Wiem że aby podnieś moc w m52b25 chłopaki montują wydech od m52b28 lub m50b25. W m52b20 jest taki sam układ wydechowy jak w m52b25 więc myślę że wszystko jest plug & play , sam jestem ciekaw czy w b20 doda to trochę koni. Montowałem kiedyś kolektor sportowy do b20 i muszę przyznać że osiągi nieco się poprawiły.
Ciekaw jestem co przyniosła by zmiana kolektora ssącego z m52 na ten od m50b25 i dodatkowo wymiana wydechu na ten od m50b25?
_________________
!!!!!! KUPIĘ SPOJLER TRZYCZĘŚCIOWY AC SCHNITZER !!!!!!