BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 13:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] Elektryczna regulacja swiatel nie dziala prawa strona
PostNapisane: 21 października 2010, 14:27 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 44
Posty: 13
Lokalizacja: Elbląg
Moje BMW: E 46 Coupe 323 Ci
Kod silnika: M52/TU
Witam wszystkich
Od trzech dni przegladam na forum informacje odnosnie tej regulacji i nie moge znalezc informacji jak sie dostac do ukladu ktory przenosi ruch silniczka elektrycznego na ruch swiatla. Sprawa u mnie wyglada tak ze oba silniczki dzialaja slychac je dokladnie natomiast prawe swiatlo ani drgnie. Zdemontowalem to swiatlo ktore sie nie unosi, mialem je calkiem wyjete ale nie wiem jak sie dostac do srodka. Czy droga do sukcesu jest od strony wewnetrznej tj. nalezy zdjac odblyski jak tak to jak tego dokonac? czy jakos od tylu poprzez obudowe? :hyhy: Moja ksiezniczka to E46 Coupe przed liftem i normalne lampy halogenowe.
Dzieki z gory jak malo ktory.

_________________
"Bóg stworzył BMW na wypadek gdyby kiedyś sam musiał używać samochodu"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Elektryczna regulacja swiatel nie dziala prawa strona
PostNapisane: 25 października 2010, 22:48 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1247
Lokalizacja: NE/HL
Moje BMW: e46
Podlanczam sie.

Otoz walnela mi jedna z zarowek swiatel mijania (strona kierowcy). Wymienilem na Phillips blue Vision. A ze swiecila jasniej niz stara po stronie pasazera, wiec wymienilem obie.
Wieczorem jadac swiatla bily masakrycznie w gore, tak ze prawie nie widzialem co sie dzieje tuz przed autem.

Zatrzymalem sie, wyjalem, wsadzilem stare....znow to samo, lecz z tym efektem, ze teraz strona kierowcy nie da sie regulowac. Wyregulowalem w miare recznie (tam pod maska, tymi pokredlami plastikowymi) by moc jechac dalej, i jest o wiele lepiej, lecz regulacja (elektryczna) z prawej strony dziala, ale nie tak dobrze i znacznie jak na starej zarowce, lewa strona natomiast raz dziala, raz nie.

Jutro mam zamiar podjechac na warsztat, lecz jakos nie moge sobie tego logicznie wytlumaczyc.
Czy byc moze, iz nowe zarowki swieca tak intensywnie, ze "on" to jakos rozpoznaje i blednie poziomuje swiatla????
Edit: Z tego co wiem to inteligentny to "on" jest tylko w przypadku Xenona, a poziomowanie gora-dol po wlaczeniu swiatel lub silnika spelnia funkcje kontrolna......czy nie?

_________________
Wydajemy pieniadze, ktorych nie mamy, na tuning, ktorego nie potrzebujemy, by podobac sie ludziom, ktorych nie znamy.

moj BEAMER:
viewtopic.php?t=56107


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Elektryczna regulacja swiatel nie dziala prawa strona
PostNapisane: 28 października 2010, 16:18 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1247
Lokalizacja: NE/HL
Moje BMW: e46
Nikt nic nie wie....


To ja wam powiem.
Kupa nerwow i wydatkow, a wina byla u firmy Phillips a w szczegolnosci w zarowkach BlueVision!!!!!!!
Az juz nie wiedzialem co zrobic przy manualnym nastawianiu swiatel poprostu wywalilem nowe ww zarowki i wsadzilem zwykle tanie zapasowe, i jak reka odjal.

Otoz Phillipsy bily wszedzie tylko nie na jezdnie. Tak to wlasnie jest jak czek chce dobrze i zaplaci za 2 zarowki 130zl. Bylem tak zdenerwowany, ze pojechalem i zwrocilem im te gowno!!!!!!

_________________
Wydajemy pieniadze, ktorych nie mamy, na tuning, ktorego nie potrzebujemy, by podobac sie ludziom, ktorych nie znamy.

moj BEAMER:
viewtopic.php?t=56107


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Elektryczna regulacja swiatel nie dziala prawa strona
PostNapisane: 28 października 2010, 18:23 
Offline
Forumowicz

Posty: 305
Lokalizacja: katowice
do tego silniczka sie dostaniesz od strony szybki tylko nie umiem opisac musial bym miec taka lampe na kolanach bym ci ja rozebral na czesci pierwsze

_________________
brak zgody administracji forum na reklamę!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Elektryczna regulacja swiatel nie dziala prawa strona
PostNapisane: 16 stycznia 2014, 13:05 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 23
Moje BMW: E91 320d
Kod silnika: M47
Miałem to samo,jeździłem pół roku bez regulacji prawego reflektora.Przypadkiem natknąłem się na temat na naszym forum i :hurra: ,wystarczyło wyjąć i włożyć wtyczkę,oraz opuścić na maxa w dół na regulatorze,cięgno wyskoczyło ze swojego miejsca.Po całej operacji,która trwała raptem kilka chwil wszystko działa.
Dzięki temu forum można zaoszczędzić naprawdę kupę kasy i nerwów. :ok: :ok: :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Elektryczna regulacja swiatel nie dziala prawa strona
PostNapisane: 18 czerwca 2017, 08:10 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: E46
Kod silnika: M43
Sorki za odgrzebanie tematu.
Czy po maksymalnym opuszczeniu swiatel recznym regulatorem ciegno wskoczy na swoje miejsce?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Elektryczna regulacja swiatel nie dziala prawa strona
PostNapisane: 16 stycznia 2022, 21:40 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: E46
Kod silnika: N42B20
dikeys napisał(a):
Miałem to samo,jeździłem pół roku bez regulacji prawego reflektora.Przypadkiem natknąłem się na temat na naszym forum i :hurra: ,wystarczyło wyjąć i włożyć wtyczkę,oraz opuścić na maxa w dół na regulatorze,cięgno wyskoczyło ze swojego miejsca.Po całej operacji,która trwała raptem kilka chwil wszystko działa.
Dzięki temu forum można zaoszczędzić naprawdę kupę kasy i nerwów. :ok: :ok: :ok:


Mi cholera nie chce to się udać. Mam lampę klejoną to nie za bardzo jest ochota na rozmontowanie. Kręciłem też pokrętłem na maxa na dół i do góry ale też nie wskoczyło. Może mocniej trzeba tym pokrętłem zakręcić ale też nie chce czegoś urwać. Lipa.

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 101 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL