarna i równiez czarna x3 obie stały poza zamknietym ogrodzeniem ja tuz przy wejsciu pod latarnia i porysowana tylko moja becie ( zreszta ten atak był wymierzony we mnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2007, 20:46 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 508
Lokalizacja: WSC
Przypatrz się czy Twoja rysa, to nie jest logo dacii. Pomogłoby to dorwać sprawce...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2007, 21:57 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 50
Lokalizacja: Nancy
Ja przynajmniej wiem dlaczego stracilem szybe i czarna pionowa oslone w drzwiach pasazera.W ostatnia niedziele pod domem ok godz 13.00-14.00 ktos wywalil mi szybe.
Myslalem ze to wandalizm do czasu kiedy stwierdzilem brak portfela.Byl w samochodzie :zalamany: Pieniadze,karty,szyba,itd 500 euro w d...
Glupota kosztuje :zalamany: szkoda ze az tyle.

_________________
Pozdrawiam faraon72
aujourd'hui, demain, toujours BMW
Obrazek
Moja bunia http://bmw5er.pl/viewtopic.php?t=223


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL