BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 20:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: BMW 850 CSi wartość ??
PostNapisane: 16 czerwca 2009, 16:45 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 142
Lokalizacja: UK
Panowie zastanawiam się ile może być warta w kraju BMW 850 CSi z 1995r 5.6l v12 wersja angielska?? Czy jest sens ciągnąć takie coś do Polski? Przypominam że jest to CSi czyli 381KM jeden z 1500 (około) egzemplarzy które wyprodukowano z silnikiem 5,6l. Na Alledrogo znalazłem europejską wersje za 130tyś ale to chyba nierealne prawda? Przyznam się że mam takie auto na oku tylko zastanawiam się czy to ma sens. Niestety nie mam zdjęcia ale stan ogólny dość dobry a cena to około 25tyś zł. Co o tym myślicie?

_________________
100% Benzyny w ÂżyÂłach :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 czerwca 2009, 17:02 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
jak znajdziesz kogos kto sie wogole podejmie przekladki to czemu nie.

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 czerwca 2009, 17:08 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 142
Lokalizacja: UK
spider napisał(a):
jak znajdziesz kogos kto sie wogole podejmie przekladki to czemu nie.


A co tak ciężko z przekładką w tym aucie :zdziwko: Temat znam ale tylko z przekładania E36 a tam jest dość prosto to zrobić, rozwiń tą myśl jak możesz. No i zaraz dochodzi kwestia części które muszą być wymienione przy przekładaniu, czy może być problem z dostępnością?

_________________
100% Benzyny w ÂżyÂłach :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 czerwca 2009, 17:11 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
Niko330 napisał(a):
rozwiń tą myśl jak możesz.

No wiec 850 to dosc rzadko spotykany model na drogach.Nie wiem jak bedzie z dostepnoscia czesci do przekladki tego modelu i jakie trudnosci z sama przekladka oraz koszty.Najlepiej skontaktuj sie z Wrona z Radzynia Podlaskiego,on bawi sie w przekladki BMW

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 czerwca 2009, 17:12 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Prosty rachunek: cena w anglii + koszty przekładki i sprowadzenia - rabacik za bycie angolem.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 czerwca 2009, 18:43 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
spider napisał(a):
Nie wiem jak bedzie z dostepnoscia czesci do przekladki tego modelu

Za to ja wiem - będzie kiepsko. Jest mało E31, a tym bardziej mało CSi, co powoduje, że dostać części potrzebne do przekładki jest trudną sprawą, a dodatkowo sama przekładka, biorąc pod uwagę masę elektroniki i poziom jej zaawansowania, już nie mówiąc o mechanice, nie zapowiada się kolorowo i tanio, a i dobry warsztat, który się tego podejmie, jak mniemam, znaleźć jest ciężko.

Niko330 napisał(a):
Na Alledrogo znalazłem europejską wersje za 130tyś ale to chyba nierealne prawda?

Bardzo realne, to jest średnia cena zadbanego egzemplarza E31 CSi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 czerwca 2009, 14:49 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 142
Lokalizacja: UK
valdorane napisał(a):
spider napisał(a):
Nie wiem jak bedzie z dostepnoscia czesci do przekladki tego modelu

Za to ja wiem - będzie kiepsko. Jest mało E31, a tym bardziej mało CSi, co powoduje, że dostać części potrzebne do przekładki jest trudną sprawą, a dodatkowo sama przekładka, biorąc pod uwagę masę elektroniki i poziom jej zaawansowania, już nie mówiąc o mechanice, nie zapowiada się kolorowo i tanio, a i dobry warsztat, który się tego podejmie, jak mniemam, znaleźć jest ciężko.

Niko330 napisał(a):
Na Alledrogo znalazłem europejską wersje za 130tyś ale to chyba nierealne prawda?

Bardzo realne, to jest średnia cena zadbanego egzemplarza E31 CSi.


Temat nieaktualny auto sprzedane :zalamany: nie zdążyłem się namyśleć i poszło. Gdyby nie problem z częściami i samą przekładką to bym się od razu zdecydował bo cena 3400 funtów kusiła, w porównaniu do 130tyś zł to śmiech był. No nic trudno się mówi i żyje się dalej :) Dziękuję wszystkim za wypowiedzi.

_________________
100% Benzyny w ÂżyÂłach :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 czerwca 2009, 15:39 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
Dobrze ze jej nie kupiles, zes...l byś sie na rzadko przy tej przekladce :)

To jest rasowy Mpower ze wszytskimi tego konsekwencjami, a co tam może być nacudowane to nawet możemy nie przypuszczać.
I nawet nie chce mi się pisać kurde :) bo jak tylko zaczynam myśleć o tych wszytskich wynalazkach tam powkladanych, o tym że byly tylko robione do tego modelu, o możliwej konieczności ich ponownego wyprodukowania przez BMW, bo na magazynach ich nie ma, o różnicach w osprzęcie w tym V12 dla LHD i RHD i tym w jaki sposób poprzestawia kolumna z drugiej strony ten gęściutko upakowany osprzęt.... to mi się odechciewa nawet myśleć :rotfl:

Ceny CSi są od 20tys Euro w górę, to zupelna norma.

Tak na marginesie, to sobie myślę, że chyba obecnie CSi to najdroższy w utrzymaniu i serwisie model ze wszytskich poruszających się po drogach modeli BMW, od roku 1980 do dzisiaj....

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2009, 12:33 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 142
Lokalizacja: UK
Boogie napisał(a):
Dobrze ze jej nie kupiles, zes...l byś sie na rzadko przy tej przekladce :)

To jest rasowy Mpower ze wszytskimi tego konsekwencjami, a co tam może być nacudowane to nawet możemy nie przypuszczać.

Ceny CSi są od 20tys Euro w górę, to zupelna norma.

Tak na marginesie, to sobie myślę, że chyba obecnie CSi to najdroższy w utrzymaniu i serwisie model ze wszytskich poruszających się po drogach modeli BMW, od roku 1980 do dzisiaj....


Trafiłeś dokładnie w sedno :) no i dlatego tak długo się wahałem i nie kupiłem lol

_________________
100% Benzyny w ÂżyÂłach :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL