BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 02:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Galerie do działu „Projekty zmodyfikowanych BMW - łap szpadyl definiszyn” są przenoszone wg. opinii i zdania moderatorów oraz administratorów forum.

Celem działu jest pokazanie ciekawych projektów BMW na tym forum, których modyfikacje przeprowadzone są na wysokim poziomie i skupiają się głównie na stronie mechanicznej i przy okazji „niestandardowych” zmianach stylistycznych.

Głównym kryterium oceny jest poziom modyfikacji BMW jak np. kompresor, turbo, upgrade-y zawieszenia, układu hamulcowego, układu wydechowego, ciekawsze SWAPy itp.
BMW przygotowane do sportu, amatorskich wyścigów i weekendowych zabaw



Userzy nie mają możliwości zakładania galerii w tym dziale, galerie są tu przenoszone przez moderatorów i administratorów forum.



Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1378 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 69  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 11:16 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 161
Lokalizacja: Sokółka
Moje BMW: e34 530i v8 Manual
Kod silnika: M60B30
Piękna sztuka :padam:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 11:18 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
Lincoln napisał(a):
Yyyy, a coś w tym złego widzisz?
Przelicznik mocy na litr pojemności ma taki jak seryjne e39 M5, więc jako dupowóz daje radę.

Po prostu Twoja vectra nie jest ani młodsza ani ładniejsza ani wygodniejsza od e39 więc po prostu mija się z poniższym opisem

Krisu_K13TL napisał(a):
gadzam się, że na dupowóz lepsze młodsze auto niż stary kapeć z jednego prostego powodu- jest mniej zużyte, a można znaleźć model, który ma stosunkowo mało bolączek typowych dla współczesnych samochodów


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 13:32 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Wszystko się zgadza z tym opisem, poza wiekiem, ale on akurat nie zawsze jest wyznacznikiem zużycia. Model jest bezproblemowy i łatwy i tani w naprawach, w dodatku sprawa jakąś tam frajdę z jazdy, a z mitycznego z rolki robi wiatrak :rotfl:

Wracając do e32 to im mniej tuningu tym lepiej dla auta, właściciela.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 14:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Zdzira 850I napisał(a):
Beatles napisał(a):
Dla mnie jazda starym samochodem kiedy "muszę" gdzieś dojechać jest uciążliwa fizycznie i psychicznie.


Dokłądnie w e32 lubię wsiąść wtedy kiedy nie musze sie nigdzie spieszyć a jade dla własnej frajdy

do tego 2 dzieci w wieku rok i 2 sprawiają, że jakbym na co dzień smigał e32 byłoby szybko zniszczone niestety jigi będziesz mieć dzieci to zrozumiesz, że e30 na co dzień to kupa bo obecnie rozumiem cie w pełni że daje ci to frajdę

a e39 będę traktował jak dupowózz ma być sprawny technicznie i zadbany ale zero modów kombinacji itp

a utrata wartości kupie powiedzmy za 15k dla przykładu po 5 latach oddam za 10 pewnie

kupie plastika za 30 po 5 latach oddam za 10 różnica w utracie 15k to moge dac na serwis bmw

martwi mnie tylko ta rdza rzadko widze zżarte e39 zwłaszcza jak zadbana sztuka a tu piszecie że sa problemy.....


Nie mam dzieci, a już znam ten ból... mieszkając z dziewczyną tylko już są problemy, bo po zakupy trzeba jechać i obiją, a to bym chciał pojechać w dalsze wycieczki z nią autem, ale ona się boi E30 jechać ze mną... :rotfl: komfort u mnie też średni, ale ja bym to jeszcze zdzierżył. I mam dylemat, czy nie sprzedać i kupić jakiś tzw. dupowóz OPTYMALNY...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 15:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
E39 gnije? Ja nigdy takiej nie widziałem. Moze gdzies sie bąbel trafi na klapie czy drzwiach w przedlifie ale nie zeby gnila. Taki bombel to moze sobie jeszcze x czasu wytrzymac i predzej cale auto pujdzie na zlom niz progi czy nadkola zgnija do stanu wymagajacego wymiany. Dlatego juz w innym temacie kiedys mowilem ze nie widzialem zgnitej e39 i swoje zdanie podtrzymuje.

Moge wstawic galerie mojej bylej m5 bo mam wuchte fotek. Byla kiepsko pomalowana na dachu. Cholera wie dlaczego tak ,ale szpachlu nigdzie nie miala. Stan? No nie byla to igla ale czy zajqzd ? Zalezy jakie kto ma kryteria. Dla mnie na te 4 lata upalania byla idealna i gdybym mial dzis ocenic te m5 to wystawiam ocene 9/10 . A po modach dalbym spokojnie 10/10

Mysle ze Lincoln potwierdzi tak samo Frank ze te auto to istna bajka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 16:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
alduwiel napisał(a):
E39 gnije? Ja nigdy takiej nie widziałem. Moze gdzies sie bąbel trafi na klapie czy drzwiach w przedlifie ale nie zeby gnila. Taki bombel to moze sobie jeszcze x czasu wytrzymac i predzej cale auto pujdzie na zlom niz progi czy nadkola zgnija do stanu wymagajacego wymiany. Dlatego juz w innym temacie kiedys mowilem ze nie widzialem zgnitej e39 i swoje zdanie podtrzymuje.

Moge wstawic galerie mojej bylej m5 bo mam wuchte fotek. Byla kiepsko pomalowana na dachu. Cholera wie dlaczego tak ,ale szpachlu nigdzie nie miala. Stan? No nie byla to igla ale czy zajqzd ? Zalezy jakie kto ma kryteria. Dla mnie na te 4 lata upalania byla idealna i gdybym mial dzis ocenic te m5 to wystawiam ocene 9/10 . A po modach dalbym spokojnie 10/10

Mysle ze Lincoln potwierdzi tak samo Frank ze te auto to istna bajka


Tak budujesz o tym M5, że aż myślę kupić by się przekonać... boli strasznie rozmiar tego auta... żeby to było w budzie 3er to idealna opcja tak jak piszesz. A tak jednak wielka krowa, auto na autostrady.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 17:03 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 34
Posty: 3082
Lokalizacja: Kętrzyn
Moje BMW: 540i
Garaż: Volvo S40 II 2.0d
jiGsaw napisał(a):
A tak jednak wielka krowa, auto na autostrady.


Wydaje Ci się E39 wcale nie jest takie duże i łatwo tym się parkuje. Dopiero jak siadłem za sterami E38 to manewrowanie w ciasnych uliczkach zaczęło mnie denerwować. Tam gdzie E39 zawracała na 1 raz to E38 na 2 razy. No i na te autostrady to też nie tak do końca E36 dużo lepiej się czuję przy 200 km/h. Analogicznie w E38 czułem się jeszcze gorzej niż w E39 przy większych prędkościach, ale to przez ten nieszczęsny ślimak który M5 też posiada (jednak w M5 by mi to nie przeszkadzało)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 17:11 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1197
Wow, niecodzienne teorie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 19:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
poszukaj E39 przedlifta, dużo łatwiej wyszukać bez rdzy
a M57 również występowały, takie same

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 19:45 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 2761
Lokalizacja: searching...
Moje BMW: E39 540i ACS5 / 323i
Kod silnika: M62B44, M52b25
Garaż: mam
alduwiel napisał(a):
E39 gnije? Ja nigdy takiej nie widziałem.

Najwyraźniej mało widziałeś - oczywiście ze gnije tak samo jak E38 :/ w twojej też pewnie dach był zgnity dlatego kiepsko pomalowali....

_________________
do licha LPG -nawet porządne zapalniczki są na benzynę
KUPIE boczki w skórze E39 / kontury czarne z E38


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 19:52 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznan
Moje BMW: C400 4matic
E39 niestety gnije,a progi i tylna klapa w touring to koszmar.Co nie zmienia faktu ze E39 to wspaniale,dobrze wykonane auta.

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91120 ocen moja Becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 19:54 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nie było rdzy bo by szpachla była , a nie było :hyhy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


uwierzycie ,że dwa lata próbowałem sprzedać te auto? Na koncu jakiś niemiec przyjechal i zabrał je z powrotem na ojczyzny łono bo tu w polsce podjechanych przedliftow nikt nie chce jak juz to igłę po lifcie za 50 tys to każdy taką chce , ale przedlifta za 30 to juz nikt ... chory kraj i tylko te teksty łeee navi wymieniana, łee kiera wymieniana, łee lampy wumieniane. K*rwa to źle ,że są wymienione na lepsze? Tak źle bo widac ,że grzebane było... :przestraszony:
Narazie nie złauje ,że sprzedałem, ale jak ta szpera nie pomoże to będe załował i to grubo. Nawet kupie znowu te auto i zaloże kompresor + gazociąg bo idzie zakombinowac robiąc mocowania na butle w miejsca wydechów koncowych. Trzeba by tylko strightpipa zrobic

Zdzira sprzedawaj 7er i kup jedno auto do wszystkiego bo te m5 takie wlasnie jest. Może być demonem autostrad i dalekich tras. Może być zwyklym autem do wożenia dzieci do szkoly. Może być upala na kazdym zakręcie i ręcze Ci za to że prędzej ona Ciebie zarżnie niż Ty ją ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 20:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1197
A jak to się stało, ze mając m5 skończyłeś z dieslem? :zakrecony:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 20:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ehhh móglbym wyjasnić ale i tak nie zrozumiecie bo mój punk widzenia świata jest dalece odmnienny od punktu widzenia większości ludzi na ziemi.

Jak wystawiałem za 40 tys to na miejsu ludzie uciekali bo zajazd/ulep czy inne wymysły - czepiali się o byle guwno bo szukali igly forumowej, jak wystawiałem za 30 to nikt nie dzwonił :cool: chory kraj ..... na końcu przetarłem prawe drzwi i wystawiałem za 30 to poszła tydzień pużniej, ale jak x razy wystawiałem nie przetartą za 30 to nikt nie dzwonił :rotfl: :rotfl: albo jak zadzwonil to na pogawędkę , ale i tak nie przyjechał. Wiara się bała bo tam coś nie tak było bo oliwy żarla jak glupia i ja mowilem ,ze silnik do wymiany, ale buda była zdrowa więc to się liczylo. Tzn Żarła w zalezności od stylu jazdy nawet maxymalnie 0,5 litra oleju na 100 kameow. Może to norma w przedd lifcie- nie wiem bo pewnie się ludzie przyznać tez nie przyznają co na katach m5 potrafi ze żreć. Jak jechalem normalnie to oliwy praktycznie nie ubywało, ale kto m5 jedzie normalnie?

Obrazek


Ostatnio edytowano 20 października 2015, 20:51 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 20:47 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7022
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Nie kupię m5 na co dzień bo zezre mnie kosztami wg mnie.

Po drugie nie opłaca mi się teraz e32 sprzedawać po tym jak wssdzilem w nią 100k


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 20:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
No to fakt :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 21:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Zdzira 850I napisał(a):
Nie kupię m5 na co dzień bo zezre mnie kosztami wg mnie.


Tu nie chodzi tylko o koszta, bo auto jest pod tym względem spoko, ale to jak z jedzeniem ulubionej potrawy - zbyt częste korzystanie znieczuli nas na ich wyjątkowe walory ;)

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 22:11 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
alduwiel napisał(a):
39 gnije? Ja nigdy takiej nie widziałem. Moze gdzies sie bąbel trafi na klapie czy drzwiach w przedlifie ale nie zeby gnila. Taki bombel to moze sobie jeszcze x czasu wytrzymac i predzej cale auto pujdzie na zlom niz progi czy nadkola zgnija do stanu wymagajacego wymiany

Ty możesz jeździć zardzewiałym autem jeśli jeszcze opony przez nadkole nie widać i powiesz, że w żadnym wypadu nic nie gnije, ale raczej większość ludzi na ziemi, a już napewo na tym forum, nie.

Tak sobie przypomniałem wycieczkę po auto... przez telefon tylko 1 element do malowania a na miejscu całe auto w rdzy i odpadającej szpachli... Na pytanie czemu sprzedający przez telefon twierdził, że auto nie jest do malowania usłyszałem, że on by tego nie malował więc nie jest do malowania :wstyd: I taka właśnie rozmowa z debilem


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 20 października 2015, 22:19 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Lincoln napisał(a):
Zdzira 850I napisał(a):
Nie kupię m5 na co dzień bo zezre mnie kosztami wg mnie.


Tu nie chodzi tylko o koszta, bo auto jest pod tym względem spoko, ale to jak z jedzeniem ulubionej potrawy - zbyt częste korzystanie znieczuli nas na ich wyjątkowe walory ;)


Ja pizze mogę jeść codziennie 3x dziennie i przez 10 lat mi nie zbrzydła. Natomiast guwno mi nigdy nie smakuje , nawet od świeta. heheh

Przyopomniał mi się kawał jak żyd przychodzi do rabina i prosi o radę .Co wybrać ? Ładną dziewczynę , ale taka zdradza, czy brzydką bo taka bedzie wierna. A rabin na to co wolisz zjeść? Tort w dziesięciu czy guwno samemu?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 07:37 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7022
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Lincoln dokładnie m5 na codzień się znudzi niestety

Dlatego wolę dupowóz którego mi nie żal że dziecko coś kopnelo pytanie czy 15-20k starczy na ładne e39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1378 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 69  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL