BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 marca 2024, 05:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Miłosz -->> Lexus is220d, nowy maluch i nowy pomysł...
PostNapisane: 3 lutego 2019, 16:51 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Przy sprzedaży swoich wszystkich aut miałem propozycje zamian. Generalnie w Polszy pomysły zamian wynikają tylko dlatego, że Januszowi sie coś sypie w aucie, albo go nie stać na lepsze i szuka większego debila od siebie. Zawsze jak jest oferta zamiany to tylko z korzyścią dla oferującego zamianę, ciekawe nie, dziwne te Janusze :P

Wracając do tematu, mi się ta edycja lexa podoba, w jakims pakiecie IsF, miodzio :P srodek jedynie do mnie nie przemawia, ale porównując go z jeszcze wczesniejsza edycją, jest piękny haha. Fura zadbana, trzymaj klient sie znajdzie. , Musi byc świadomy klient, jak z BMW. Lex w oczach zwykłych ludzi to trochę egzotyka, stąd pewnie ciężko ze sprzedażą.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz -->> Lexus is220d, nowy maluch i nowy pomysł...
PostNapisane: 3 lutego 2019, 17:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37029
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
serwis na grubo :cwaniak:
myślę, że nie tylko egzotyka lexusa, co silnik owiany złą sławą jest tu jakimś "problemem" oraz obawa, że dieslem nigdzie się nie wjedzie... a nikt nie patrzy, że diesel po 2005r. to min. euro 4, więc jak już, to najpierw w odstawkę pójdą TeDeIki, a nie CR. ehhhh, czytelnicy AŚ :/

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz -->> Lexus is220d, nowy maluch i nowy pomysł...
PostNapisane: 4 lutego 2019, 15:06 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15712
Przychodzą, marudzą, niby taaaakie dobre oferty to czemu jeszcze nie kupili :D? W oczekiwaniu na normalnego klienta- lexem wygodnie i szybko w trase, aygo do miasta. :cool:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz -->> Lexus is220d, nowy maluch i nowy pomysł...
PostNapisane: 4 lutego 2019, 15:51 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
MichalM50, a to jeszcze jeździłeś na starym wtrysku, zresztą było czuć że kapie z niego ;)
rorafalki, z tą egzotyką prawda, nawet jak gdzieś idę do warsztatu i jak pytają o auto to mówię że "lepsza toyota" :rotfl:
A propos diesli, to mam w planach jeszcze zakup własnie tedei 1.9 w jakiejś a3 najprawdopodobniej i kompletnie mi nie robi to śmieszne gadanie. Wystarczy że się na siłę ośmieszyli z tym zakazem wjazdu do Hamburga. Po za tym np taki lotos stawia kolejną linię efra do... jeszcze większego/efektywniejszego otrzymywania produktów olejowych. Także prędzej to asfaltu zabraknie jak paliwa na bazie oleju.
renoraines, jak obserwuje na fejsbuczku grupy sprzedażowe z 3miasta to niestety ale najbardziej schodzą auta do kwoty 5 tys zł tak najlepiej benz+lpg lub diesel, taki max do szybkiej sprzedaży to 10 tys zł. Wszystko w okolicach 20 czy wyzej stoi i stoi.

Lex w sumie też już "trochę" stoi, ostatni raz tankowałem go pod koniec listopada, a na dzień dzisiejszy mam jeszcze pół baku paliwa :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz -->> Lexus is220d, nowy maluch i nowy pomysł...
PostNapisane: 4 lutego 2019, 18:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23068
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Autko do sprzedania a inwestujesz nadal :ok: Szkoda że zimowa aura nie pomaga zmienić właćiciela :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz -->> Lexus is220d, nowy maluch i nowy pomysł...
PostNapisane: 5 lutego 2019, 13:11 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
rorafalki napisał(a):
myślę, że nie tylko egzotyka lexusa, co silnik owiany złą sławą jest tu jakimś "problemem"

Jeżeli to 2,2 D-CAT taki jak w Avensisie to nie dziwię się, że nie ma na to chętnego. Silnik bardzo awaryjny. Klienci Lexusa to klienci Toyoty i za takie pieniądze szukają świeższego modelu. Ten model zestarzał się słabo i jest po prostu brzydki.
A no i zapomniałem jeszcze, spalanie w mieście zbliżone do m52b28.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz -->> Lexus is220d, nowy maluch i nowy pomysł...
PostNapisane: 5 lutego 2019, 14:58 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Powiedzmy że modelowo ten sam co w avensisach, tyle że nowy i poprawiony tzn obecnie 80 tys przelotu, wszystko opisałem na 1szej stronie, dlaczego zdecydowałem się na zakup. Mamy grupe na fb dotyczącą lexusa is 2 generacji i na ok 1100 osob nikomu kto ma auto z nowym motorem nie przydarzył się zonk z uszczelką pod głowicą. Ostatnio nawet trafił się chłopak, który na fabrycznym motorze tzn tym z przed akcji zrobił program przy 300 tys i auto dalej lata bez problemu. A jak padnie upg to się wymieni i dalej lata, w bmw chyba podobnie jest, nie ? ;) Kwestie wyglądu to chyba każdy ma swoją, dla mnie is 2 gen dalej świeżo wygląda pomimo upływu lat. Zobacz jaka jest przepaść pomiędzy 1 gen a 2. Natomiast 3 gen i 2 gen jakoś tak bardzo podobnie. Co do spalania jak m52b28 to też rozwiałem wszystkie wątpliwości na początkowych stronach. Myślę że w mieście osiągnięcie takim m52 7,7 litra jest nie osiągalne. Moje ex e46 z m52tub25 paliło pomiędzy 9-12 jak mnie pamiec nie myli.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz -->> Lexus is220d, nowy maluch i nowy pomysł...
PostNapisane: 5 lutego 2019, 15:49 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
IS tak samo sie zestarzał jak e90, albo i mniej. Po e46 już widać inną epokę.. A czy cos jest ładne/brzydkie to juz gust.
Co do spalania... 2,0d w is chyba nie pali w miescie 12L? Tyle paliły mi moje b28, zarówno z 1 i 2 vanosami.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz -->> Lexus is220d, nowy maluch i nowy pomysł...
PostNapisane: 22 lutego 2019, 20:21 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Seryjne is czy to benz czy diesel łoi w mieście 12+ , natomiast dłubnięte is220d zaspokoi się bez problemu połową tej ilości. Tak czy siak wpadł konkretny klient z konkretnymi wymaganiami i auto od razu zabrał. Tym czasem ja powoli zabieram się za "tuning M3" :rotfl: to dopiero wyzwanie :hyhy:
Szukam obecnie jakiegoś dupowozu typu e46 330d, a4b6 1.9 lub 1.8t. Jakby ktos cos fajnego i zadbanego miał proszę o info.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz -->> Lexus is220d, END.
PostNapisane: 23 lutego 2019, 14:22 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
A widzisz, tak jak pisałem, świadomy klient musi być i tyle. Gratulacje i powodzenia z doposażeniem m3.... U mnie opóźnienia ;/

Ps. Mam nadzieje ze wrocisz na dobrą ścieżkę motoryzacji :p

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL