BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 marca 2024, 04:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 28 stycznia 2021, 07:46 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29611
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
Miłosz napisał(a):
Dla przykładu 1er, wystawiła kobieta, bezwypadek 2.0d automat. Zadzwoniłem pojechałem, na miejscu dwa typy bez właścicielki myślę ok. Oglądam i już widzę że będzie wesoło. Szczeliny takie że buta można było włożyć. Żaden, żaden ogranicznik drzwi nie trzymał. po otwarciu maski wszedzie biało od pasty. No nic launch w kieszeni, miernik w kieszeni i jedziemy z lakierem. Średnio 1200-1500 um na całym aucie. Chłop mówi panie masz pan miernik spie#dolony. Zmierz se swojego grata (miałem wtedy toledo 2 remontowe) przykładam 120-140 prawie na całym rumplu...


grabolek363 napisał(a):
2lata temu kupiłem e87 srebrna 120dA w stanie No zuch polski salon przebieg 180k km potwierdzony przez kominiarza z kontrasygnata wikarego za... 18k ?
Byłby z nami dłużej (auto dziewczyny) ale przerysowala bok i trzeba było się pożegnać.


:-k

:rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 28 stycznia 2021, 11:44 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 3254
Lokalizacja: ZIELONKA
Moje BMW: E92 M3
Kod silnika: S65
Garaż: e92 M3 DKG Schwarz 2 | BMW e36 318IS Alpinweiss | Porsche Macan S | Mini Countryman | Mazda MX-5 NB | Opel vivaro XD | Ford Connect XD
DaaN napisał(a):
Miłosz napisał(a):
Dla przykładu 1er, wystawiła kobieta, bezwypadek 2.0d automat. Zadzwoniłem pojechałem, na miejscu dwa typy bez właścicielki myślę ok. Oglądam i już widzę że będzie wesoło. Szczeliny takie że buta można było włożyć. Żaden, żaden ogranicznik drzwi nie trzymał. po otwarciu maski wszedzie biało od pasty. No nic launch w kieszeni, miernik w kieszeni i jedziemy z lakierem. Średnio 1200-1500 um na całym aucie. Chłop mówi panie masz pan miernik spie#dolony. Zmierz se swojego grata (miałem wtedy toledo 2 remontowe) przykładam 120-140 prawie na całym rumplu...


grabolek363 napisał(a):
2lata temu kupiłem e87 srebrna 120dA w stanie No zuch polski salon przebieg 180k km potwierdzony przez kominiarza z kontrasygnata wikarego za... 18k ?
Byłby z nami dłużej (auto dziewczyny) ale przerysowala bok i trzeba było się pożegnać.


:-k

:rotfl:



Miałem tak samo z jednym bezwypadkiem właśnie cały malowany, pod maską już zgnilizna na końcowkach podłużnic, na aucie po 1500 aż do końca skali - sprzedawczyni typowe pseudo-kosmetyczka od pazurków i jej wylansowany chłop z kurtką na Najmana.
Potem następne auto blisko domu, okazało się że ktoś zostawił w rozliczeniu w salonie AUDI, odkupił pracownik i sam nim jeździł... Malowane jedno nadkole tylne (typowe w 1er, że kobity przycierają to miejsce xD ) Tak to jedne drzwi 250, reszta ori. Turbo po regeneracji na hamowni seria wyszła 170km, po chipie 207 (byłoby więcej ale już dymił pod obciążeniem). Amory klocki tarcze, zbieżność i auto praktycznie świeże zwarte, szybkie było, niestety było bo dziewczyna poprawiła ten bok co był już i tak po lekkich przejściach wcześniej i poszła w świat.

_________________

E46 M3 Alpinweiss III viewtopic.php?f=89&t=171180
BYŁO:
E92 335i Schwarz 2 IC turboworks + Charge Pipe Turboworks
367KM/541NM http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=167595

e39 540iA SEDAN CANYONROT ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147863

e36 318is Coupe HELLROT MOTORSPORT INTERNATIONAL LIMITED EDITION ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=145412

e36 328i Coupe ALPINWEISS III
->> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141651[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 1 lipca 2021, 19:32 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Powoli spoglądam w kierunku Gs450H, ale to baaaaardzo powoli. Narazie lepie hondę żeby jeździła. Ostatnio zrobiłem 1200km i dała radę. Nawet mocno połamany nie byłem. Przy aucie troszkę też się coś działo. Podskoczyłem zrobić zbieżność i geometrię, bo jakoś tak dziwnie się zachowywała podczas jazdy. Chłop ustawił pojechałem na drogę testową i kółka mogłem kręcić nie dotykając kierownicy. Oczywiście spece z grupy hondy "ten typ tak ma" . Autem masakrycznie nawet nie ciągało, a po prostu skręcało w prawo.
Obrazek

Poszperałem w świecie i okazało się że wszelkie dolegliwości związane z ciąganiem auta, stukami przedniego zawieszenia to kwestia maglownicy. U mnie też cały zawias nowy, a na nierównościach miałem wrażenie, że auto się zaraz rozpadnie tak stukało. I teraz są dwa sposoby albo regenerowany/nowy magiel, albo wynalazek jakiegoś ukraińca czyli tulejka na magiel za pare zł. Wybrałem opcje numer 2...

Obrazek

Obrazek

A to jest dokładnie ten element zagłady maglownicy, teflonowa tulejka która robi się jak nogawka w dzwonach i lata jak chce

Obrazek

Z jednej strony idzie tulejka z drugiej strony kasuje się śrubą luz i tyle. Przestało walić, przestało samo skręcać, inne zupełnie prowadzenie. I teraz mnie zastanawia jedna kwestia... ile osób jezdzi tymi hondami z przekonaniem że "ten typ tak ma" i po prostu musi stukać i ściągać :rotfl:

Wpadł też serwis hamulcowy, bo po klocku na przodzie zostało tylko wspomnienie. Zestaw trw. Oraz łączniki stabilizatora

Obrazek
Obrazek

Jako że jestem aktywnym alergikiem nie mogło zabraknąć ozonowania, tym razem maszyną 48g/h i muszę przyznać że robi robotę. Wcześniej 10-15 min i bolało gardło kichałem, teraz 6h jazdy na klimie i żadnych objawów.

Obrazek

Honda też trafiła do ASO na wymianę ręcznego, wazzpy tak zmajstrowali ręczny że lubił sobie puścić, oczywiście darmowa akcja serwisowa.

Obrazek
Obrazek

Jak już uporałem się z zawiasem, to dzisiaj wpadła "truskawka na tort" :D Postawiłem na dobrze wypadające w testach budżetowe wielosezony z dobrymi opiniami. Jeżdżę 95% po mieście, miałem styczność wcześniej z tym rodzajem opon i nie miałem żadnego problemu z jazdą.

Obrazek
Obrazek

Przydałoby się też w końcu ten zderzak przedni spasować, ale jakoś ciężko mi się za to zabrać :/
Obrazek

Zwłaszcza że honda lubi sama się sypać :D Uprzedzając pytania ten typ tak ma. Klamki lubią sobie odpaść, niektórzy jak już widzą że wisi to sami rwą i montują na klej do szyb.

Obrazek

Ogarnąłem też do zabawy kolejny interfejs do diagnostyki i można polecić, jedna marka za free kolejne 20 usd, ewentualnie zdrutować soft i jest taniej. Akurat pod tiguana i fajnie działa. Diagnostyka wszystkich modułów wraz z podpowiedziami jak wywali błąd co sprawdzić lub co wymienić odczyty w czasie rzeczywistym bardzo fajnie zbierają dane. No i cena uważam bdb jakieś 210 zł.

Obrazek

Wrzuciłem też wideorejestrator przód tył. Z myślą że sprawdzi się też jako kamera cofania, ale bez linii ciężko, dobrze że są też czujniki cofania. Przeprawa z kablem zajęła pare godzin. Najpierw poleciałem dołem i się okazało że mało kabla :rotfl: No to musiałem pruć i lecieć górą. Jak już dotarłem do klapy bagażnika to myślałem że jestem w domu, ale jak zdjąłem maskownice to się okazało że jestem jeszcze daleko w lesie :D Puścić kabel fabrycznym przepustem dało radę tylko z drutem palcami samymi ciskałem 2h i nie ma opcji.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kamerka z 70mai ze wsparciem ADAS po polsku. Fajnie działa, przestało drażnić że zmieniam pas czy za szybko podjeżdzam do jadącego przede mną auta.

Wszystkie naprawy robię u chłopaka który prowadzi warsztat z pasji, a nie z przymusu, robi tylko i wyłącznie hondy. Zawsze jak do niego przyjezdzam to stoi po 4-5 takich civików jak mój. Jedyny minus to terminy, bo czeka się dosłownie miesiącami na wizyte, ale to też o czymś świadczy. Także jak ktoś z 3miasta wdepnął w hondę to tylko ffgarage :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 2 lipca 2021, 02:01 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Fajny up, u ciebie zawsze jakieś ciekawostki można się dowiedzieć.;) Z tymi mechanikami to od lat to sama historia. Jak samemu Nie ogarniesz to nigdy nie będzie dobrze.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 2 lipca 2021, 06:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8201
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Miło poczytać, dzięki Miłosz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 2 lipca 2021, 07:17 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29611
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
szybko zmieniaj na lexusa, póki jeszcze trzyma się kupy :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 7 lipca 2021, 11:56 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2038
I tylko LFA.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 7 lipca 2021, 13:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7452
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
Ta kamerka to taka ?

Zobacz ofertę: Wideorejestrator Xiaomi 70mai 1S D06 czarny https://allegro.pl/oferta/wideorejestra ... 0884610258

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 11 lipca 2021, 18:59 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
kszyhu napisał(a):
Fajny up, u ciebie zawsze jakieś ciekawostki można się dowiedzieć.
Muszę autem pokulać jeszcze trochę i ma działać o każdej porze dnia i nocy, może wizualnie odpuszczę grzebanie, ale mechanicznie może nie "igła", ale tak żeby jeździło.

alduwiel napisał(a):
Miło poczytać, dzięki Miłosz.
dzięki :)

DaaN napisał(a):
szybko zmieniaj na lexusa, póki jeszcze trzyma się kupy
na spokojnie, jak wylecze go z tych fabrycznych niedoróbek to ujdzie od biedy.

Rost napisał(a):
I tylko LFA.
a może w ogóle lexusa 2054 ;)

///david napisał(a):
Ta kamerka to taka ?
Tych modeli jest od groma ja mam taką :
https://pl.aliexpress.com/item/10050022 ... _edm_other

Dokładna nazwa 70mai Pro Plus + 70mai A500S , nie ma co prawda voice control, ale mówi po polsku. ADAS jak dla mnie fajny lubię mam cały czas aktywny.

Kolejna ciekawostka wpadła, ponoć lipne prowadzenie poprawiają dodatkowo montowane tuleje centrujące "rigid collar". Po założeniu tulejek rama pomocnicza ulega wycentrowaniu względem osi pojazdu, co pozwala na precyzyjne i równe ustawienie pochylenia kół przednich (camber). Ponadto połączenie ramy pomocniczej z karoserią zostaje usztywnione co wpływa na polepszenie ogólnej sztywności nadwozia oraz poprawę prowadzenia auta.

Obrazek

Wynalazek głównie do aut japońskich, ale i widziałem że i są takie cuda do bmw. Wrzucę poniżej parę informacji może ktoś też się zainteresuje
https://www.tegiwaimports.com/tegiwa-fr ... 07-11.html

https://spoonusa.com/spoon-rigid-collar-kit-civic-fn2



Wrzucę pojeżdżę i dam znać czy to coś dało.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 13 lipca 2021, 20:01 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Wrzuciłem, parę km zrobiłem i poprawa jest, natomiast nie tak spektakularna jak w przypadku wynalazku ukraińca na magiel. Minusów jako takich nie ma, po za tym że trzeba to kupić, położyć się pod autem i zamontować, czego już robić nienawidzę... Z plusów mniej chamsko pracuje zawieszenie, kto jeździł civikiem to pewnie zrozumie :rotfl: Delikatniejsza praca zawieszenia poprawia co nie co komfort w tym pozbawionym komfortu aucie. Skocze jeszcze raz geometrię zrobie i pewnie za rok wrócę z kolejną aktualizacją, na ten sezon limit napraw i tuningów wyczerpany :rotfl:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 14 lipca 2021, 04:24 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Zawsze sie oczekuje przepaści. Dobrze że istnieje placebo :P
Obstawiam, ze poprawa jest mocniej odczuwalna jak gdyby zadziałać w drugą stronę. Czyli jeździlibyś z tymi wynalazkami i je wywalił!.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 1 sierpnia 2021, 13:20 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
kszyhu napisał(a):
Czyli jeździlibyś z tymi wynalazkami i je wywalił!.
Nie ma mowy, zrobiłem parę km z racji urlopu i nie chciałbym wrócić do poprzedniego stanu. Nie potrzebnie się pochwaliłem modem tulejki na maglu, bo teraz na msg dostaje non stop pytania o nią...
Przestał działać mi tempomat, co było mocno uciążliwe na dłuższe trasy. Naprawa rodem z serii wazzupa, wystarczyło przekręcić gumeczkę żeby czujnik nie trafiał dziurkę :rotfl: obecnie chodzi jak złoto

Obrazek

Umyłem też i nawoskowałem softem99 przed zimą, potem już nie będzie mi się chciało tego robić, także musi wytrzymać

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 2 sierpnia 2021, 07:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29611
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
fajne foto :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 17 czerwca 2023, 16:18 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Honda idzie powoli w odstawkę. Udało się kupić fajne auto z vq37vhr pod maską :hyhy: Szukałem lexa, ale takie zgniluchy że szkoda gadać. W jednym palec nawet mi wpadł w podłogę jak nacisnąłem od spodu. Ogólnie diesli jest od groma i można przebierać ile wlezie, ale znalezc coś fajnego w benzynie to graniczy z cudem, a jak już się trafiało to też nie było za kolorowo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 17 czerwca 2023, 16:34 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15712
Infiniti Q50 3.7? :D

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 sport pakiet Grand Prix 2.2 i-ctdi
PostNapisane: 17 czerwca 2023, 18:08 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
W moim budżecie były jakieś USA, nie bardzo chciałem. Zależało mi na jakiejś historii, stanie technicznym i brakiem rudego. Trafiło się europejskie ex37 z nalotem 149k z ambasady USA z plikiem faktur z serwisu infiniti. Jest parę pierdółek do zrobienia, ale mega mi się jeździ takim crossoverem. Mam prawie wszystko co chciałem żeby auto miało czyli benzyna automat grzane fotele kamery 360 awd i masa innych fajnych bajerów. Brakuje Webasto, ale już mam plan na zdalny rozruch ;)
Dwie pieczenie na jednym ogniu ;)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 --> przesiadka na infa
PostNapisane: 19 czerwca 2023, 08:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29611
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
długo wytrzymałeś :D

pokazuj nowe :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 --> przesiadka na infa
PostNapisane: 19 czerwca 2023, 09:09 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8201
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Gratuluję :ok:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 --> przesiadka na infa
PostNapisane: 16 lipca 2023, 07:58 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2038
Fajne Infiniti. Chociaż zdecydowanie wolę FX35 z 2012 r.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miłosz-->>Honda Civic 8 --> przesiadka na infa
PostNapisane: 17 lipca 2023, 12:29 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 37
Posty: 1540
Garaż: Było:
E36 325i sedan 1994"
E39 525tdsA touring 1999"
E39 530dA touring 2001"
E30 320i coupe 1989"
E36 325i coupe 1992
E36 318i cabrio 1994"
E39 528i 2000"
E38 730dA 2001"
E46 330i coupe 2001" angol
E34 525iA 1989"
E46 318i 2004"
E91 320dA 2006"?
E60 520d 2009"

Obecne: szukam...
Gratulacje, fajna przesiadka :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL