BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 09:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane i dotyczące pojazdów nie M, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: E28 M5 ??????
PostNapisane: 31 stycznia 2013, 21:26 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 33
Posty: 2450
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: E92
Kod silnika: 2.5
koko2403 napisał(a):
Adam_94 napisał(a):
W tegoroczne wakacje w Radomiu widziałem chyba 2002. Chyba bo nie ogarnąłem co to za model :wstyd: Ale coś w ten deseń, za kierownicą siedział starszy pan i pani w nie najmodniejszych ubraniach co by nie powiedzieć, że w ciuchach z lat 70, ciekawie to wyglądało a wręcz dziwnie :)


Błękitne zapewne skoro tak to to było 2002


Tak to było to :ok:

Jeździ nim dziadziuś :cool:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: E28 M5 ??????
PostNapisane: 13 września 2015, 21:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 5
Moje BMW: e70,e85,e28
Odnośnie opisywanej wcześnie e28 to nie jest żadna podróbka. Mam ją od trzech lat i zastanawiam się czy jest jeszcze jakaś w kraju. Ktoś miał w Szczecinie czarną ale chyba powędrowała za miedzę. W tym roku postanowiłem poprawic trochę blacharkę. Udałem się do Bmw Frankfurt(najbliżej) i zamówiłem części. Stwierdzili że klasyk a Polacy potrafią nie odebrac części i kazali zapłacic z góry. Co tydzień kazali dzwonic w piątek. Minęło 6 tygodni i pojechałem się zapytac gdzie jest k.... mój pas tylny. Po 15 minutach awantury udało im się dodzwonic do Monachium gdzie otrzymałem odpowiedź że pas będzie najprawdopodobniej w 2016tym, ale nie wiedzą dokładnie. TRAGEDIA. Czy ktoś z forumowiczów ma może taką częśc? Obdzwoniłem wszystkich w Polsce i są do wyboru sprzedane i zgniłe:(

Zdjęcia elementu, częśc błotnika mam(nie jestem mistrzem fotografii):

Obrazek
Oprócz tego motur:
Obrazek
Marzeniem byłby jeszcze licznik w km, oraz zaślepki dolnego spojlera, niestety już tego nie produkują.

Obrazek
Obrazek

Gdyby ktoś mógł mi pomóc proszę o maila etsprog@wp.pl.
Ps. Widziałem dwie M5 e28 z orginalnym silnikiem w M techniku.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL