BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 08:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 października 2022, 08:15 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Ta wojna to dziwna jest.

Dlaczego Putin rakietami dalekiego zasięgu nie niszczy Kijowa? Dzielnic rządowych itp?
Przecież chyba nie są aż tak słabi że konwencjonalnie nie są w stanie rakietami od kilku miesięcy zniszczyć celów w Kijowie.


Myślę, że Putin nie uderzy na kraj NATO bo w sumie po co, może walnie atomem w Ukrainę w zachodnią jej cześć lub gdzieś przy granicy NATOwskiej.
Szkoda tylko że my za dużo szczekamy, prowokujemy i sami się wykańczamy w imię Ukrainy, rozumiem niektóre działania, ale wiele powinno być wykonywanych z większą rozwagą i myśleniem o przyszłości narodu.

Chociaż czy ktoś u nas w rządzie myśli? RPP próbuje włączyć z inflacją a rząd jawnie ją napędza.
Zresztą UE nie lepsza, gospodarki się sypią a idioci dalej brną w głupoty.

Mnie to przeraża że tacy ludzie jak Sasin i Glapiński dalej są w rządzie.

Jawnie widać że ta wojna jest śmieszna piorą cywilów, zamiast niszczyć ośrodki decyzyjne, wygląda to tak jakby Rosja nie chciała jej szybko wygrać tylko żeby sobie trwała, u nas nikt nie walczy z inflacją a UE nie widzi problemow energetycznych, nikt nie chce żeby było dobrze taka prawda.
Ta wojna jest wygodna dla USA, Izraela i Chin.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 października 2022, 09:49 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
kryst16 napisał(a):
Ta wojna to dziwna jest.

Dlaczego Putin rakietami dalekiego zasięgu nie niszczy Kijowa? Dzielnic rządowych itp?
Przecież chyba nie są aż tak słabi że konwencjonalnie nie są w stanie rakietami od kilku miesięcy zniszczyć celów w Kijowie.


Myślę, że Putin nie uderzy na kraj NATO bo w sumie po co, może walnie atomem w Ukrainę w zachodnią jej cześć lub gdzieś przy granicy NATOwskiej.
Szkoda tylko że my za dużo szczekamy, prowokujemy i sami się wykańczamy w imię Ukrainy, rozumiem niektóre działania, ale wiele powinno być wykonywanych z większą rozwagą i myśleniem o przyszłości narodu.

Chociaż czy ktoś u nas w rządzie myśli? RPP próbuje włączyć z inflacją a rząd jawnie ją napędza.
Zresztą UE nie lepsza, gospodarki się sypią a idioci dalej brną w głupoty.

Mnie to przeraża że tacy ludzie jak Sasin i Glapiński dalej są w rządzie.

Jawnie widać że ta wojna jest śmieszna piorą cywilów, zamiast niszczyć ośrodki decyzyjne, wygląda to tak jakby Rosja nie chciała jej szybko wygrać tylko żeby sobie trwała, u nas nikt nie walczy z inflacją a UE nie widzi problemow energetycznych, nikt nie chce żeby było dobrze taka prawda.
Ta wojna jest wygodna dla USA, Izraela i Chin.


dobrze napisane, pozdrawiam.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 października 2022, 11:29 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
KKrzysztof napisał(a):

dobrze napisane, pozdrawiam.


Jakby na to nie patrzeć to potencjał militarny Rosji można było porównać do potencjału USA, no dobra dajmy nawet że USA lepsze o 50%...
A Rosja nie robi nic, ja to sobie wyobrażałem tak że Rosja zniszczy rakietami dzielnice rządowe, ośrodki decyzyjne typowo w Kijowie, bo przecież tak się robi, zobaczcie na wojny USA w Iraku czy Afganistanie, decyzyjność padała w godziny.
Tak samo jak można wierzyć że Rosyjscy poborowi nie mają mundurów, kamizelek, butów itp. Przecież to jawna propaganda, jak kraj który ma coroczny pobór do wojska w dziesiątkach jak nie setkach tysięcy nie ma podstawowego wyposażenia? Zresztą mundury produkuje się w kilka dni w kraju gdzie jeden rozkaz i muszą produkować co każą.
Ja wiem że korupcja, ale jakoś średnio wierze że kradli wszystko co się da włącznie z mundurami kamizelkami itp.

Wydaje mi się że nikt z większych na tym świecie nie chce końca tej wojny.

Jeśli Rosja jest tak słaba jak ją kreują media to na 100% użyją atomu żeby pokazać że są nieobliczalni, uderzą na jakieś Ukraińskie miasto lub wsie dla samego faktu odstraszenia.
Zresztą giną rosyjscy żołnierze to dla Putina lepiej użyć atomu na Ukrainie niż mieć burdy czy nawet lekkie protesty w kraju.
Prezydent Ukrainy też lekko dziwne podejście że w ogóle nie chce negocjować z państwem atomowym które jeśli jest szalone może narobić bałaganu a jak atomówki zaczną spadać na terytorium Ukrainy to coś czuje że połowa państw im przestanie pomagać. Jest na wygranej pozycji przynajmniej tak twierdzą media to powinien siadać do stołu i negocjować dobre dla siebie warunki.

Nie wiem co o tym myśleć ale szalone to wszystko.
Nasi to czasem szczekali głośniej niż Ukraina. Teraz przez to nie mamy węgla a jak ktoś mówi że mamy to ściemnia, bo gdyby był to by go sprzedawali w tonach na paletach przez firmy kurierskie a nie tak że pół wsi się zrzuca i przyjeżdża 25 ton miału :wstyd:


A co do nas to zobaczcie mamy inflację 17,2%, za chwilę wzrost najniższej krajowej, wzrost cen prądu dla firm, cen gazu, to przecież to logiczne że wywali inflację na 30%, jeszcze niech zima będzie ciężka to już w ogóle.
Nie rozumiem polityki tego rządu, RPP podniesie stopy o 0,50 a rząd "da" 3000 na węgiel którego nie ma, połowa ludzi wyda to na pierdoły i napędzi inflację jeszcze bardziej.
Ja nie wiem do czego to dąży ale do niczego dobrego raczej nie.
Ja ma opcji politycznej która to posprząta bo póki UE będzie nastawiona do węgla tak jak jest to my leżymy, no chyba że ktoś im wreszcie powie nie bo podstawa to surowce energetyczne, paliwa... Ale do tego też by się przydało przyjąć euro a nie złotówkę co leży a za chwilę się zakopie żeby jeszcze niżej upaść.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 października 2022, 12:23 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
kryst16 napisał(a):
Nasi to czasem szczekali głośniej niż Ukraina
i to jest najsmutniejsze bo nie znamy tego celu, chociaż lud wierzy w propagandę i uważa, że inaczej to by nam bomby tu latały.
kryst16 napisał(a):
eraz przez to nie mamy węgla a jak ktoś mówi że mamy to ściemnia, bo gdyby był to by go sprzedawali w tonach na paletach przez firmy kurierskie a nie tak że pół wsi się zrzuca i przyjeżdża 25 ton miału
może lud się w końcu obudzi jak dzieciaki będą musiały w zimnym siedzieć.
Jakiś czas temu dostępne były jeszcze informacje o tym, że na Ukrainie ropa z Rosji płynie, tak samo węgiel. Granica Rosji i Ukrainy niech mniej kotą poprawi to pewnie około 800 km to nie chce się wierzyć, ze nie mogą sobie tam dać rady.

Całą ta wojna dziwna a nasze władze okazały się na prawdę głupie tu nie da się powiedzieć czegoś pozytywnego. Prowadzą nas do biedy. Na szczęście my Polacy zawsze byliśmy zaradni i jakoś sobie radzimy.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 października 2022, 08:26 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Dobrze, może i ostatnio wkradają się w mojej głowie pesymistyczne myśli. Ale jednak, prawdą jest, że inflacja idzie jak głupia, i może być dużo drożej po nowym roku. A tego już nie zmienimy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 października 2022, 12:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Cieszy mnie, że coraz więcej forumowiczów otwiera oczy i zaczyna pisać z sensem.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 października 2022, 17:45 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Alik87 napisał(a):
Dobrze, może i ostatnio wkradają się w mojej głowie pesymistyczne myśli. Ale jednak, prawdą jest, że inflacja idzie jak głupia, i może być dużo drożej po nowym roku. A tego już nie zmienimy.

Na sto procent będzie drożej.
Podwyżka cen prądu i gazu dla firm wchodzi od stycznia, podwyżka najniższej krajowej od stycznia.

No i na dodatek RPP nie podniosła stóp co spowoduje dalsze osłabianie się złotego. Także paliwo w górę i import droższy...

Będzie ciężko, miejmy nadzieję że nie tragicznie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 października 2022, 18:31 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Spokojnie, to tylko teorie spiskowe ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 października 2022, 20:35 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
kryst16 napisał(a):
Alik87 napisał(a):
Dobrze, może i ostatnio wkradają się w mojej głowie pesymistyczne myśli. Ale jednak, prawdą jest, że inflacja idzie jak głupia, i może być dużo drożej po nowym roku. A tego już nie zmienimy.

Na sto procent będzie drożej.
Podwyżka cen prądu i gazu dla firm wchodzi od stycznia, podwyżka najniższej krajowej od stycznia.

No i na dodatek RPP nie podniosła stóp co spowoduje dalsze osłabianie się złotego. Także paliwo w górę i import droższy...

Będzie ciężko, miejmy nadzieję że nie tragicznie.


Złotówka na dół, euro do góry…


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 października 2022, 21:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
kryst16 napisał(a):
Alik87 napisał(a):
Dobrze, może i ostatnio wkradają się w mojej głowie pesymistyczne myśli. Ale jednak, prawdą jest, że inflacja idzie jak głupia, i może być dużo drożej po nowym roku. A tego już nie zmienimy.

Na sto procent będzie drożej.
Podwyżka cen prądu i gazu dla firm wchodzi od stycznia, podwyżka najniższej krajowej od stycznia.

No i na dodatek RPP nie podniosła stóp co spowoduje dalsze osłabianie się złotego. Także paliwo w górę i import droższy...

Będzie ciężko, miejmy nadzieję że nie tragicznie.


Podwyżka gazu weszła kwiecień/maj.
Prąd systematycznie od początku roku ale od wakacji już ponad 2zł za kilowat.
W styczniu będziemy mieli efekt a podwyżki już są.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 6 października 2022, 06:57 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Cytuj:
Zakładając utrzymanie rządowej tarczy antyinflacyjnej, inflacja CPI będzie stopniowo się obniżać począwszy od III kwartału tego roku. W czwartym kwartale 2023 roku osiągnie 5,5 procent, a w czwartym kwartale 2024 r. - 3,5 procent - prognozuje prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński.


Niech mi ktoś wyjaśni dlaczego ten człowiek jest prezesem NBP?
Przecież żadnych podstaw ku temu nie ma żeby inflacja spadła, a pierdzieli jakby się dawno odkleił od rzeczywistości.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 6 października 2022, 07:45 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1484
kryst16 napisał(a):
Niech mi ktoś wyjaśni dlaczego ten człowiek jest prezesem NBP?
Przecież żadnych podstaw ku temu nie ma żeby inflacja spadła, a pierdzieli jakby się dawno odkleił od rzeczywistości.


Mogę tylko zgadywać: Już obecne stopy zrobiły "swoją główną robotę": wstrzymały akcje kredytową i odkurzyły narzędzia do oszczędzania (wiadomo, że jest to tylko nominalna wartość, bo realna przy tej inflacji jest na minus, ale 7-8% rocznie wygląda lepiej niż 0,1%). Do tego doszly jeszcze różne opcje np. obligacji indeksowanych inflacją. Kurs walut drgnął tylko, na moment, po ogloszeniu decyzji i wrócił do poziomu "stabilizacji", czyli obnizki po skoku związanym z decyzją FED. Jednym słowem, rzeczywiscie wessały duzo pieniądza z rynku. Kwestia, ile nasz kochany rząd teraz go dopompuje. Wiadomo, ze w takiej sytuacji, z decyzji RPP cieszą się tylko kredyciarze, bo dla reszty spoleczentwa podniesienie oznaczałaby, teoretycznie bardziej zdecydowany ruch antyinflacyjny+ prawdopodobnie kolejne korekty oprocentowania na lokatach i kontach, ale też od razu zmieniłoby się oprocentowanie pierwszoroczne przy obligacjach. Jeśli decyzja będzie błędna, to za miesiąc bedzie +50pb.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 6 października 2022, 22:11 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Oglądać póki nie usuną :hyhy:



Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 października 2022, 07:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tymczasem dzisiaj zbombardowano most rosyjski z droga i koleją na Krym

Ciekawe czy lewakośmieszki będą dalej śmieszkować, że atom na pewno się nie pojawi

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 października 2022, 12:04 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Jest lipa, prowokują… to incydent pod Moskwą, teraz wysadzony most. Będą problemy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 października 2022, 19:27 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Pytanie czy to prowokacja pod użycie atomu czy nie...
Zobaczymy jutro bo niby ma ogłosić odpowiedź.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 października 2022, 20:42 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2046
Odnośnie atomu, to nie będzie tak, że Putin powie w czwartek, że jebnie atomem w piątek o godz 13.45, tylko jedyne co zobaczysz to będzie grzybek i finito.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 11 października 2022, 18:43 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Obserwuje temat z kilku stron z tych złych dobrych i czort wie jeszcze jakich od samego początku i mam delikatnie inne informacje i przemyślenia. Wyposażenia tam na prawde brakuje. Sami ukraincy dziękują im w wiadomościach na forach czy na grupach w telegramie za gigantyczną korupcję. Jeden nawet podrzucił jak ruski pułkownik chyba wrzucał kompletne ubrania (tak ubrania w ogromnej ilości) taktyczne na avito (odpowiednik allegro). Kasa teoretycznie szła na wojsko, ale skąd te jachty skąd wille w Europie czy gejropie jak to nas nazywają ? Popatrzcie sobie czym wcześniej zajmował się cyryl, najpierw latał z petem potem jakieś paliwa, biznesmen w sutannie podobnie jak u nas w sumie. Z tymi brakami widziałem dużo filmów niepublikowanych u nas. Supersoniczne pociski też jakiś wałek był skoro zamknęli do ciupy osobę która je opracowała, nie pamiętam niestety danych, ale doczytałem potem i się potwierdziło. Atom ? Same ruskie mają wątpliwości czy w ogóle go dalej mają, tzn czy jest na bieżąco serwisowany tj odpowiednie wzbogacanie uranu i inna konserwacja. Kolejna sprawa to kiedy ostatni raz ruskie testowali taki rodzaj broni - 1990 rok w piździerniku. Fakt to tylko domysły, ale jak czytam że mają problem z zakupem gwoździ bo wszystko było importowane to :rotfl: Teraz państwa OUBZ (taki odpowiednik jakby NATO) nawet nie chcą prowadzić ćwiczeń militarnych z ruskimi. W niedziele Kirgistan odmówił ćwiczeń. Kazachstan też stoi w rozkroku. Chodzą głosy że ten "sojusz z drugą największą armią świata" się rozpadnie.
A to taka "truskawka na torcie" z wczoraj. Witający się i wymieniający uściskami rosyjscy żołnierze z Amerykańskimi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A kanapowi wojownicy "idziemy na NATO jak będzie jakakolwiek okazja". Ktoś wspominał że dziwna ta wojna, ale to i racja.
Jeszcze taka ciekawostka którą same ruskie podjęli odnośnie atomu. Jak mały Wowa nauczy się jezdzić na rowerze to duży Wowa dalej będzie umiał. Ukraina była kiedyś państwem atomowym, czy oddała wszystkie 2k może z bonusem głowic nikt nie wie, ale z pewnością posiadała know how, z terenu Ukrainy była ogromna ilość naukowców. Zresztą wystarczy popatrzeć ile mają elektrowni atomowych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 października 2022, 08:08 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2046
Po co Ci durni Ukraińcy zaatakowałi ten Most Krymski to ja nie wiem. Putin wyłożył na to 3-4 mld. dolarów, a oni liczyli, że nie będzie odwetu to teraz mają. Najgłupsza strategia, a stare powiedzenie mówi "nie drażnić niedźwiedzia".

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 października 2022, 09:34 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Bo są durni. Cała ta wojna również przez nich wywołana. Wiedzieli co ich czeka, poszli krok dalej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 54  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL