BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 22:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Galerie do działu „Projekty zmodyfikowanych BMW - łap szpadyl definiszyn” są przenoszone wg. opinii i zdania moderatorów oraz administratorów forum.

Celem działu jest pokazanie ciekawych projektów BMW na tym forum, których modyfikacje przeprowadzone są na wysokim poziomie i skupiają się głównie na stronie mechanicznej i przy okazji „niestandardowych” zmianach stylistycznych.

Głównym kryterium oceny jest poziom modyfikacji BMW jak np. kompresor, turbo, upgrade-y zawieszenia, układu hamulcowego, układu wydechowego, ciekawsze SWAPy itp.
BMW przygotowane do sportu, amatorskich wyścigów i weekendowych zabaw



Userzy nie mają możliwości zakładania galerii w tym dziale, galerie są tu przenoszone przez moderatorów i administratorów forum.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: patada -->> e46 330cd 457KM 907Nm lukbmw&Przemek4net RL 8.5s
PostNapisane: 8 lutego 2019, 10:27 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 174
Lokalizacja: SPS
Moje BMW: f36 435d
Kod silnika: n57z
Chyba wcześniej dojdziesz do limitu pompy r90 niż wtrysków


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: patada -->> e46 330cd 457KM 907Nm lukbmw&Przemek4net RL 8.5s
PostNapisane: 10 lutego 2019, 22:47 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 86
Moje BMW: 330cd 457HP@907Nm
Kod silnika: M57N
Garaż: E46 330CD
E81
Kawasaki ZX10R
Kawasaki KX450F
Mani napisał(a):
To fajnie że fura śmiga bez problemów, widać że Łukasz naprawdę dobrze dopracował tą GT2260 zresztą razem z przemek4net mają już pewne grono zadowolonych klientów. Ja mam teraz u siebie okolice 320KM i ok 680Nm troche ciężko mi wyobrazić sobie dołożyć do tego chociażby 100KM no ale jest to już realne. 100-200 poniżej 9 sekund to już musi być niezły masakrator :orany: Ciekawi mnie jaki jest limit tych 219tek, a modziłeś może pompę wysokiego ciśnienia? bo jeśli Twój wynik osiągnąłeś jeszcze tylko z samych wtrysków to byłoby bardzo dobrze bo jest wtedy jeszcze jakiś zapas paliwa. A jak tam wtrysk metanolu jakieś testy w trakcie?

Obserwuję temat, powodzenia w modach :)


Pompa paliwa jest całkowicie seryjna. Nie ma pogody na testy :zalamany:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL