BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 maja 2024, 09:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 18:51 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 75
Lokalizacja: lubuskie
Santino napisał(a):
mnowak napisał(a):
Na tamte czas tj, 96 rok czy 95 od kiedy zaczeli je produkowac to byly auta nie z tej ziemi !! a co do e36 to o gustach sie nie rozmawia. Mialem e36 ( ten sam kolor i coupe ) i tez stwierdzilem ze czas na zmiany ale to juz raptem 2 lata temu.

jesli patrzec pod wzgledem komfortu, i rocznika produkcji to juz wolal bym e38 niz np mietka czy np e39, komfort i prestiz wiekszy a cena podobna



mam e39 z 2001 roku patrzac na ceny to na dzien dzisiejszy miałbym: tego miecia A e39 lub e38 kupisz juz za 20 tys zł z poczatkow produkcji

_________________
summer meet :D http://youtube.com/watch?v=EO9NE68O-Go


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 20:07 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 522
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e46 328ci
E36 bylo piekne, a to cos... Dla mnie porazka.

_________________
viewtopic.php?t=45082


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 21:14 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 339
Lokalizacja: GWlkp
Moje BMW: 318Ci N42 ///
no co tu dodac,coupe w e36 niestety nie jest funkcjonalnym autem,ja mając 196 wzrostu mam problemy w wysiadaniem z niego ,dodam że odchylone i pochylone siedzisko maks do tyłu nic nie daje po prostu stykam sie głowa z podsufitką :znudzony: ,dodam ze ostatnio wiozłem starsza osobe i były problemy z wydostaniem jej ze srodka...z kolei jak przyszło do przewiezienia czegoś z tyłu nie było specjalnie problemu ,tylne fotele po położeniu gwarantują sporo miejsca :zdziwko: ,jeżeli sytuacja zmusiła Cie do sprzedazy coupe w zamian za 5 drzwiowa limuzyne MB to trudno,ale czemu do diabła nie kupiłes e39 2,8pb?

_________________
Obrazek

Programowanie ,adaptacja kasowanie błedów INPA DIS Ediabas/Gorzów Wlkp kontakt na PW


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 21:21 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 529
Lokalizacja: zach-pom
Santino napisał(a):
a mi sie nie podoba wcale, o ile e36 naprawde piekne, to mietek mnie nie rusza taki se nastepny okular, nadwozie projektowal chyba czlowiek ktory nie wie co to emocje


podpisuje sie pod tą wypowiedzią... wg. mnie ten mesiek to totalna porażka pod względem wizualnym .. ta deska rozdzielcza to juz wogole :wstyd: . Ale kazdy ma to co mu sie podoba wiec szerokosci i bezproblemowego uzytkowania :)

_________________
Obrazek
Oto moja czarnulka , [you] zobacz i ocen mini sesja z glebÂą i 18' str.6
e46 320Ci
e30 kiler 3xx


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 21:28 
Offline
Forumowicz

Posty: 290
Lokalizacja: Szprotawa
Zbyt mało miejsca na tylnej kanapie, potrzeba spróbowania innej marki,bardziej komfortowe zawiesznie i wyciszenie auta.I trafiła się ładna E klasa


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 21:43 
marcin kierkus napisał(a):
Zbyt mało miejsca na tylnej kanapie, potrzeba spróbowania innej marki,bardziej komfortowe zawiesznie i wyciszenie auta.I trafiła się ładna E klasa


Pan tu ciemnoty nie wciska bo od komfortu, wyciszenia i dużej kanapy jest 7er :D

Ogólnie do okularów nic nie mam, ale w porównaniu z tym cudem co miałeś to cieniutko. Trzeba chociaż felgi AMG zapodać żeby to jakoś wyglądało. Auto fajne, ale dla dziadka. Daj filmik jak to przyspiesza :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 22:12 
Offline
Forumowicz

Wiek: 36
Posty: 181
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=21778
martin2305 napisał(a):
no co tu dodac,coupe w e36 niestety nie jest funkcjonalnym autem

Oczywiście że nie jest. To autko to lansu i za to mu chwała :D

A zmiana podyktowana właśnie funkcjonalnością, ale racja, szkoda że nie na 7er.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 22:22 
Offline
Forumowicz

Posty: 290
Lokalizacja: Szprotawa
Chodziło właśnie o to żeby auto było tej klasy z przestronnym wnętrzem. Nie potrzebuję auta klasy S. No i dobrze że nie rzuca się w oczy :D Jak będzie chwila to zapodam filmik. Nie wiem czy zdecyduję się na felgi 17cali.
Dodam że z ciekawych rzeczy na wyposazeniu posiada elektryczne fotele ortopedyczne popmpowane,servotronic,esp,xenon,klimatronic z przewietrzaniem postojowym,lusterka wszystkie fotochrom. Kupiłem z I rąk i najważniejsze że przebieg 138tyś jest potwierdzony w aso zarówno we Włoszech jak i w Polsce. Spalanie średnie to 10.5 ,jazda mieszana do 170kmh momentami a więc nie tak źle. Auto nie będzie miało lpg.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 22:32 
mnowak napisał(a):

mam e39 z 2001 roku patrzac na ceny to na dzien dzisiejszy miałbym: tego miecia A e39 lub e38 kupisz juz za 20 tys zł z poczatkow produkcji



530d E39 02r jest warte tyle co W211 z w/w ogłoszenia? dobrze zrozumiałem? :znudzony:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 22:34 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 725
Lokalizacja: Śląsk
Moje BMW: E90 320dA
Bardzo ladny merolek :ok: Widac ze bardzo zadbany egzemplarz. Mi W210 zawsze podobal sie, elegancja i komfort.
Napisz jak tam wrazenia z jazdy, prowadzenie, silnik, automat ;) ? Generalnie zadowolony jestes?

_________________
E90 320dA
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 22:43 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 75
Lokalizacja: lubuskie
e36 zwlaszcza coupe to auto dla lansu , szpanowania, taka młodzieżowka - bez urazy ( sam od tego zaczynałem) stara 7 czy 5 owszem wieksze auto praktyczniejsze ale juz nie robi wrazenia bynajmniej dla mnie no chyba ze e65 lub GS430 . Jest wiele innych marek wartych wyprobowania i duzo lepszych niz 7 chocby : chrysler 300C, 300M, lexus , Dodge magnum !! ale kazdy wybiera to co lubi. Kolega Marcin jak napisal chcial wyprobowac cos innego i calkowicie go popieram i rozumie. Moim kolejnym autem napewno nie bedzie BMW, chyba ze X5 po lifcie duzo stanieje wiec ja kupie, bo uwazam SUV-a za swietne auto na PL dziury i góry w ktore zima czesto jezdze. pzdr

_________________
summer meet :D http://youtube.com/watch?v=EO9NE68O-Go


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 23:05 
Offline
Forumowicz

Posty: 289
Lokalizacja: pomorze
Auto duże wygodne i takie cichociemne, zastanawia mnie tylko ..

marcin kierkus napisał(a):
Dodam że z ciekawych rzeczy na wyposazeniu posiada elektryczne fotele ortopedyczne popmpowane,servotronic,esp,xenon,klimatronic z przewietrzaniem postojowym,lusterka wszystkie fotochrom.


bez intensywnego spryskiwania świateł ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 23:56 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1592
Lokalizacja: West
Moje BMW: Z4 3.0i
Alez mnie bawia komentarze na temat nowego nabytku Marcina. Wiele rozmow odbylem z nim na temat wyboru nowego auta, BMW odpadlo miedzy innymi ze wzgledu na...brak prestizu. Nie oszukujmy sie, ceny nie tak dawno jeszcze nieosiagalnych aut bardzo spadly, jakimze to prestizowym autem jest w tej chwili e39? Do nabycia za 15-16 tysiecy zlotych, doklada sie zderzaki z laminatu, chinskie felgi i juz mozna adorowac kolezanki z sasiedniej wioski. Widzial ktos W210 po chamskim tuningu? Nie, bo o ile wielu osobom (z forum rowniez jak widze) marka mercedes kojarzy sie z niemieckim emerytem badz polskim wlascicielem budy na bazarze, to w moich i Marcina okolicach (tereny przygraniczne) jest to marka czesto wybierana przez ludzi mlodych, za to zawsze majacych dobry gust. Do Mercedesa wklada sie ladne felgi (AMG, Brabus, oryginal MB) i nie trzeba nic poprawiac. Porownywanie e36 ze swoja stylistyka z lat 90/91 oraz W210, ktory podczas premiery w 95 roku zaszokowal stylistyka, jest nie na miejscu. Sa gusta i gusciki, ale ten model jest zawsze ponadczasowo piekny, nie znam nikogo kto sprzedalby okulara i powiedzial ze jest to jego ostatni mercedes. Zapraszam na przejazdzke, porownanie komfortu nie tylko z e36, ale nawet z e39. Marcin jest czlowiekiem w moim wieku, z pewna pozycja spoleczna, dobrym zawodem - ten model pasuje do tego typu ludzi.
Opowiesci ze MB skonczyl sie z modelem 124 to cytowanie spoconych taksowkarzy, ktorych nie stac na nic wiecej niz ich 20letni 200d. Sa to po prostu inne auta, moze faktycznie kaprysne (beznadziejne CDI), ale akurat benzynowy silnik 320 to silnik bezobslugowy. Ot, zmienic olej co jakis czas :)
Mimo calej mojej milosci do marki BMW, moim nastepnym autem bedzie W211.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, 00:19 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 75
Lokalizacja: lubuskie
el Presidente napisał(a):
Alez mnie bawia komentarze na temat nowego nabytku Marcina. Wiele rozmow odbylem z nim na temat wyboru nowego auta, BMW odpadlo miedzy innymi ze wzgledu na...brak prestizu. Nie oszukujmy sie, ceny nie tak dawno jeszcze nieosiagalnych aut bardzo spadly, jakimze to prestizowym autem jest w tej chwili e39? Do nabycia za 15-16 tysiecy zlotych, doklada sie zderzaki z laminatu, chinskie felgi i juz mozna adorowac kolezanki z sasiedniej wioski. Widzial ktos W210 po chamskim tuningu? Nie, bo o ile wielu osobom (z forum rowniez jak widze) marka mercedes kojarzy sie z niemieckim emerytem badz polskim wlascicielem budy na bazarze, to w moich i Marcina okolicach (tereny przygraniczne) jest to marka czesto wybierana przez ludzi mlodych, za to zawsze majacych dobry gust. Do Mercedesa wklada sie ladne felgi (AMG, Brabus, oryginal MB) i nie trzeba nic poprawiac. Porownywanie e36 ze swoja stylistyka z lat 90/91 oraz W210, ktory podczas premiery w 95 roku zaszokowal stylistyka, jest nie na miejscu. Sa gusta i gusciki, ale ten model jest zawsze ponadczasowo piekny, nie znam nikogo kto sprzedalby okulara i powiedzial ze jest to jego ostatni mercedes. Zapraszam na przejazdzke, porownanie komfortu nie tylko z e36, ale nawet z e39. Marcin jest czlowiekiem w moim wieku, z pewna pozycja spoleczna, dobrym zawodem - ten model pasuje do tego typu ludzi.
Opowiesci ze MB skonczyl sie z modelem 124 to cytowanie spoconych taksowkarzy, ktorych nie stac na nic wiecej niz ich 20letni 200d. Sa to po prostu inne auta, moze faktycznie kaprysne (beznadziejne CDI), ale akurat benzynowy silnik 320 to silnik bezobslugowy. Ot, zmienic olej co jakis czas :)
Mimo calej mojej milosci do marki BMW, moim nastepnym autem bedzie W211.


Zostaniesz pojechany kolego bo ludzie na forum BMW maja klapki na oczach tylko na ta marke i liczy sie tylko to. Reszte inne to syf kiła i mogiła. Ja dodam jeszcze ze do e39 za 15 tys wstawic lampy z białym kierunkiem DEPO podroby przod lampy ALA angel eyes z firmy CHOLLA Made in China i juz maja nowszy model ktory tu mozna porownac z ta E klasa. takie wlasnie sa opinie dlaczego nie 5 czy 7. Ta E klasa jest ponadczasowa i zawsze bedzie dobrym autem. A e36 to seria 3 - najmniejsza . siedzisz jak kroliczek za kirownica. ciasno twardo i kompletnie nie mozemy porownywac tego do MB. Fakt faktem ze projektanci w 90 roku dokonali czegos niesamowitego bo e36 bylo super ladnym i udanym autem ale porownywanie go do MB to cos smiesznego. A dlaczego nie kupil 7 ?? Bo u nas jest ich pełno i chce sie nimi zygac, dlatego padlo na cos innego akuratnie MB, a jego młodziezowe e36 pomimo dobrego stanu kompletnie nie pasowalo do jego osoby i nawet zalozenie rodziny wiec potrzebne wieksze auto - wiek tu nie ma nic do gadania , bo BMW tez jezdza starsi panowie podobnie jak stereotyp ze MB to dla dziadkow , emerytow, tak BMW to dla dresow, koksiarzy , szpanerow.


PS: MOTTO : BYLE JAKI WÓZ BYLEBY D... WIÓZŁ

_________________
summer meet :D http://youtube.com/watch?v=EO9NE68O-Go


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, 01:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
mnowak napisał(a):
el Presidente napisał/a:
Alez mnie bawia komentarze na temat nowego nabytku Marcina. Wiele rozmow odbylem z nim na temat wyboru nowego auta, BMW odpadlo miedzy innymi ze wzgledu na...brak prestizu. Nie oszukujmy sie, ceny nie tak dawno jeszcze nieosiagalnych aut bardzo spadly, jakimze to prestizowym autem jest w tej chwili e39? Do nabycia za 15-16 tysiecy zlotych, doklada sie zderzaki z laminatu, chinskie felgi i juz mozna adorowac kolezanki z sasiedniej wioski. Widzial ktos W210 po chamskim tuningu? Nie, bo o ile wielu osobom (z forum rowniez jak widze) marka mercedes kojarzy sie z niemieckim emerytem badz polskim wlascicielem budy na bazarze, to w moich i Marcina okolicach (tereny przygraniczne) jest to marka czesto wybierana przez ludzi mlodych, za to zawsze majacych dobry gust. Do Mercedesa wklada sie ladne felgi (AMG, Brabus, oryginal MB) i nie trzeba nic poprawiac. Porownywanie e36 ze swoja stylistyka z lat 90/91 oraz W210, ktory podczas premiery w 95 roku zaszokowal stylistyka, jest nie na miejscu. Sa gusta i gusciki, ale ten model jest zawsze ponadczasowo piekny, nie znam nikogo kto sprzedalby okulara i powiedzial ze jest to jego ostatni mercedes. Zapraszam na przejazdzke, porownanie komfortu nie tylko z e36, ale nawet z e39. Marcin jest czlowiekiem w moim wieku, z pewna pozycja spoleczna, dobrym zawodem - ten model pasuje do tego typu ludzi.
Opowiesci ze MB skonczyl sie z modelem 124 to cytowanie spoconych taksowkarzy, ktorych nie stac na nic wiecej niz ich 20letni 200d. Sa to po prostu inne auta, moze faktycznie kaprysne (beznadziejne CDI), ale akurat benzynowy silnik 320 to silnik bezobslugowy. Ot, zmienic olej co jakis czas
Mimo calej mojej milosci do marki BMW, moim nastepnym autem bedzie W211.



Zostaniesz pojechany kolego bo ludzie na forum BMW maja klapki na oczach tylko na ta marke i liczy sie tylko to. Reszte inne to syf kiła i mogiła. Ja dodam jeszcze ze do e39 za 15 tys wstawic lampy z białym kierunkiem DEPO podroby przod lampy ALA angel eyes z firmy CHOLLA Made in China i juz maja nowszy model ktory tu mozna porownac z ta E klasa. takie wlasnie sa opinie dlaczego nie 5 czy 7. Ta E klasa jest ponadczasowa i zawsze bedzie dobrym autem. A e36 to seria 3 - najmniejsza . siedzisz jak kroliczek za kirownica. ciasno twardo i kompletnie nie mozemy porownywac tego do MB. Fakt faktem ze projektanci w 90 roku dokonali czegos niesamowitego bo e36 bylo super ladnym i udanym autem ale porownywanie go do MB to cos smiesznego. A dlaczego nie kupil 7 ?? Bo u nas jest ich pełno i chce sie nimi zygac, dlatego padlo na cos innego akuratnie MB, a jego młodziezowe e36 pomimo dobrego stanu kompletnie nie pasowalo do jego osoby i nawet zalozenie rodziny wiec potrzebne wieksze auto - wiek tu nie ma nic do gadania , bo BMW tez jezdza starsi panowie podobnie jak stereotyp ze MB to dla dziadkow , emerytow, tak BMW to dla dresow, koksiarzy , szpanerow.

Swoja wypoawiedz najpierw skieruje do kolegi el Presidente, a jaki tam okular prestizowy tak samo jak e39 moze sluzyc tak jak napisales do adorowania kolezanek z sasiedniej wioski, tak mi ten model merca kojarzy sie z moim sasiadem (ok 70lat) ktory leje najtanszy olej jadalny z tesco do swojego okulara w dieslu i cieszy sie ze jezdzi za grosze i silnik nadal chodzi. merce sa rowniez wies tjuningowane np przyczepiane sa podkowy na atrape, albo 15 naklejek wyszczegolniajacych kazdy element wyposazenia na bagazniku, pozakladane chlapacze. przykladow mozna mnozyc zarowno w stosunku do BMW jak i Merca. Dla mnie to wlasnie BMW jest synonimem prestizu a jesli juz Merc to tylko SEC ktory uwazam za perelke swiatowej motoryzacji.
Marcinie dokonales swiadomego wyboru, jak to sam okresliles zdradziles marke, i zycze Ci zebys bezproblemowo urzytkowal swojego Mercedesa i mam nadzije ze nastanie jeszcze czas kiedy zamienisz to auto np na e38 w rownie idealnym stanie
Cytuj:
mnowak
oraz inni nazekajacy na brak miejsca w e36 to troche was nie rozumiem, ja mam ponad 200cm wzrostu fotel mam wyregulowany tak zeby zachowac poprawna pozycje za kierownica, miesci sie za mna spokojnie osoba niskiego wzrostu, fotel moge spokojnie odsunac jeszcze do tylu oparcie opuscic na lezaco. wcale nie czuje sie ciasno, a ze twardo to plus. a stwierdzenie ze e36 jest smieszne w stosunku do Merca troche mnie dziwi.

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, 07:21 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
hardsql napisał(a):
stones1 mógł kupić 7er. Nie obrażając twojego spaślaka to dobre i piękne Mercedesy skończyły sie na W124. Mimo wszystko mi sie podoba, tak samo ja e36 stan igła.


obraziłem się, sprzedaje S coupe i kupuje piękne w124 250d :P

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, 07:32 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 339
Lokalizacja: GWlkp
Moje BMW: 318Ci N42 ///
ja tez odpadam...jutro jade oglądac stare poczciwe coupe w124 rocznik "88 i pewnie je wezme :szok:

_________________
Obrazek

Programowanie ,adaptacja kasowanie błedów INPA DIS Ediabas/Gorzów Wlkp kontakt na PW


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, 07:37 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
w124 coupe są piękne :) , szkoda że nie było w nich większych silników

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, 08:04 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 44
Posty: 97
Lokalizacja: Kobyłka / Warszawa
Moje BMW: e36
Kod silnika: 1uz
świadomy wybór, potrzeba więcej miejsca żeby rodzinnie się przemieszczać,
duże wygodne luksusowe autko jakim jest MB.

wybór dokonał kolega pod swoim kątem i potrzebami i niech mu sie dobrze sprawuje i nic nie psuje. czyli miłego użytkowania.

a co do okulara zdania są podzielone: ale jak już wiele razy pisałem:
jak by wszyscy lubili i kupowali TO SAMO to by nudno było.

a e36, którym sam się poruszam, nie ma co porównywać do "okulara" bo to inna klasa i segment... a do szpanowania to może byc i golf2 i dacia logan więc te opinie pomijam...

jeśli chodzi o MB dla mnie to Eklasa coupe z lat 88 - 95 chyba jakoś tak
lub to samo E cabrio
a z nowszych CLK chyba czyli coupe
SEC oczywiście piękny

a na nowe nie patrzę bo póki co brak kaski (mieszkanie wszystko wchłania...)

_________________
"Jeżeli wszystko jest pod kontrolą to znaczy że jedziesz za wolno" - Sir Jackie Steward


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2008, 08:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 857
Lokalizacja: Kołobrzeg/Szczecin
Moje BMW: e46 330ci
Kod silnika: M54B30
stones1 napisał(a):
kupuje piękne w124 250d

mówisz i masz ;D

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4863704

_________________
Zobacz moją byłą 540..., "Tatowe" 530D

Galeria 330ci IN PROGRESS...

Mapka osób z interfejsami INPA DIS TV FREE itp


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL