BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 czerwca 2024, 05:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 22 października 2015, 20:35 
Offline
Forumowicz

Posty: 114
Lokalizacja: łódzkie
Moje BMW: E60 535d
Kod silnika: M57 D30
Ja bym proponował pochylić się nad tematem Toyota RAV4 II generacji. Samochód nie jest demonem przyspieszeń (jedzie tak jak ma koni), sama praca skrzyni biegów nie zachęca do szybkich zmian, w środku jest nieco głośniej niż w bmw. Ale- dosyć pewnie się prowadzi, stały napęd na 4 koła, (zimą nadsterowna i to grubo :hyhy: ) przyzwoita/dobra jakość wykonania, wygodne wsiadanie-wysiadanie, pojemny bagażnik o w miarę regularnych kształtach przyzwoite spalanie ( w 2,0 D4D) zderzaki na tyle wysokie że można zapomnieć o krawężnikach a przy tym nie wygląda pokracznie. Nie chcę robić tu przesadnej reklamy tego modelu, najlepiej samemu wsiąść, dotknąć, przejechać się i zdecydować.

_________________
Klik: Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 22 października 2015, 21:40 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1197
rorafalki napisał(a):
przykre, że pasjonaci marki o swoich obecnych/przyszłych/przeszłych BMW mówią vel. dupa :(


nie no proszę Cię...
lepsze jest bezgraniczne uwielbienie?
Prawda jest taka, że praca skrzyni automatycznej w modelu e39 to zmora i najmniej fajny element auta.
W każdym aucie coś się znajdzie. Ciebie nie denerwuje, że e46 ma plastiki jakości gorszej niż obudowa mojego laptopa Acer za 1200 zł z którego piszę tego posta? ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 22 października 2015, 22:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
te porównania skrzyń są też z 4 liter. Pisząc "e39 z automatem" był tam na pewno ZF czy GM? Nie jeździłem GM ale domyślam się że praca tych skrzyń może się różnić. Wiadomo że nowsza skrzynia będzie szybsza, płynniejsza itd, pomijam już odczucia dupochamowni "jeździłem e61 z automatem 30kkm nalotu i jeździ lepiej niż e39 z 400kkm z niezmienianym olejem w skrzyni". e46 328i z ZF nie jest demonem ale nie rozumiem tekstów "tragiczna praca skrzyni" - może po prostu była uszkodzona w egzemplarzach którymi jeździliście. Zmienia biegi jak należy i nigdy nie pomyślałem "kurr.. jak mnie ta skrzynia denerwuje" za to mam non stop takie myśli o CVT z mercedesa, które przy 120km/h zaczyna się zastanawiać co dalej robić, czy zmieniać przełożenie czy nie. Ostatnio miałem okazję jechać nowym S-tronic audi i byłem w szoku jak zmienia biegi, szczególnie redukcje w trybie sport, żadnego poślizgu, opóźnienia, twarde zmiany jak w manualu ale to jak porównywanie TDS do ///M50d, niby to diesel i to...
Do dupowozu z automatem 2.8 z ZF jest wg mnie dobrym wyborem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 22 października 2015, 22:30 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
W tym budżecie jest tylko 528 albo 530d. Co do automatów w E39 to jeździłem ostatnio jednym 523 i ja pier.... co to za muł był to brak słów. Jeżeli nie oczekujesz sportowych wrażeń tylko komfortu to zdzierżysz ale np. ja się ciągle zastanawiam czy bym wytrzymał z tym automatem bo też poluje na E39 :oczami:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 22 października 2015, 22:32 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 4264
Lokalizacja: Poznań
5xxd - GM
5xxi - ZF


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 22 października 2015, 22:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
Byczus napisał(a):
5xxd - GM
5xxi - ZF

no właśnie ktoś wcześniej już obalił tą teorię. ostatnio gdzieś szukałem info o e46 i dla 328i były ZF a dla 323i GM, roczniki chyba też mają znaczenie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 22 października 2015, 23:03 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
trollu, Może w E46 było innaczej? W E39 5xxd raczej GM był, miałem to u siebie i skrzynia średnia moim zdaniem... Gdyby to miało ZF-a to byłoby zdecydowanie lepiej :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 22 października 2015, 23:07 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7022
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Pamiętajcie że to dupowóz nie wyścigówka. Do zabawy e32. A automat to jednak spory komfort. Wiem że trochę wolniejszy ale w e38 miałem zf i nie uważam jej za zła skrzynie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 22 października 2015, 23:40 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
Zdzira 850I, ZF jest ok, GM jest średni, ale w 530d zrobionej na 232KM miałem GM i rewelacji nie było, trochę przeciągała biegi, czasami nie wiedziała który bieg wrzucić, ale przez ponad 100tyś się nie poddała, a wszyscy mnie straszyli że szybko ją zabiję ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 23 października 2015, 00:52 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 36
Posty: 617
Lokalizacja: Ciecin
Moje BMW: 320d+
Kod silnika: M47D20
Zdzira 850I napisał(a):
Pamiętajcie że to dupowóz nie wyścigówka. Do zabawy e32. A automat to jednak spory komfort. Wiem że trochę wolniejszy ale w e38 miałem zf i nie uważam jej za zła skrzynie

Ale w E32 masz 4 litry i ogrom momentu z dołu, przejedz sie B28 i zrozumiesz o co chodzi. O ile do komfortu nie ma sie co czepiać, bo wszystko przy sprawnej skrzyni chodzi mega plynnie i delikatnie to beznadziejnie dlugie przelozenia i gigantyczne poslizgi poki nie zepnie lock-upem w porownaniu do nowych skrzyn sa porazajace. Zrobilem troche km zarowno starym 5hp18 z E34 jak i 5hp21 z nowszych E39/E46 i o ile widać postep to do nowych 6 biegowych skrzyn jest przepasc. GM dziala bardzo podobnie do ZF z benzyniakow ale mam wrazenie ze z dieslami stare automaty dzialaja o niebo lepiej, poslizg pomaga napompowac turbosprezarke i wogole lepiej to wspolpracuje. Zreszta wez sie przejedz takim autem i opisz wrazenia :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 23 października 2015, 06:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Beatles napisał(a):
rorafalki napisał(a):
przykre, że pasjonaci marki o swoich obecnych/przyszłych/przeszłych BMW mówią vel. dupa :(


nie no proszę Cię...
lepsze jest bezgraniczne uwielbienie?
Prawda jest taka, że praca skrzyni automatycznej w modelu e39 to zmora i najmniej fajny element auta.
W każdym aucie coś się znajdzie. Ciebie nie denerwuje, że e46 ma plastiki jakości gorszej niż obudowa mojego laptopa Acer za 1200 zł z którego piszę tego posta? ;)

Nie chodziło mi o bezgraniczne uwielbienie dla marki czy modelu, tylko o nazywanie BMW dupowozem. Co to w ogóle jest? Na pewno nie stwierdzenie fana marki. Bez względu czy jest to youngtimer czy kilkunastoletni egzemplarz

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 23 października 2015, 08:29 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1197
rorafalki napisał(a):
Beatles napisał(a):
rorafalki napisał(a):
przykre, że pasjonaci marki o swoich obecnych/przyszłych/przeszłych BMW mówią vel. dupa :(


nie no proszę Cię...
lepsze jest bezgraniczne uwielbienie?
Prawda jest taka, że praca skrzyni automatycznej w modelu e39 to zmora i najmniej fajny element auta.
W każdym aucie coś się znajdzie. Ciebie nie denerwuje, że e46 ma plastiki jakości gorszej niż obudowa mojego laptopa Acer za 1200 zł z którego piszę tego posta? ;)

Nie chodziło mi o bezgraniczne uwielbienie dla marki czy modelu, tylko o nazywanie BMW dupowozem. Co to w ogóle jest? Na pewno nie stwierdzenie fana marki. Bez względu czy jest to youngtimer czy kilkunastoletni egzemplarz


Nie rozumiem - dla mnie samochód typu e39 czy podobny to dupowóz...czymś do chuchania i dmuchania pewnie nigdy nie będzie. Może za 15-20 lat ze względu na sentyment. Fajne solidne auto, ale tylko tyle. to coś złego?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 23 października 2015, 08:37 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7022
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
dokładnie zwykłemu e39 do klasyki czy youngtimera jeszcze bardzo daleko dopiero e30/34/32 wchodzą w ten okres i to tylko niektóre bo większość to szczury w pytę

A co do mojego momentu z dołu to M60 go aż tyle nie ma to nie M62

W ogóle powiem tak obecnie jeżdżę VW Amarok TDI który do setki ma 10s i powyżej 150 już sie prawie nie rozpędza ( choć raz się udało do 175 na dłuuuugiej prostej dojść z ciekawości czy da radę)

Także 528ia mające 8,5s do 100 jest pewnie sporo szybsze a i 230 pewnie pojedzie także ja tu widze spora różnicę

choć dlatego rozważam też 3,5l M62 bez vanosów bo wiem, że M62 ma lepszy dół


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 23 października 2015, 08:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15805
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Bierz to 528i, dosurowisz kolektor, wałki, strojenie, dolot, itg i zapomnisz o bożym świecie jeżdżąc górą. :rotfl:

A tak na poważnie to m52b28 idealnie się nadaje do dupowozu, prosty, sprawdzony, bezawaryjny, tani w obsłudze, stosunkowo ekonomiczny i zapewnia wystarczającą dynamikę nawet w e38 to normalnej jazdy dupowozowej. A jak komuś szkoda 2 litry lpg więcej i trochę osiągów to manual... ja bym wolał automat chyba do dupowozu.

rorafalki - uważasz, że Zdzira powinien kupić najdroższe i najlepsze e39 na dupowóz i zacząć od wymiany lamp z ASO na nowe, listew, obszyawanie skór itd.? Nonsens, to ma być dupowóz do ZLIZANIA, który będzie tani, sprawny i bezpieczny, a nie auto, które na siłe ma zyskiwać na wartości...

Niektórzy w tym temacie zdają się nie rozumieć, że ktoś kto ma auto do zabawy już znacznie szybsze od średniej nie będzie się doszukiwał żadnych szczególnych osiągów w 528i... ponad te, które stanowią niezbędne minimum do jazdy, wyprzedzania, żeby nie jeździć z zaciśniętą papą jak np. w citroen C1 mojej dziewczyny 1.0 R3 69 koni, bo tym się jechać normalnie nie da.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 23 października 2015, 08:53 przez jiGsaw, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 23 października 2015, 08:51 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 14125
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
jiGsaw napisał(a):
A tak na poważnie to m52b28 idealnie się nadaje do dupowozu, prosty, sprawdzony, bezawaryjny, tani w obsłudze, stosunkowo ekonomiczny i zapewnia wystarczającą dynamikę nawet w e38 to normalnej jazdy dupowozowej. A jak komuś szkoda 2 litry lpg więcej i trochę osiągów to manual... ja bym wolał automat chyba do dupowozu.
Dobrze powiedziane.

_________________
Obrazek
Najpiękniejsza na świecie jest Olabmw w mojej becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 23 października 2015, 09:00 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
Zdzira 850I napisał(a):
choć dlatego rozważam też 3,5l M62 bez vanosów bo wiem, że M62 ma lepszy dół
skoro rozważasz 3.5 to rozważ też 4.4. Koszta utrzymania poza paliwem te same. Ja i tak bym brał R6

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 23 października 2015, 09:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 13607
Lokalizacja: WWY
Moje BMW: E38
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 08&start=0
Beatles napisał(a):
dla mnie samochód typu e39 czy podobny to dupowóz
chodzi o to że czy to używany na codzień, czy trzymany pod kocem, to jako fan marki, powinniśmy traktować BMW jakby lepiej niż octavię czy innego passata ;) moje każde BMW służy mi jako dupowóz, co nie oznacza że traktuję to auto na zasadzie "ma jeździć". tak traktowane jest Polo mojej żony, naprawy bieżące, eksploatacyjne jak najbardziej, ale nic poza tym. Z BMW jest inaczej ;)

_________________
"Ja to chętnie napiłbym się kawy, ale wszyscy myślą, że ja tylko tą wódę, no i stawiają, a ja nie mam śmiałości, żeby im odmówić"-Jan Himilsbach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 23 października 2015, 09:43 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7022
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
ok ale zrozum, że każdy czy Ty czy ja ma ograniczenia budżetowe i nie będę z tego e39 robił drugiego projektu jak z e32 ( zresztą Jigi to dobrze ujął o tym odnawianiu wszystkiego ) bo mnie zwyczajnie nie stać jakbym miał nadmiar kasy kupiłbym na dupowóz m5 e39 i cieszył sie osiągami ale nie mam jak każdy mam ograniczenia

Dlatego to e39 będzie na pewno sprawne technicznie i zadbane ale nie będzie takim ideałem jak e32 bo mi to po prostu nie potrzebne

a w ogóle e39 jest jak psów obecnie po co to robić na klasyka i czekać 10 lat aż zyska 30% na wartości?????


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 23 października 2015, 09:46 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1197
Wojt4S90 napisał(a):
skoro rozważasz 3.5 to rozważ też 4.4. Koszta utrzymania poza paliwem te same. Ja i tak bym brał R6


tyle, że rozważanie m62 jako dupowóz to dla mnie zły pomysł. Za drogie to w utrzymaniu i kapryśne. Jako jedyne auto, jakiś manual z dołożoną szperą tak, ale mając już funcar...u mnie się to nie sprawdziło.

DanyU napisał(a):
chodzi o to że czy to używany na codzień, czy trzymany pod kocem, to jako fan marki, powinniśmy traktować BMW jakby lepiej niż octavię czy innego passata ;) moje każde BMW służy mi jako dupowóz, co nie oznacza że traktuję to auto na zasadzie "ma jeździć". tak traktowane jest Polo mojej żony, naprawy bieżące, eksploatacyjne jak najbardziej, ale nic poza tym. Z BMW jest inaczej ;)


ja się zupełnie z tym nie zgodzę. Octavii czy Passata wcale nie traktuję, nie ma opcji żebym czymś takim jeździł.
A ja takie e39 traktuje jak Ty Polo swoje żony - utrzymywanie w kondycji technicznej, wizualnej. Może tylko tyle, że mając za dupowóz BMW, mam większą chęć doposażania i bardziej denerwują mnie usterki, które muszą być usunięte jakoś szybciej niż gdzie indziej, gdzie dłużej mógłym przymknąć na coś oko.

No i nigdy chyba tego nie pisałem, bo każdy lubi co lubi i to nie moja sprawa - i pewnie wielu z Was napisałoby mi że żadna frajda jeździć starym 30 letnim tłuczącym się gratem, ale ja naprawdę nie czerpię przyjemności z jazdy nowszymi samochodami. Mając 1,5 roku e39 540i ani razu nie pomyślałem że fajnie byłoby się przejechać gdzieś bez celu. Pojarać się przyśpieszeniem, poświrować od czasu do czasu - owszem, ale to nie jest pół procenta tego jaką radość dawało mi choćby takie e34 525, które miałem. Gwoli ścisłości, stąd mój brak "uczuć" do przewijających się w wątku samochodów i chłodne podejście ;) i nie uważam się za słabego fana marki. a fanem marki w sumie nie jestem, tylko fanem poszczególnych modeli.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dupowóz na co dzień spod znaku BMW
PostNapisane: 23 października 2015, 10:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15805
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Beatles napisał(a):
Wojt4S90 napisał(a):
skoro rozważasz 3.5 to rozważ też 4.4. Koszta utrzymania poza paliwem te same. Ja i tak bym brał R6


tyle, że rozważanie m62 jako dupowóz to dla mnie zły pomysł. Za drogie to w utrzymaniu i kapryśne. Jako jedyne auto, jakiś manual z dołożoną szperą tak, ale mając już funcar...u mnie się to nie sprawdziło.

DanyU napisał(a):
chodzi o to że czy to używany na codzień, czy trzymany pod kocem, to jako fan marki, powinniśmy traktować BMW jakby lepiej niż octavię czy innego passata ;) moje każde BMW służy mi jako dupowóz, co nie oznacza że traktuję to auto na zasadzie "ma jeździć". tak traktowane jest Polo mojej żony, naprawy bieżące, eksploatacyjne jak najbardziej, ale nic poza tym. Z BMW jest inaczej ;)


ja się zupełnie z tym nie zgodzę. Octavii czy Passata wcale nie traktuję, nie ma opcji żebym czymś takim jeździł.
A ja takie e39 traktuje jak Ty Polo swoje żony - utrzymywanie w kondycji technicznej, wizualnej. Może tylko tyle, że mając za dupowóz BMW, mam większą chęć doposażania i bardziej denerwują mnie usterki, które muszą być usunięte jakoś szybciej niż gdzie indziej, gdzie dłużej mógłym przymknąć na coś oko.

No i nigdy chyba tego nie pisałem, bo każdy lubi co lubi i to nie moja sprawa - i pewnie wielu z Was napisałoby mi że żadna frajda jeździć starym 30 letnim tłuczącym się gratem, ale ja naprawdę nie czerpię przyjemności z jazdy nowszymi samochodami. Mając 1,5 roku e39 540i ani razu nie pomyślałem że fajnie byłoby się przejechać gdzieś bez celu. Pojarać się przyśpieszeniem, poświrować od czasu do czasu - owszem, ale to nie jest pół procenta tego jaką radość dawało mi choćby takie e34 525, które miałem. Gwoli ścisłości, stąd mój brak "uczuć" do przewijających się w wątku samochodów i chłodne podejście ;) i nie uważam się za słabego fana marki. a fanem marki w sumie nie jestem, tylko fanem poszczególnych modeli.


Dokładnie. Bo ciężko chyba nagle zostać fanem np. e36 touring 318i w automacie?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL