BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 12:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 29 sierpnia 2019, 21:59 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1457
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Auto Bawaria, chyba nawet jest na forum ale nie pamietam nicka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 29 sierpnia 2019, 23:33 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
Bacek798, pisz do Kamila, maja ładne Bmw, ceny powyżej rynkowych, ale wg opinii wielu warto dać więcej za ładna sztukę :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 30 sierpnia 2019, 07:44 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 350
Moje BMW: G20
Kod silnika: B48
Jakiś czas temu pooglądałem kilka E60 z górnych widełek cenowych i się załamałem. Moim zdaniem to auto jest bardzo ciężkie do kupienia jeśli komuś zależy na ładnym egzemplarzu a ceny tych "igieł" wtedy niebezpiecznie zbliżają się do serii F. Tym bardziej bawi mnie "kup n52" "nie, jednak kup 530d" "najlepsze będzie 520d" - naprawdę nie ma w czym przebierać, 90% tych aut trafiło w ręce ludzi których nie było stać na ich utrzymanie. A zanim tam trafiły to odjeździły swoje u pierwszych właścicieli na zachodzie którzy nie po to kupowali limuzynę klasy premium żeby zrobić nią 180 tyś przebiegu w 10 lat. Jak już znajdziesz ładne auto to je kup a nie nastawiaj się na konkretną wersję w dodatku jeszcze z wybranego okresu produkcji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 30 sierpnia 2019, 07:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
a jaki problem samemu pojechać do DE i kupić auto w specyfikacji takiej, jakiej oczekujemy :-k

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 30 sierpnia 2019, 08:17 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2470
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: F82 M4 COMP/E91/F20
Kod silnika: S55B30/N47/N47
Garaż: M4 F82 Competition MINERAL GREY
E91 LCI 320d SAPPHIRE BLACK
F20 116D ALPIN WEISS
Było:
E36 318i MONTREALBLAU
E39 530i TITANSILBER
E92 335i SCHWARZ BLACK
E60 530D SCHWARZ BLACK
E92 335i TITANSILBER http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168888
E87 120d SCHWARZ BLACK
E92 M3 viewtopic.php?f=89&t=171245
Randall86 napisał(a):
Jakiś czas temu pooglądałem kilka E60 z górnych widełek cenowych i się załamałem. Moim zdaniem to auto jest bardzo ciężkie do kupienia jeśli komuś zależy na ładnym egzemplarzu a ceny tych "igieł" wtedy niebezpiecznie zbliżają się do serii F. Tym bardziej bawi mnie "kup n52" "nie, jednak kup 530d" "najlepsze będzie 520d" - naprawdę nie ma w czym przebierać, 90% tych aut trafiło w ręce ludzi których nie było stać na ich utrzymanie. A zanim tam trafiły to odjeździły swoje u pierwszych właścicieli na zachodzie którzy nie po to kupowali limuzynę klasy premium żeby zrobić nią 180 tyś przebiegu w 10 lat. Jak już znajdziesz ładne auto to je kup a nie nastawiaj się na konkretną wersję w dodatku jeszcze z wybranego okresu produkcji.


Najłatwiej chyba kupić najmocniejsze wersje 535d/550i/m5.łatwiej trafić dbającego o samochód właściciela 535d niż 520d...Ale ogólnie ciężko się szuka auta w takim wieku sam wiem po sobie ,żeby wybrać w ogóle coś z ogłoszeń jest trudno. A potem jeszcze po oględzinach...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 30 sierpnia 2019, 08:35 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 350
Moje BMW: G20
Kod silnika: B48
rorafalki napisał(a):
a jaki problem samemu pojechać do DE i kupić auto w specyfikacji takiej, jakiej oczekujemy :-k


Taki że w DE również mało zostało nie złachanych egzemplarzy + akcyza powyżej 2.0 + czas.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 30 sierpnia 2019, 08:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Randall86 napisał(a):
rorafalki napisał(a):
a jaki problem samemu pojechać do DE i kupić auto w specyfikacji takiej, jakiej oczekujemy :-k


Taki że w DE również mało zostało nie złachanych egzemplarzy + akcyza powyżej 2.0 + czas.

nie twierdzę, że tam jest opór aut, ale wybór jest spory, a zakup w PL od kogoś kto kupił tam... wiadomo ;)

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 30 sierpnia 2019, 08:41 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23101
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
rorafalki napisał(a):
a jaki problem samemu pojechać do DE i kupić auto w specyfikacji takiej, jakiej oczekujemy :-k




Dla samego zainteresowanego który jest dość zielony w temacie e60 na pewno nie będzie to takie hop siup jak piszesz...
Musi zoryganizować pomagiera który siedzi dobrze w temacie zna te auta wie gdzi czego szukać. :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 31 sierpnia 2019, 12:20 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 56
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52b25TU
Jeszcze jedna sprawa opłata akcyzy w wysokości 18% wartości samochodu tyczy się wszystkich aut, które wjeżdżają do Polski czy tylko tych z niektórych państw?
Oglądając Mobile.de szczerze powiedziawszy tamtejsze samochody z górnych pułapów cenowych wydają się być bardziej zadbane, również często zdarzają się egzemplarze z przebiegami 300/400kkm, gdzie w Polsce wszystkie praktycznie mają ciut poniżej 200...
Przeraża mnie fakt, iż w momencie zakupu samochodu za 10/11 tysięcy euro akcyza wynosi w granicach 7/9 tysięcy złotych + inne opłaty itp robi się faktycznie suma niewiele niższa niżeli kupno nowej generacji.
Jeżeli chodzi o kupno samochodów za granicą nigdy się tym nie interesowałem więc możliwe, że coś źle rozumuję dlatego jeżeli się mylę proszę o poprawę mego toku rozumowania :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 31 sierpnia 2019, 12:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Cytuj:
Stawki akcyzy

3,1% wartości pojazdu w przypadku jeśli auto ma silnik o pojemności do 2000 cm3

18,6% wartości pojazdu w przypadku jeśli auto ma silnik o pojemności powyżej 2000 cm3

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 31 sierpnia 2019, 12:39 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 56
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52b25TU
No to jestem w kropce bo wychodzi na to, że sprowadzenie 3 litrowego silnika w zadbanym egzemplarzu jest całkowicie nieopłacalne...
Na mobile.de samochody z fajnym przebiegiem w dobrym stanie i 3.0i stały w granicach 9/11 tysięcy euro, więc sam koszt zakupu samochodu tam to około 40/45 tysięcy do tego akcyza w granicach 8,5 tysiąca reszta opłat zapewne w granicach 3,4 tysięcy złotych co daje w sumie praktycznie 60 tysięcy a trzeba do tego doliczyć ubezpieczenie w PL, pakiet startowy itp itd więc już mamy okolice 65 tysięcy.
W sumie przeliczając to teraz boję się pomyśleć ile większość tych handlarzy dała za samochody z silnikami powyżej 3 litrów kiedy są wystawione za około 30/40 tysięcy uwzględniając w tym opłaty oraz ich zysk... zgroza


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 31 sierpnia 2019, 13:53 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2470
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: F82 M4 COMP/E91/F20
Kod silnika: S55B30/N47/N47
Garaż: M4 F82 Competition MINERAL GREY
E91 LCI 320d SAPPHIRE BLACK
F20 116D ALPIN WEISS
Było:
E36 318i MONTREALBLAU
E39 530i TITANSILBER
E92 335i SCHWARZ BLACK
E60 530D SCHWARZ BLACK
E92 335i TITANSILBER http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168888
E87 120d SCHWARZ BLACK
E92 M3 viewtopic.php?f=89&t=171245
Bacek798 napisał(a):
No to jestem w kropce bo wychodzi na to, że sprowadzenie 3 litrowego silnika w zadbanym egzemplarzu jest całkowicie nieopłacalne...
Na mobile.de samochody z fajnym przebiegiem w dobrym stanie i 3.0i stały w granicach 9/11 tysięcy euro, więc sam koszt zakupu samochodu tam to około 40/45 tysięcy do tego akcyza w granicach 8,5 tysiąca reszta opłat zapewne w granicach 3,4 tysięcy złotych co daje w sumie praktycznie 60 tysięcy a trzeba do tego doliczyć ubezpieczenie w PL, pakiet startowy itp itd więc już mamy okolice 65 tysięcy.
W sumie przeliczając to teraz boję się pomyśleć ile większość tych handlarzy dała za samochody z silnikami powyżej 3 litrów kiedy są wystawione za około 30/40 tysięcy uwzględniając w tym opłaty oraz ich zysk... zgroza


Oni robią straszne wałki od cała tajemnica...Wujaszek mój kupował ostarnio 530xd e61 to na fakturze 7k było za auto ,jak chce normalną kwotę to +3/4k...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 31 sierpnia 2019, 19:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Bacek798, lepiej jak będziesz patrzył na ogłoszenia od prywatnych ludzi - nie reguła, ale wówczas dostaniesz 2 kpl. kół i zazwyczaj auto w fajnym stanie
akcyza? powyżej 2,0 pojemności wysoka, ale może zrobić wycenę rzeczoznawcy, że auto nie do końca domaga, wówczas płacisz od niższej kwoty ;)

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 1 września 2019, 09:18 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2080
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: E81
Kod silnika: N54b30a
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=172345
Bacek798, czytam ten temat i po każdej kolejnej stronie mam wrażenie, że lepiej zrobisz jak nie kupisz BMW... Prawda jest taka, że jeśli przy zakupie samochodu kierujesz się rozsądkiem to BMW zwłaszcza takie 10letnie i starsze powinieneś skreślić z listy... Te auta są koszmarnie drogie w eksploatacji w porównaniu do takiego peugeota, mają dużo usterek nad którymi forumowicze przeszli do porządku dziennego i wliczają je w eksploatację. Na forum bardzo dużo ludzi po zakupie samochodu likwiduje te potencjalne usterki wrzucając je w pierwszy serwis i dlatego taki serwis pozakupowy większej benzyny, czy diesla często wynosi tyle ile przeciętny "Kowalski" chciałby wydać na auto w 3lata.

W takim n52 sama eksploatacja do tanich nie należy, disa to chyba jakieś 1800pln, pompa wody 1200-1500, do tego odma, filtry, oleje, komplet opon 18-19 cali, które nie będą imperialem czy innym achillesem, coś w zawieszeniu i 7-8kpln nie Twoje, do tego gazik i hmmm w cenie pierwszego serwisu Twojego nowego 12letniego bmw masz jakieś małe miejskie wozidło, a jeszcze nic się nie popsuło. ;) Do tego oczywiście w przypadku serii 3 dużo droższe ubezpieczenie, bo stajesz się potencjalnym "idiotą w BMW", który na bank spowoduje jakąś kolizję/wypadek :D

Poza tym wśród moich znajomych, którzy jeżdżą BMW jest zwyczaj robienia na zapas, jak coś już jest rozkręcone to robisz wszystko dookoła, żeby dwa razy nie wracać do tematu.. I potem okazuje się, że przez rok-dwa eksploatacji wrzuciłeś w serwis połowę tego ile zapłaciłeś za samochód

Żeby kupić sensowny egzemplarz musisz albo przepłacić, albo zjeździć pół Polski i poświęcić na to wszystkie weekendy przez najbliższe pół roku. :D

Jeśli jesteś na to gotowy, to ja osobiście gorąco polecam, ale bądźmy szczerzy- większość z ludzi na forum to mniejsi, bądź więksi zboczeńcy na punkcie tych aut i patrzymy na nie w trochę inny sposób niż ten wspomniany "Kowalski"..

Inna rzecz, że akurat w moim przypadku praktycznie każde BMW (poza jednym) było tym drugim autem, które służyło głównie do dawania frajdy, a nie zwykłego wożenia 4 liter.

_________________
Galeria Turasa 328iT:
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=137931

Galeria Compacta 325ti
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=161392&start=0

Galeria M5:
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=158685&start=0

Galeria jedynki 135i:
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=172345


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 1 września 2019, 11:20 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 350
Moje BMW: G20
Kod silnika: B48
Piękne podsumowanie :hurra:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 1 września 2019, 12:32 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Krisu_K13TL napisał(a):
większość z ludzi na forum to mniejsi, bądź więksi zboczeńcy na punkcie tych aut i patrzymy na nie w trochę inny sposób niż ten wspomniany "Kowalski"..

Typowy Kowalski nawet się nie zająknię kiedy spytasz go Vag czy BMW :P tu kolega widać, że zasmakował marki na początku i ciężko mu będzie teraz znaleźć alternatywę.
Pisałem wcześniej, że będzie trzeba kompromisów. Bo alternatywy nawet jeśli są to tanie nie będą. Jak tak mocno BMW ciągnie, to mimo wspominanych przeciwności, będzie takowej szukał. Mi tam pozostaję życzyć owocnych poszukiwań. Temat wg mnie wyczerpany.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 1 września 2019, 19:08 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 56
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52b25TU
Mogę podpisać się po tym podsumowaniem obiema rękami :) Aczkolwiek zapewne gdyby nie brak doświadczenia i wbicie się na minę z pierwszym moim E39 to zapewne przez kilka lat nawet by mi do głowy nie przyszło sprzedawać to cudo.
Aktualnie doszedłem do wniosku, że bez sensu próbować siebie oszukiwać i wmawiać sobie fakt jakoby inna marka miała dać radę zastąpić BMW, prędzej czy później skończyło by się poszukiwaniem Bawarki ;)
Aktualnie rozpoczynam poszukiwania zadbanego M54/N52 w celu późniejszego założenia instalacji lub tez nie... zobaczymy :)
Na ten czas mam czym jeździć wiec nie pali mi się by kupować pierwszy lepszy egzemplarz, na oku mam dwa egzemplarze niestety z drugiego końca polski od prywatnych właścicieli i dosyć mocno ponad średnia cenę wystawione w przyszły weekend może będę się szykował by podjechać zobaczyć.
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi w temacie zdecydowałem się na rozpoczęcie poszukiwań E60, jeżeli coś z tego wyjdzie to na pewno dam znać.
Niestety ta marka ma w sobie coś co nie bardzo pozostawia szanse konkurencji... przynajmniej tak to wyglada u mnie. Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz wszystkim za chęć pomocy. Temat można zamknąć


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 1 września 2019, 19:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Bacek798 napisał(a):
Niestety ta marka ma w sobie coś co nie bardzo pozostawia szanse konkurencji... przynajmniej tak to wyglada u mnie. Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz wszystkim za chęć pomocy. Temat można zamknąć


Ciężko mi się z tym zgodzić, jest masa fajnych aut, nie tylko BMW. Kiedyś było więcej magii i przewagi nad konkurencją, ale w e60 jej nie widzę.

WitoM, trafiłeś na kijowe skalibrowane instalki i mity, naprawdę nawet STAG da się fajnie samemu diagnozowac i ustawiać z poziomu telefonu.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 3 września 2019, 09:34 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23101
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Bacek798, i jak sie sprawy mają ?
Skrobiesz budżet do wymarzonej serii F ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jakie BMW z budżetem 50 tysięcy
PostNapisane: 3 września 2019, 09:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Krisu_K13TL napisał(a):
Bacek798, czytam ten temat i po każdej kolejnej stronie mam wrażenie, że lepiej zrobisz jak nie kupisz BMW... Prawda jest taka, że jeśli przy zakupie samochodu kierujesz się rozsądkiem to BMW zwłaszcza takie 10letnie i starsze powinieneś skreślić z listy... Te auta są koszmarnie drogie w eksploatacji w porównaniu do takiego peugeota, mają dużo usterek nad którymi forumowicze przeszli do porządku dziennego i wliczają je w eksploatację. Na forum bardzo dużo ludzi po zakupie samochodu likwiduje te potencjalne usterki wrzucając je w pierwszy serwis i dlatego taki serwis pozakupowy większej benzyny, czy diesla często wynosi tyle ile przeciętny "Kowalski" chciałby wydać na auto w 3lata.

W takim n52 sama eksploatacja do tanich nie należy, disa to chyba jakieś 1800pln, pompa wody 1200-1500, do tego odma, filtry, oleje, komplet opon 18-19 cali, które nie będą imperialem czy innym achillesem, coś w zawieszeniu i 7-8kpln nie Twoje, do tego gazik i hmmm w cenie pierwszego serwisu Twojego nowego 12letniego bmw masz jakieś małe miejskie wozidło, a jeszcze nic się nie popsuło. ;) Do tego oczywiście w przypadku serii 3 dużo droższe ubezpieczenie, bo stajesz się potencjalnym "idiotą w BMW", który na bank spowoduje jakąś kolizję/wypadek :D

Poza tym wśród moich znajomych, którzy jeżdżą BMW jest zwyczaj robienia na zapas, jak coś już jest rozkręcone to robisz wszystko dookoła, żeby dwa razy nie wracać do tematu.. I potem okazuje się, że przez rok-dwa eksploatacji wrzuciłeś w serwis połowę tego ile zapłaciłeś za samochód

Żeby kupić sensowny egzemplarz musisz albo przepłacić, albo zjeździć pół Polski i poświęcić na to wszystkie weekendy przez najbliższe pół roku. :D

Jeśli jesteś na to gotowy, to ja osobiście gorąco polecam, ale bądźmy szczerzy- większość z ludzi na forum to mniejsi, bądź więksi zboczeńcy na punkcie tych aut i patrzymy na nie w trochę inny sposób niż ten wspomniany "Kowalski"..

Inna rzecz, że akurat w moim przypadku praktycznie każde BMW (poza jednym) było tym drugim autem, które służyło głównie do dawania frajdy, a nie zwykłego wożenia 4 liter.

Do tego nalezalo by dodac, ze czesto jest tak ze auto trafia do kogos kto jest zaskoczony pozniej kosztami eksploatacji, i jest drutowane na uzywanych czesciach, zamiennikach slabej jakosci, pomijane sa niektore naprawy dopuki sie cos nie rozleci, a wtedy auto trafia na otomoto
I kolejny wlasciciel ma dopiero misje zeby auto doprowadzic do sprawnosci, bo lista skumulowanych rzeczy juz wtedy przekracza zdrowy rozsadek
Niestety te auta maja to do siebie ze trzeba robic wszysto na bierzaco lub tak jak pisal Krisu na wyrost, bo inaczej sie nie ogarnie tego pozniej

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 54 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL