BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 09:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired | because BMW Group!
PostNapisane: 5 października 2019, 17:31 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 4254
Lokalizacja: okolice Kępna
Moje BMW: E38 735i
Kod silnika: M62
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166789
Bardzo przyjemna i szeroko zobrazowana galeria :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired | because BMW Group!
PostNapisane: 6 października 2019, 07:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Cześć :)

Świetna galeria ! Opis, szczegóły, poświęcony czas - no wszystko :)

Auto na pewno ciekawe. Nigdy nie miałem jakiejś bliskiej styczności, ale na pewno godne uwagi. Tylko dbać i cieszyć się z jazdy ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired | because BMW Group!
PostNapisane: 7 października 2019, 19:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
Dziękuję za kolejne komentarze !

Gasper napisał(a):
Artur.92 napisał(a):




Przy okazji jeszcze rozważań o takim Miniaczu co też chciałem napisać wcześniej. Jeśli interesuje Cię R53 Cooper S, to sprawa prosta, przyzwoicie zachowany to każdy jest spoko, wiadomo. Natomiast jeśli interesuje Cię lub kogoś cywilna wersja R50, lift był w lipcu 2004 do końca produkcji w 2006 (....)


O, dzieki za info. O skrzyniach nie wiedzialem. Najlepiej mi sie jezdzilo wlasnie takim poliftowym miniaczem. Ten najnowszy zas, nawet w wersji S jakos mniej lapie mnie za serce, a wlasnie tymi nowymi najwiecej jezdzilem.


Spoko :) Ponoć też te skrzynie nie pasują p&p więc zabawy jest więcej chcąc robić upgrade do skrzyni Getrag z wersji poliftowych. Między takim R50, a nowymi modelami zawsze możesz celować w R56 prod. od 2007. To już były te słynne Prince.


.Jacek., binta, :piwo:
Fajnie, że się podoba forma przedstawienia jakiejś części historii auta i pozytywnie odbieracie galerię. A właśnie..działają Wam zdjęcia? Kiedy jestem zalogowany jest ok, a gdy się nie loguję, i jeszcze na innej przeglądarce, nie widzę żadnej foty. Dajcie znać czy u Was wszystko ok, a ja jutro, najdalej pojutrze odświeżę linki.


Pozdrawiam !

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired | because BMW Group!
PostNapisane: 7 października 2019, 22:14 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 593
Lokalizacja: Warszawa
Artur.92,
Spoko Miniak :ok: Powiedz,czy u Ciebie też jest taki "krótki" układ kierowniczy? w sensie że robisz nie duży ruch kierownicą, a autko fajnie szybko skręca? Bo to mi się najbardziej podobało w Sce którą jeździłem,slalom między autami to coś pięknego :P :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired | because BMW Group!
PostNapisane: 8 października 2019, 08:06 
Offline
Fan F1
Avatar użytkownika

Wiek: 27
Posty: 2079
Lokalizacja: FZG
Moje BMW: E36 Compact
Kod silnika: M43TUB19
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157698
Artur.92 napisał(a):
A właśnie..działają Wam zdjęcia? Kiedy jestem zalogowany jest ok, a gdy się nie loguję, i jeszcze na innej przeglądarce, nie widzę żadnej foty. Dajcie znać czy u Was wszystko ok, a ja jutro, najdalej pojutrze odświeżę linki.

Cała galeria padła, u mnie też kilka dni temu to samo się stało i będę musiał naprawić wkrótce :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired | because BMW Group!
PostNapisane: 8 października 2019, 08:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Artur.92 napisał(a):
zapewne pompa no i właśnie to już chyba taka natura mini, i aż ciśnie się pytanie Santi, czy po drugiej wymianie to wycie ucichło? Udało Ci się ostatecznie załatwić temat?
Natomiast dzięki za zwrócenie uwagi co do oleju do wspomagania. Mnie i pewnie innym przyda się to

Cos tam cisszej pracowala natomiast nie byla to jakas mega duza roznica (pierwsza pompe wymienilem bo ciezko kiera chodzila i ciekla) druga sie spalila prawie z autem :P trzeba bylo sie ratowac wyjeciem bezpiecznika
Artur.92 napisał(a):
Przedlifty miały skrzynie biegów Midland Gears czy jakoś tak. I ona albo już się spieprzyła, albo zaraz to zrobi. Polift miał skrzynie Getrag czyli bezproblemowo, ale oczywiście takich sztuk jest mniej Takie podstawowe info, to chciałem dodać.

U mnie 5b pojezdzila pol roku od zakupu, pozniej wysypal sie 3 bieg - wybijalo go od razu po puszczeniu sprzegla i defacto robilismy swap na 6b getrag i potwierdzam kupa czesci musi byc z coopera s zeby to dzialalo

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired | because BMW Group!
PostNapisane: 9 października 2019, 19:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
Wielkie dzięki za następne komentarze :D


PaTrYk009, może być, że jest krótki. Ale mam mały dylemat żeby Ci jednoznacznie odpowiedzieć, bo właśnie to chyba kolejna osobliwość Mini..otóż kierownica stawia opór co jest fajne na trasie, ale przy kręceniu na parkingu już nie :P i jak na takie wymiary auta, to promień skrętu zaskakująco szału nie robi. Być może odczucie potęguje elektryczna pompa wspomagania tak jak pisał Santi..chociaż porównując z Ską, było praktycznie tak samo.
Zgodzę się z Tobą, że "szybko skręca" i, chyba jak już pisałem to słynne prowadzenie się Mini ja odczuwam właśnie przez to, że chętnie zacieśnia zakręty :ok:

ThePatrickyo, po Google nie spodziewałbym się tego:/


Santino napisał(a):
Artur.92 napisał(a):
zapewne pompa no i właśnie to już chyba taka natura mini, i aż ciśnie się pytanie Santi, czy po drugiej wymianie to wycie ucichło? Udało Ci się ostatecznie załatwić temat?
Natomiast dzięki za zwrócenie uwagi co do oleju do wspomagania. Mnie i pewnie innym przyda się to

Cos tam cisszej pracowala natomiast nie byla to jakas mega duza roznica (pierwsza pompe wymienilem bo ciezko kiera chodzila i ciekla) druga sie spalila prawie z autem :P trzeba bylo sie ratowac wyjeciem bezpiecznika
Artur.92 napisał(a):
Przedlifty miały skrzynie biegów Midland Gears czy jakoś tak. I ona albo już się spieprzyła, albo zaraz to zrobi. Polift miał skrzynie Getrag czyli bezproblemowo, ale oczywiście takich sztuk jest mniej Takie podstawowe info, to chciałem dodać.

U mnie 5b pojezdzila pol roku od zakupu, pozniej wysypal sie 3 bieg - wybijalo go od razu po puszczeniu sprzegla i defacto robilismy swap na 6b getrag i potwierdzam kupa czesci musi byc z coopera s zeby to dzialalo

Fajne te Mini, hehe prawda jest taka, że..no można było tak przypuszczać, więc ja póki co bezpiecznie będę się trzymać tego, że jeśli działa to nie ruszać :] Oczywiście, kwestia wycieków ma znaczenie. Natomiast można było przypuszczać, ponieważ w jednym, czy drugim egzemplarzu może być coś tam słychać, ale w kolejnych z podobnego rocznika gdy idziesz ulicą, skupiasz uwagę, i słyszysz ten sam dźwięk..to już powoli można nad tym przejść do porządku dziennego.
Co do skrzyni po tym co napisałeś jeżdżę, nasłuchuję, ale nic jednoznacznie nie wskazuje, więc wydaje się póki co ok. Hmm, chociaż zdarzyło się raz, że wyskoczyła mi jedynka, tylko na ile to mógł być przypadek. Zasadniczo myśle, że zima odkryje jeszcze potencjalne bolączki i różne dźwięki będzie słychać. W temacie upgrade'u potwierdzasz, czyli tak jak czytałem. Co więcej, getrag 6b był właśnie w Cooperze S, nie wiem od którego momentu. Standardowy One/Cooper nawet jeśli był już po lifcie, to tam getrag i tak był 5b, jeśli wierzyć opisom:)


Ok, właśnie odświeżyłem linki zdjęć w temacie. Teraz powinny banglać, ale zobaczymy jak długo.
Jak pisałem, kiedy jestem zalogowany jest ok, a gdy się nie loguję na forum, nie wyświetla się nic mimo, że w przeglądarce jestem zalogowany w Google.
Nawet Google.. Ale niezależnie ile czasu te zdjęcia będą się wyświetlać przy następnej okazji wrzucę jeszcze kilka zaległych zdjęć i może jakąś aktualizację.


Pozdrawiam !

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired | because BMW Group!
PostNapisane: 29 lutego 2020, 17:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
Dobry ;)

idę za ciosem zwłaszcza, że jest kilka zaległych zdjęć. Kontynuując wróćmy jeszcze na moment do września 2019.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Prezent gwiazdkowy - tester diagnostyczny, o którym pisałem w galerii E46 oczywiście jest na dwa auta, bo w założeniu obsługuje również modele Mini (uroki BMW Group :oczami:). Druga przesyłka z Chin miała natomiast prezenty typowe dla Miniaka :P
Przyglądając się zdjęciom..a zresztą, zobaczcie sami!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


No, a teraz najlepsze jak dla mnie ciekawostki! Do kompletu do aut, dostałem od wuja taką oto kurtkę warsztatową.
I jak widzicie poza tym, że to typowa odzież warsztatowa, to cały jej urok w tych naszytych dwóch emblematach.
Całkiem dobrze pasuje w tej galerii :D

Obrazek

Ostatnio również wpadł mi w ręce silniczek wycieraczki tylnej z Countrymana R60. Na pierwszej stronie w pierwszym poście z prac nad autem wrzucałem zdjęcie silniczka w moim aucie, który zardzewiał prawdopodobnie przez zapychającą się dyszę - ponoć dość typowa przypadłość w Mini R50. Wtedy udało się go nieco oczyścić z rdzy i nasmarować, także w tej chwili wycieraczka działa, ale nie podaje płynu. Ja natomiast ze względu na oklejenie tylnej szyby nie używam tej wycieraczki i tak. Ten silniczek ze zdjęć wprawdzie nie wiem czy działa, wyjąłem go z uszkodzonej klapy i raczej nie powinien być niesprawny. Natomiast mam ten komfort, że wywalając wlepki z tylnej szyby będę mógł go zamienić i jeśli okaże się sprawny, będzie również podawać płyn, więc będzie w pełni sprawny. I był za darmoszkę :D, co więcej okazuje się, że wg numeru części jest on dokładnie taki sam jak u mnie, mimo 8 lat różnicy między modelami.

Obrazek

Obrazek

Tym samym sposobem mam też klamkę klapy bagażnika..

Obrazek

Obrazek

..porównując emblemat z klapy Countrymana z zwykłym Mini..

Obrazek

..zrobiłem z niego taki użytek :D

Obrazek


Pozdrawiam !

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired |
PostNapisane: 13 kwietnia 2020, 17:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
Dziś mija rok od zakupu Miniaka ;)

Obrazek


Pozdrawiam !

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Ostatnio edytowano 14 kwietnia 2020, 17:30 przez Artur.92, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired |
PostNapisane: 13 kwietnia 2020, 17:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wypas zestawienie kolorystyczne :ok:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired |
PostNapisane: 13 kwietnia 2020, 17:54 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Zmiany na plus :ok:

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired |
PostNapisane: 13 kwietnia 2020, 22:51 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Niech mini kręci wielkie kilometry :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired |
PostNapisane: 14 kwietnia 2020, 10:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29637
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
ładuj większe felgi :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired |
PostNapisane: 26 maja 2020, 21:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
Dobry dobry ;)

alduwiel napisał(a):
Wypas zestawienie kolorystyczne
kszyhu napisał(a):
Zmiany na plus
Szczurek1986 napisał(a):
Niech mini kręci wielkie kilometry
Dzięki dzięki Panowie :ok: Wielkich kilometrów może nie kręci, za to dzielnie i codziennie :D
Nawet teraz gdy pracy mało często codziennie jest w ruchu.

DaaN napisał(a):
ładuj większe felgi :)
DaaN, myślałem, nawet mam okazję kupić ori 16" tak, żeby nic nie stracić z wygody. Ale jednak nie w tej chwili. Gdy ogarnę E46, to Mini potrzebuje tylko hamulców na przód, i może później wpadnie inna kierownica, ponieważ przeglądam je częściej niż felgi w ogłoszeniach ;)


Krótka wiosenna aktualizacja.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chyba pierwsza wspólna fotka:

Obrazek

Klimę ogarnę sobie sam tym razem.
Na zdjęciu Liqui Moly, filtr kabinowy leży w piwnicy od roku, ponieważ podczas zeszłorocznych prac nad Mini wyszło tak, że filtr się nie przydał :D

Obrazek

I rzut oka na kropelkowanie:

Obrazek


Pozdrawiam ! ;)

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Ostatnio edytowano 29 maja 2020, 12:30 przez Artur.92, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired |
PostNapisane: 27 maja 2020, 08:58 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29637
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
Ty masz jeszcze więcej chromu :rotfl:

Artur.92 napisał(a):
DaaN, myślałem, nawet mam okazję kupić ori 16" tak, żeby nic nie stracić z wygody. Ale jednak nie w tej chwili. Gdy ogarnę E46, to Mini potrzebuje tylko hamulców na przód, i może później wpadnie inna kierownica, ponieważ przeglądam je częściej niż felgi w ogłoszeniach ;)


a to MINI może być wygodne? :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired |
PostNapisane: 27 maja 2020, 12:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
DaaN napisał(a):
Ty masz jeszcze więcej chromu :rotfl:

Artur.92 napisał(a):
DaaN, myślałem, nawet mam okazję kupić ori 16" tak, żeby nic nie stracić z wygody. Ale jednak nie w tej chwili. Gdy ogarnę E46, to Mini potrzebuje tylko hamulców na przód, i może później wpadnie inna kierownica, ponieważ przeglądam je częściej niż felgi w ogłoszeniach ;)


a to MINI może być wygodne? :D

No mówię Ci, dużo chromu i czarny połysk, czerwony i biały lakier, i jeszcze srebrne fele. Fajne te Mini, każde inne :D

W sumie nie jest wygodne to fakt. No ale wiadomo o co chodziii, na baloniku wygodniej po mieście ;)

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired |
PostNapisane: 27 maja 2020, 12:57 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2046
Mini i tak jak względnie w komfortowe. Mito na 17stkach , i oponach 215/45/17 skacze jak taczka... Zawias seryjny, nawet nie mam Eibacha.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired |
PostNapisane: 27 maja 2020, 13:01 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
przyjemnie :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired |
PostNapisane: 27 czerwca 2020, 21:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
Szczurek1986, :ok:


Pod wpływem zainteresowania i kilku rozmów ostatnio, również ja nagrałem krótko trochę dźwięku Miniaka.
Trudno go nie lubić, jeśli na codzień daje taką ..namiastkę ;)

Nie jest to żaden cold start, ani nic z tych rzeczy ale fajnie, że seria oferuje coś takiego.




Pozdrawiam !

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Artur.92 -->> MINI R50 One Chilired |
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 07:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29637
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
kurcze fajnie chodzi jak na one :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL