BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 30 kwietnia 2024, 09:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 62  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 12 czerwca 2022, 10:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Alik87 napisał(a):
Lincoln nie da się przewidzieć ruchów góry, wydaje mi się że poniosło ich i sami momentalnie się zastanawiają jaki krok dalej. Nie mówiąc o tym, że Musk gra im na nerwach.


Jedno wyjście - nie zaczynać takich tematów, bo nikt nie wie co będzie, choć np sam Admin uważa, że wszystko jest dokładnie zaplanowane, nie jest dziełem przypadku.

Sylwek_ch napisał(a):
Inflację można zbić jedynie ograniczając ostro gotówkę w obrocie, ale to wymaga powiedzenia ludziom,: "zjebaliśmy, musimy wstrzymać kolejne transfery socjalne, ograniczyć wydatki publiczne. Będzie się wam teraz żyło gorzej, nie na wszystko Wam wystarczy, ale im szybciej to zrobimy tym będzie to mniej bolesne"

ale że to są miękiszony to nic takiego nie zrobią, będą robić działania pozorowanej, jak podwyżki stóp procentowych, obniżki vat, a drugą reką będą sypać kolejne 500plusy, dopłaty, rekompensaty. Jak z rękawa będa dawac pieniądze bez pokrycia a ludzie jak wydawali tak będą wydawać, bo będą mieć przeświadczenie że jak będzie chujowo to rzad i tak pomoże. To jest droga turecka, tam było podobnie jakiś czas temu, teraz jak jest każdy widzi


Zgadzam się. Za dużo kasy poszło na pomoc nie tylko w covid, ale właśnie te "14" czy 500+ dla niepracujących (tutaj nie trzeba zawieszać, ale uczciwie podzielić ze względu na "pracowitość" rodziny). Turcja to inny styl rządzenia, więc aż tak źle nie powinno być, ale tam faktycznie jest jazda bez trzymanki, taka prawie europejska Wenezuela :kwasny:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 czerwca 2022, 07:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Turcja europejska :rotfl: :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 czerwca 2022, 08:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Krew się leje chłopaki i to już! Wystarczy luknąć na link niżej

https://www.facebook.com/groups/5270010 ... 1652884059

Tak jak mówiłem już 2 lata temu, ten kto będzie miał gotówkę będzie mógł kupować nieruchomości za ułamek ich prawdziwej wartości

Obrazek

Obrazek



Boże ludzie są tak głupi :/ ehhhh. Was ostrzegałem - spłacie kredyt bo to ostatni dzwonek i tylko Kai posłuchał ....


Ostatnio edytowano 13 czerwca 2022, 08:47 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 czerwca 2022, 08:30 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1491
Lincoln napisał(a):
Zgadzam się. Za dużo kasy poszło na pomoc nie tylko w covid, ale właśnie te "14" czy 500+ dla niepracujących (tutaj nie trzeba zawieszać, ale uczciwie podzielić ze względu na "pracowitość" rodziny)

Tak jak pisałem wcześniej, tu jest własnie pies pogrzebany, bo polityka rządu powinna powinna byc spojna z tym, co robi rpp, tym czasem z powodu nadchodzacych wyborow i targetu wyborczego, jaki ma obrany rzad, strzałem w kolano bedzie odbieranie profitów, jakie obiecali i zaczeli wyplacac ludziom. Wartosc zlotego mimo tylu podwyzek stop, tez zmieniła się marginalnie, poniekąd przez wojnę, która mocno wahnęła naszą złotówką, więc dla kredytobiorcow nie ma na razie dobrych informacji... Za to powoli nadchodzi black friday na nieruchomościach, szczegolnie na wtornym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 czerwca 2022, 09:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Twierdzicie ,ze ogólnoświatowa inflacja (której jeszcze tak nie widać gołym okiem jak u nas, ale zaraz się rozkręci) zaistniała z winy pisu?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 czerwca 2022, 10:48 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Lincoln napisał(a):

Zgadzam się. Za dużo kasy poszło na pomoc nie tylko w covid, ale właśnie te "14" czy 500+ dla niepracujących (tutaj nie trzeba zawieszać, ale uczciwie podzielić ze względu na "pracowitość" rodziny). Turcja to inny styl rządzenia, więc aż tak źle nie powinno być, ale tam faktycznie jest jazda bez trzymanki, taka prawie europejska Wenezuela :kwasny:


Za dużo kasy idzie teraz na pomoc Ukrainie...
Na darmowe w większości uzbrojenie, na darmowe paliwo, na socjal dla uchodźców.

Jakby tak na chłodno na to spojrzeć to dziwne... Ruscy im nie niszczą rakietami Kijowa i ośrodków decyzyjnych, a Ukraińcy im nie niszczą mostu Krymskiego :D
Dziwna ta wojna oj dziwna.
Zresztą sami Ukraińcy mówią że u nich wojny nie ma tylko na Wschodzie.



KEMN1 napisał(a):
Lincoln napisał(a):
Zgadzam się. Za dużo kasy poszło na pomoc nie tylko w covid, ale właśnie te "14" czy 500+ dla niepracujących (tutaj nie trzeba zawieszać, ale uczciwie podzielić ze względu na "pracowitość" rodziny)

Tak jak pisałem wcześniej, tu jest własnie pies pogrzebany, bo polityka rządu powinna powinna byc spojna z tym, co robi rpp, tym czasem z powodu nadchodzacych wyborow i targetu wyborczego, jaki ma obrany rzad, strzałem w kolano bedzie odbieranie profitów, jakie obiecali i zaczeli wyplacac ludziom. Wartosc zlotego mimo tylu podwyzek stop, tez zmieniła się marginalnie, poniekąd przez wojnę, która mocno wahnęła naszą złotówką, więc dla kredytobiorcow nie ma na razie dobrych informacji... Za to powoli nadchodzi black friday na nieruchomościach, szczegolnie na wtornym.


Podwyższanie stóp w żaden sposób nie spowolni inflacji w obecnej sytuacji.
Przy tych cenach energii już jesteśmy w głębokiej dziurze, nie zatrzymają inflacji bez radykalnych działań w postaci obniżenia cen energii, paliw itp.
Rząd nie robi NIC żeby walczyć z inflacją poza zaciskaniem pasa kredytobiorcom.
Mnie to tam naprawdę nie rusza bo nie mam dużego kredytu, ale żal mi znajomych którzy obecnie mają naprawdę problem spłacać raty za mieszkania tylko dlatego że popełnili sami błąd nie biorąc stałych stóp i dlatego, że nasz rząd kocha Ukrainę a nie Polskę. Po co przy obecnych cenach paliw wysłano na Ukrainę ZA DARMO 25 tysięcy ton litrów benzyny z zapasów? Przecież to nie logiczne i kupy się nie trzymające działanie, tak jak i marże Orlenu, oraz inwestycje rządu w czasie największego kryzysu który się dopiero zbliża.

Czasem zastanawiam się czy nie dobrze było kilka lat temu przyjąć euro, bardziej stabilną walutę.
1 euro to 1,06 dolara więc od razu inna rozmowa przy zakupie baryłki.
Bez urazy ale Słowak za najniższą 646 euro kupi 356 litrów ropy, a my za najniższą kupimy nie całe 300 litrów.
Już nie wspomnę o kWh gdzie wszyscy wokoło płacą mniej w przeliczeniu na najniższe wynagrodzenie.


Ostatnio edytowano 13 czerwca 2022, 11:02 przez kryst16, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 czerwca 2022, 10:57 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1491
alduwiel napisał(a):
Twierdzicie ,ze ogólnoświatowa inflacja (której jeszcze tak nie widać gołym okiem jak u nas, ale zaraz się rozkręci) zaistniała z winy pisu?


Twierdzę, że wysokość inflacji w naszym państwie i tempo jej wzrostu, jest w dużej mierze spowodowana opóźnioną reakcją rpp i polityką rozdawnictwa uprawianą aktualnie przez rząd.
Wojna dolała tylko oliwy do ognia. Jak sam piszesz "której nie widać gołym okiem jak u nas" oznacza, że coś jest nie tak, bo nie jesteśmy mocarstwem, którego sytuacja finansowa pociągnie za sobą najpierw region i sąsiadów, a następnie resztę. Inflacja była u nas wysoka już przed wojną, po wojnie wszystko się spotęgowało jak kula śnieżna. Teraz jest już bardziej panika, a obserwując wskazniki widać, że podnoszenie stop to za mało.
Zamiast podnosić stopy od końca 20, początku 21 roku. To glapa zapewniał polaków, że nie ma opcji na podniesienie stop, a ci brali kredyty na zmiennej stopie, myśląc, że co? Że jeszcze polecą w dół? Przeciez to była idealna sytuacja, żeby wziąc kredyt oparty o stałą stopę i przez 5-7 lat spać spokojnie.

Inflacja nie zaistniała z winy pisu, tak samo jak nie zaistania przez putina- ale i jedno i drugie ma swoje 5 groszy w jej wielkosci. Pandemia, reakcja rpp, wybuch wojny, koszyk swiadczen dla wszystkich za nic, przepychanki z zasraną ue, bardzo obfita pomoc ukraincom (finansowa) powodują, że wlasnie to u nas wygląda, to tak jak wygląda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 czerwca 2022, 11:08 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
KEMN1 napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Twierdzicie ,ze ogólnoświatowa inflacja (której jeszcze tak nie widać gołym okiem jak u nas, ale zaraz się rozkręci) zaistniała z winy pisu?


Twierdzę, że wysokość inflacji w naszym państwie i tempo jej wzrostu, jest w dużej mierze spowodowana opóźnioną reakcją rpp i polityką rozdawnictwa uprawianą aktualnie przez rząd.
Wojna dolała tylko oliwy do ognia. Jak sam piszesz "której nie widać gołym okiem jak u nas" oznacza, że coś jest nie tak, bo nie jesteśmy mocarstwem, którego sytuacja finansowa pociągnie za sobą najpierw region i sąsiadów, a następnie resztę. Inflacja była u nas wysoka już przed wojną, po wojnie wszystko się spotęgowało jak kula śnieżna. Teraz jest już bardziej panika, a obserwując wskazniki widać, że podnoszenie stop to za mało.
Zamiast podnosić stopy od końca 20, początku 21 roku. To glapa zapewniał polaków, że nie ma opcji na podniesienie stop, a ci brali kredyty na zmiennej stopie, myśląc, że co? Że jeszcze polecą w dół? Przeciez to była idealna sytuacja, żeby wziąc kredyt oparty o stałą stopę i przez 5-7 lat spać spokojnie.

Inflacja nie zaistniała z winy pisu, tak samo jak nie zaistania przez putina- ale i jedno i drugie ma swoje 5 groszy w jej wielkosci. Pandemia, reakcja rpp, wybuch wojny, koszyk swiadczen dla wszystkich za nic, przepychanki z zasraną ue, bardzo obfita pomoc ukraincom (finansowa) powodują, że wlasnie to u nas wygląda, to tak jak wygląda.


Dokładnie, mądrze napisane.
Teraz to RPP swoimi działaniami już nic nie zrobi jeśli nie będzie to połączone z stanowczymi i bolesnymi działaniami Rządu.
Ja to trochę tego nie rozumiem, mam wrażenie że oni nie zdają sobie sprawy albo nie chcą zdawać sobie sprawy do czego doprowadzi w 2023 roku dalsze podnoszenie stóp, następnie cen paliw, cen prądu i gazu (tak będą podwyżki) cen zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzenia ścieków - większość przedsiębiorstw wodno kanalizacyjnych złożyło wnioski o zmiany taryf), a na koniec podwyżka najniższej krajowej.


Plus taki że coraz więcej ludzi spłaca kredytu tyle ile może a w sumie banki nie chcą wypowiadać umów bo kto im za chwilę kupi te mieszkania...


Zresztą na ceny paliw jest prosty sposób uwolnić całkowicie Wenezuelę z sankcji, zaleje rynek ropą i cena sama spadnie, ale po co jak się można na plecach drugiego dorabiać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 czerwca 2022, 11:45 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29705
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
alduwiel napisał(a):
Boże ludzie są tak głupi :/ ehhhh.


robili coś bez świadomości, nie myśląc co może być gdyby, no i mamy to gdyby :)

alduwiel napisał(a):
Was ostrzegałem - spłacie kredyt bo to ostatni dzwonek i tylko Kai posłuchał ....


albo w ogóle nie brać ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 czerwca 2022, 12:24 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
kryst16 napisał(a):
Czasem zastanawiam się czy nie dobrze było kilka lat temu przyjąć euro, bardziej stabilną walutę.
1 euro to 1,06 dolara więc od razu inna rozmowa przy zakupie baryłki.
Bez urazy ale Słowak za najniższą 646 euro kupi 356 litrów ropy, a my za najniższą kupimy nie całe 300 litrów.
Już nie wspomnę o kWh gdzie wszyscy wokoło płacą mniej w przeliczeniu na najniższe wynagrodzenie.


W strefie euro stopy procentowe w okolicy zera, a EBC zapowiada, ze wzrost oprocentowania może nastąpic w trzecim kwartale 2022r.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 czerwca 2022, 13:03 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
renoraines napisał(a):
kryst16 napisał(a):
Czasem zastanawiam się czy nie dobrze było kilka lat temu przyjąć euro, bardziej stabilną walutę.
1 euro to 1,06 dolara więc od razu inna rozmowa przy zakupie baryłki.
Bez urazy ale Słowak za najniższą 646 euro kupi 356 litrów ropy, a my za najniższą kupimy nie całe 300 litrów.
Już nie wspomnę o kWh gdzie wszyscy wokoło płacą mniej w przeliczeniu na najniższe wynagrodzenie.


W strefie euro stopy procentowe w okolicy zera, a EBC zapowiada, ze wzrost oprocentowania może nastąpic w trzecim kwartale 2022r.


No właśnie.
Ale u nas TV bije pianę że zagranicą jest gorzej bo Niemcy płacą za masło 10 zł, zapomnieli dodać że to 2 euro :D a dla Niemca 2 euro to jak 2zł dla nas.
Oni tak manipulują tym narodem jak i Korwin konfederatami...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 czerwca 2022, 14:07 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Cytuj:
Jak mówił Stefan Kisielewski: "Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta."
Obecna sytuacja to nie kryzys, to rezultat rządów socjalistów!

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 13 czerwca 2022, 22:11 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 574
Lokalizacja: znad morza
Moje BMW: G31
Kod silnika: B58
renoraines napisał(a):
W strefie euro stopy procentowe w okolicy zera, a EBC zapowiada, ze wzrost oprocentowania może nastąpic w trzecim kwartale 2022r.


Ciekawe o ile wzrośnie oprocentowanie.
Teraz mam 1,56%.
To co teraz dzieje się z Wiborem, to jazda bez trzymanki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 czerwca 2022, 06:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kryst16 napisał(a):
renoraines napisał(a):
kryst16 napisał(a):
Czasem zastanawiam się czy nie dobrze było kilka lat temu przyjąć euro, bardziej stabilną walutę.
1 euro to 1,06 dolara więc od razu inna rozmowa przy zakupie baryłki.
Bez urazy ale Słowak za najniższą 646 euro kupi 356 litrów ropy, a my za najniższą kupimy nie całe 300 litrów.
Już nie wspomnę o kWh gdzie wszyscy wokoło płacą mniej w przeliczeniu na najniższe wynagrodzenie.


W strefie euro stopy procentowe w okolicy zera, a EBC zapowiada, ze wzrost oprocentowania może nastąpic w trzecim kwartale 2022r.


No właśnie.
Ale u nas TV bije pianę że zagranicą jest gorzej bo Niemcy płacą za masło 10 zł, zapomnieli dodać że to 2 euro :D a dla Niemca 2 euro to jak 2zł dla nas.
Oni tak manipulują tym narodem jak i Korwin konfederatami...


Pierwszy pisowczyk już się przebudza. Niedługo będą kolejni:

"Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta." ~Stefan Kisielewski.

Obecna sytuacja to nie kryzys, to rezultat rządów socjalistów!

Aż nadejdzie dzień gdzie te głąby zrozumieją, że konfederacja to była ostatnia nadzieja.

„Wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną” ~Janusz Korwin Mikke.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 czerwca 2022, 10:05 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
kryst16 napisał(a):
renoraines napisał(a):
kryst16 napisał(a):
Czasem zastanawiam się czy nie dobrze było kilka lat temu przyjąć euro, bardziej stabilną walutę.
1 euro to 1,06 dolara więc od razu inna rozmowa przy zakupie baryłki.
Bez urazy ale Słowak za najniższą 646 euro kupi 356 litrów ropy, a my za najniższą kupimy nie całe 300 litrów.
Już nie wspomnę o kWh gdzie wszyscy wokoło płacą mniej w przeliczeniu na najniższe wynagrodzenie.


W strefie euro stopy procentowe w okolicy zera, a EBC zapowiada, ze wzrost oprocentowania może nastąpic w trzecim kwartale 2022r.


No właśnie.
Ale u nas TV bije pianę że zagranicą jest gorzej bo Niemcy płacą za masło 10 zł, zapomnieli dodać że to 2 euro :D a dla Niemca 2 euro to jak 2zł dla nas.
Oni tak manipulują tym narodem jak i Korwin konfederatami...


Dobre haha.

To w jakim państwie system podatkowo-gospodarczy proponowany przez konfederację działa z powodzeniem? :rotfl:

W żadnym i madrzy ludzie to wiedzą. Natomiast durne kuce przez swoje ograniczenie intelektualne nie ogarniają, mimo ze ... politycy konfederacji tego nie ukrywają.

Korwin - ''program konfederacji służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji'' .

Mentzen - ''podatki byłyby takie jak teraz, większość podatkow które istnieją musza istnieć i z tym nie da się nic zrobić ponieważ z czego sfinansujemy wydatki które i tak musimy sfinansowac gdyż mamy zaciągnięte zobowiazania''

Berkowicz - ''mowimy to co ludziom mniej zorientowanym brzmi dobrze ''

Michalkiewicz zamiast składek zus na emerytury i renty chce wprowadzic podatek celowy na emerytury i renty z ktorego na bieząco wypłacane bylyby emerytury i renty. :rotfl:

https://m.youtube.com/watch?v=mVFqR2r9e ... =emb_title
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Rufios napisał(a):
renoraines napisał(a):
W strefie euro stopy procentowe w okolicy zera, a EBC zapowiada, ze wzrost oprocentowania może nastąpic w trzecim kwartale 2022r.


Ciekawe o ile wzrośnie oprocentowanie.
Teraz mam 1,56%.
To co teraz dzieje się z Wiborem, to jazda bez trzymanki.



Szacuje sie ze o 25 punktow bazowych w lipcu i o kolejne 25 jesienią.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 czerwca 2022, 12:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nie chce mi się odświeżać tematu o depopulacji tak, więc warto zaznaczyć bo wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale koktajle farmaceutyczne, które „lekarze” przepisują teraz dzieciom, aby uczynić je „trans płciowymi”, są tymi samymi, którymi system wymiaru sprawiedliwości karze pedofilów w celu ich chemicznej kastracji .
Lupron (octan leuprolidu), agonista hormonu uwalniającego gonadotropiny, jest jednym z leków wybieranych przez „transowe” dzieci, aby stały się „prawdziwym ja”. Mówi się nam, że bloker dojrzewania jest bezpieczny i skuteczny w przypadku tego stosowania poza etykietą, ponieważ jest podobno „tymczasowy”.
Klinika Mayo twierdzi, że Lupron pomaga dzieciom trans płciowym i „różnorodnym pod względem płci” w osiągnięciu ich celów trans płciowych, nazywając to „wielkim krokiem”. Jednak dostawca opieki zdrowotnej z siedzibą w Minnesocie nie mówi, że pedofile otrzymują Lupron na zawsze – a efekty są trwałe .

Z miejsca przypomina mi się jakże trafny mem z Kevinen Sorbo:

Obrazek

a co do wojny na Ukrainie to najbardziej mi żal biednej aktywistki... jak ona to przetrzyma? Nie mam pojęcia :zakrecony:

Obrazek


Ostatnio edytowano 14 czerwca 2022, 13:55 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 czerwca 2022, 13:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tak. Dzieci są krzywdzone aby się nie rozmnażały jako dorośli. Jeszcze nie ma społecznego przyzwolenia na po prostu zwykle zabijanie ludzi na ulicy. To nastąpi, ale dopiero gdy głód sprawi, że miliony wyjdą na ulicę paląc wszystko po drodze.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 czerwca 2022, 15:45 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
jiGsaw napisał(a):

Obecna sytuacja to nie kryzys, to rezultat rządów socjalistów!

Aż nadejdzie dzień gdzie te głąby zrozumieją, że konfederacja to była ostatnia nadzieja.

„Wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną” ~Janusz Korwin Mikke.


Korwin to nie jest chyba żaden autorytet żeby w taki podniosły sposób cytować jego słowa. Serio masz go za wieszcza narodowego od którego cały świat jest odwrócony a on jest oświecony?

Obecny kryzys to nic innego jak manipulacja rynkiem... Ceny paliw poprzez niepoważne blokady Wenezueli, USA jakimś prawem decystuje kto i ile ropy ma wprowadzać na rynek. To wszystko czasem wygląda na celowo wywołane. A nasi rządzący też nie robią nic co realnie hamuje inflację.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 czerwca 2022, 17:34 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Słyszeliście? Bogacze jednak będą dalej mogli się wozić nówkami spalinowymi po 2035 - nawet w16 na 4 turbinach :D Więc widzicie sami nwo to nie żart i albo jesteś bogaty i sobie będziesz żył wreszcie jak na bogacza przystało, albo wyświadcz przysługę matce Ziemi i zdechnij. Ogólnie ja już dawno mówiłem ,ze paliwo powinno być po 10zł za litr - przynajmniej korki będą mniejsze, a tacy co poniektórzy wybitnie przydani społeczeństwu będą wreszcie mogli rozprostować skrzydła :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: hahahahahaha


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 14 czerwca 2022, 18:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kryst16 napisał(a):
jiGsaw napisał(a):

Obecna sytuacja to nie kryzys, to rezultat rządów socjalistów!

Aż nadejdzie dzień gdzie te głąby zrozumieją, że konfederacja to była ostatnia nadzieja.

„Wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną” ~Janusz Korwin Mikke.


Korwin to nie jest chyba żaden autorytet żeby w taki podniosły sposób cytować jego słowa. Serio masz go za wieszcza narodowego od którego cały świat jest odwrócony a on jest oświecony?

Obecny kryzys to nic innego jak manipulacja rynkiem... Ceny paliw poprzez niepoważne blokady Wenezueli, USA jakimś prawem decystuje kto i ile ropy ma wprowadzać na rynek. To wszystko czasem wygląda na celowo wywołane. A nasi rządzący też nie robią nic co realnie hamuje inflację.


Jak się Korwin nie podoba, który mówi co do zasady jak jest to trzymaj się dalej swoich socjalistów. Nie będę komuś, kto nie kuma, przetłumaczał po raz nty. Niedługo będziesz głodny, to może dalej będziesz krytykował korwina?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 62  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 47 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL