BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 04:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Galerie do działu „Projekty zmodyfikowanych BMW - łap szpadyl definiszyn” są przenoszone wg. opinii i zdania moderatorów oraz administratorów forum.

Celem działu jest pokazanie ciekawych projektów BMW na tym forum, których modyfikacje przeprowadzone są na wysokim poziomie i skupiają się głównie na stronie mechanicznej i przy okazji „niestandardowych” zmianach stylistycznych.

Głównym kryterium oceny jest poziom modyfikacji BMW jak np. kompresor, turbo, upgrade-y zawieszenia, układu hamulcowego, układu wydechowego, ciekawsze SWAPy itp.
BMW przygotowane do sportu, amatorskich wyścigów i weekendowych zabaw



Userzy nie mają możliwości zakładania galerii w tym dziale, galerie są tu przenoszone przez moderatorów i administratorów forum.



Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 208  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2009, 06:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
Obrazek

nie chce jeszcze zdradzać idealnie całości bo nie ma dekielków no i bryczka usyfiona strasznie :( no ale myć teraz jej nie mam zamiaru bo stoi ciągle :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2009, 22:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 16
Posty: 6536
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 6 coupe
GRUBO!!! felgi zapowiadają sie elegancko tylko na glebę z nią by sie przydało :D

_________________
The Unattainable Is Invariably Attractive!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwietnia 2009, 10:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
lekko amorki zwindowałem w dół ale jeszcze pójdzie niżej :) także spoko spoko ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwietnia 2009, 22:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
ufffff, właśnie skończyłem, żeby ten silnik usadzić w "burdelu" (pod maską) musieliśmy się troche pomęczyć ale udało się, siedzi na łapach, pokombinowałem troche z wiązką bo to angielska wiec trzebabyło ją troche poprzestawiać, i tak nie będzie jak ori europejski no ale to mi lotto :) jutro skrzynia, wybieraki, sprzęgło nówka już założone, potem z wałem troche pokombinuje bo nie wiem czy będzie odpowiednia długość, kolejna rzecz to będzie wydech jak już napęd będzie wporzo i na koniec kilometry kabli :D jutro wrzuce pare fotek jak mi się uda :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 kwietnia 2009, 12:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
To są jaja, nie miałem czasu o tym napisać ale opowiem od początku :D Zamówiliśmy sprzęgło nowe firmy Valeo, myślałem, że kupie droższe Luk albo Sachs ale Valeo podobno też dają rade spokojnie, no ale pewnie nie wytrzymują tyle co Luk który idzie na pierwszy montaż do BMW jako ori. No ale mniejsza o to, zamówiliśmy i za 4h sprzęgło było już na miejscu (mamy umowe z firmą Darma jako warsztat samochodowy), cena oczywiście hurtowa bardzo tanio, pudełeczko piękne Valeo patrze do środka Sachs :D Który jest nieco droższy :D Z początku myślałem, że to pomyłka i wsadzili z jakiegoś innego auta ale okazało się że to prawidłowe :D Więc dostałem sprzęgiełko Sachs'a w cenie Valeo, ale o dziwo smar jest oryginalny z Valeo heheh :D Kumpel mechanik mówił, że czasami się tak zdarza, że to jakaś kooperacja czy coś :) Pare fotek gratów nowych, silniczek już siedzi w BMW :) Dzisiaj zrobie pare fotek z montażu :) W poniedziałek jadę po most i półosie :)

Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17
Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17
Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17
Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17
Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17
Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17


Ostatnio edytowano 18 kwietnia 2009, 07:24 przez racesupport, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 kwietnia 2009, 21:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
No, generalnie cały czas do przodu :D Silniczek założony, pięknie leży, skrzynia założona, wiązka i wtyczki założone, wszystko gra, pozostało dopasowanie wału, przerobienie wybieraków bo nie pasują, niby miałem mieć ori od tej skrzyni ale gość ich nie wyciągnął w końcu, no trudno, ale mam już plana jak co zrobić :) Musze jeszcze podłączyć przewody paliwowe, przewody do nagrzewnicy, przewody pompy wspomagania, potem już z górki bo chłodnica, węże chłodnicy itp :) Coraz lepiej to wygląda, jeszcze przed uporządkowaniem kilometra kabli, zresztą zobaczcie sami :) Chciałem zrobić zdjęcie skrzyni już zamontowanej od spodu ale padły aku :(



Obrazek

Że co, że za mała gleba ? A masz :hyhy: :hyhy: :hyhy: No i pierwsza odsłona felg (bez dekli :()

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 kwietnia 2009, 21:24 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
Kolego notorycznie piszesz post pod postem i nie uzywasz opcji edytuj :wsciekly: :wsciekly: Nastepnym razem bedzie ost.

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwietnia 2009, 07:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
ała :( przepraszam

a nie wiecie czasem co jest z tym pieprzonym fotosikiem ? co chwile zdjęcie czasowo niedostępne :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwietnia 2009, 08:40 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1646
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: M5
racesupport napisał(a):
ała :( przepraszam

a nie wiecie czasem co jest z tym pieprzonym fotosikiem ? co chwile zdjęcie czasowo niedostępne :/

imageshack.us lub xs.to bardziej sensowne serwisy do umieszczania fotek :)
Ciekawy projekt nie powiem, ciekawy jestem jak to bedzie latac.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwietnia 2009, 12:29 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 4168
Lokalizacja: PSR
Moje BMW: e60
Kod silnika: M54b25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134731
eeeeeeeee, ale ta felga to jest bez szału :dobani:

_________________
Obrazek
Cycki, dresy, BBS-y !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwietnia 2009, 14:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 16
Posty: 6536
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 6 coupe
no no ładnie to zaczyna wyglądać. buma teraz bardzo ładnie siedzi co do felgi to ogólnie wzór mi sie podoba i fajnie że z rantem ale ja nie toleruje czarnych środków(kwestia gustu) i dlatego całość mi sie średnio podoba...

a co do zdjęć to właśnie powoli mnie to irytować zaczyna heh bo nic co było wcześniej wrzucone nie można sobie obejrzeć tak jak już kolega pisał używaj imageshack.us tam wszytko elegancko działa.

Czekamy na dalszą fotorelacje :]

_________________
The Unattainable Is Invariably Attractive!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwietnia 2009, 17:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
no mi sie felgi podobały, szczególnie podczas jazdy super się prezentują ale niestety idą na sprzedaż, za bardzo wystają, nie pomoże nawet klepanie rantów, szkoda troche no ale co zrobić... będą za to ładniejsze bo AC Schnitzery :) też 17' ale ET35 :)

no, a co do newsów, wał nie pasuje, a przynajmniej sama flansza od skrzyni, ma większy rozstaw śrub więc będę musiał taką część wału domówić, następna rzecz to przewód pompy wspomagania, też nie pasuje, za krótki poza tym i tak nie spasuje choćby chciał, wszystko już poskręcane i gotowe do odpalenia, podsumowując brakuje mi tylko tego co wymieniłem wyżej, stacyjki a raczej nawet samego kluczyka bo jest immo, wiska bo nie ma do czego przykręcić wentyla :D i tyle, reszta wszystko już ładnie poskręcane i siedzi na swoim miejscu, we wtorek powinienem miec wszystkie pierdołki i będzie pierwsze odpalanie :D

Dodano 21.04.2009

No i tak... wszystko mam idealnie wykończone, jeszcze tylko wydech jutro zrobie, i już bym dawno odpalił bryke ale ten %$%@#$ C%## nie posyła mi ciągle kluczyka, stacyjki i wiska, jak sie w$#%^# to pojade ściągnąć immobilizer z kompa a odpale motor bez wiska narazie bo i tak sie nie zagrzeje w sekunde :) Zobaczymy, może jutro to przyjdzie, dzisiaj do niego dzwoniłem to mi mówił, że jego na warsztacie nie ma ale że raczej zostało wysłane bo jego pracownicy mieli to wysłać... :/ już to widze...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2009, 07:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
-"No dobra... Łukasz !! Chodź, trzeba go cofnąć troche bo musze wejść do kanału !"
-"Już ide, ok, to jedziemy"
-"Kurde, ty, coś tam leży pod kołami i nie chce to dalej iść"
-"Dobra, pchaj mocniej, pewnie klucze jakieś zostały jak skręcaliśmy wał"
-"No, turbulencje był ale przeszło"
-"K$%#$, po telefonie jechaliśmy a nie po kluczach ! :/"

Obrazek

No, i tak własnie mniej więcej wyglądała podróż mojego samochodu po warsztacie, podsumowując oprócz tego, że musiałem kupić nowe sprzęgło, rolke, pasek i pare innych rzeczy jeszcze telefon musiałem kupić nowy ;] Brawo :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2009, 08:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 7229
Lokalizacja:
Moje BMW: E36 & E46
Kod silnika: M42 & M52
No i na koniec prosimy o kosztorys :P jeśli to nie problem :) jestem ciekaw ile taka przyjemność... ale z tego co widzę pewnie tyle co cały Compact :niepewny: :niepewny:
Ale Robot świetnie wykonana :P

_________________
Sprzedam fele 16" + roczne opony...
E36 ALPINWEISS... Sprawdź... :hyhy:
E46 COSMOSSCHWARZ... Sprawdź... :hyhy: :hyhy: Nowe foty strona 31!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2009, 08:31 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 88
Lokalizacja: CzĂŞstochowa
Rownież jestem ciekawy kosztorysu. :hyhy: Alw pewnie warto bylo bo bedzie dobry kozak:D teraz bym m pakietu szukal :) ja sie przymierzam teraz do wymiany kolektora z m50 ze sprawdzonego źródla wiem ze efekty są widoczne, rowniez polecam do 2.8 taka operację.niski koszt a efekty bardzo zadowalające ;) powodzenia wdalszych modach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2009, 11:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
No, to dobry pomysł, postaram się wszystko uwzględnić...

Silnik, komputer, wiązka, skrzynia biegów, drążek stabilizatora, puszka filtra powietrza, przepływomierz, zwrotnice, zaciski, tarcze na przód, wydech (portki z katami aż do końcowego tłumika) razem 4600zł, silnik M52B28 99r.

Następna rzecz to sprzęgło 540zł, rolka napinacza 50zł, pasek wielorowkowy 50zł, świece 60zł, wybieraki 50zł, wał 150zł, przewód pompy wspomagania 45zł.

Razem do tego momentu 5545zł, nie wiem czy coś jeszcze przeoczyłem ale chyba nie :) Jedynie co można do tego jeszcze doliczyć to nowy olej 100zł, filtr oleju 33zł, filtr powietrza K&N sportowa wkładka 225zł czyli znowu jakieś 400zł no więc 6tyś ponad trzeba liczyć. Pomijając nowe felgi 1100zł i opony 800zł, komputer pokładowy wraz z manetką i kablami 200zł. Oczywiście można taki silnik włożyć totalnie po kosztach no ale to już zależy od osoby która składa silnik, ja akurat wole mieć wszystko pewne :)

Co do kolektorów to ja już na sportowe kaske szykuje bo już od IS'a chodzą mi po głowie :D

A powiedzcie mi jeszcze, jakie kierunki mam zamówić ? Białe całe czy dymione ? Czy może białe szkło a środek pomarańczowy ? Pomóżcie proszę...

A tak po cichutku M-Pakiet już sie maluje :rotfl: :rotfl: :rotfl: tylko progi i przód, tylnego nie wymieniam bo mi się tylny nie podoba z Mpasztetu :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2009, 11:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 13347
Moje BMW: Gtv
:super:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2009, 12:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 7229
Lokalizacja:
Moje BMW: E36 & E46
Kod silnika: M42 & M52
Kierunki dawaj dymione (ale takie hadcore)... albo kup zwykłe białe i sam sobie przyciemnisz wedle gustu :hyhy: :hyhy:

_________________
Sprzedam fele 16" + roczne opony...
E36 ALPINWEISS... Sprawdź... :hyhy:
E46 COSMOSSCHWARZ... Sprawdź... :hyhy: :hyhy: Nowe foty strona 31!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2009, 12:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
no ale to jakie ? http://allegro.pl/item606620492_kierunk ... mione.html ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2009, 13:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 7229
Lokalizacja:
Moje BMW: E36 & E46
Kod silnika: M42 & M52
no takie tylko białe... i kupisz odp. spray i samemu sobie przydymisz.... no chyba że te Ci się podobają :)
Ja osobiście zakupię sobie te:
http://allegro.pl/item613373268_nowy_mo ... black.html
Tylko czarne :)
Masz lampy Depo z ringami a do nich ten kierunek pasuje jak ulał :hyhy: :hyhy:
Twój wybór!

_________________
Sprzedam fele 16" + roczne opony...
E36 ALPINWEISS... Sprawdź... :hyhy:
E46 COSMOSSCHWARZ... Sprawdź... :hyhy: :hyhy: Nowe foty strona 31!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 208  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL