wysoki napisał(a):
serfer napisał(a):
:)
nie ma innej do bmw tylko ta działa
pozdrawiam
Witam, też mam dużą navi u siebie, wypalilem dzisiaj na plytce DVD+R DL tę mapę, ale po wsadzeniu wyskakuje ze "no CD bla bla bla" wiec chyba moja Beatka nie obsluguje plyt DVD

Jest moze mapa samej Polski na CD?
Edit: Jak w ogóle sprawdzic czy mam MK3 czy MK4?

na moim dvd w bagazniku jest napisane ze to jest dvd

ty masz cd ?
jak masz dvd to moze po prostu nie czyta Ci płyt dvd dl w taki wypadku trzeba soft zmienić podobno ale nie wiem jak
Cytuj:
jesli masz czytnik mkIV zaktualizowany do versji 32 to obsluzy Ci plytke DL. Jesli nie to musisz go zaktualizowac, badz tez usunac zbedne jezyki.
takie coś dostałe od krzyska z forum na szczescie u mnie plyta dl zadziałała