BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 czerwca 2024, 09:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 210  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 28 września 2015, 23:40 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 477
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: E46
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134889
Na początku tak, ale z czasem jak jesz podobne posiłki program/stronka same Ci zasugerują produkty na podstawie Twojej historii.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 28 września 2015, 23:46 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
Kucharz napisał(a):
A może jest jakiś program lub aplikacja na telefon, która zlicza takie rzeczy
ja korzystam z tabela-kalorii.pl, dobrze jest się zarejestrować, schodzi 2min, więc tym bardziej warto :)

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 29 września 2015, 00:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Po dzisiejszym dniu widzę, że mało węgli dostarczam.
Ale boje się ich po prostu jako źródła kcal

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 29 września 2015, 00:27 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
przy redukcji dostarczaj więcej białka, nie rezygnuj z tłuszczy-z orzechów, jajek, ryb :ok: z węglami ostrożnie, szczególnie jeśli masz tendencje do zalewania się lub szybkiego tycia

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 29 września 2015, 07:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6183
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Kucharz napisał(a):
A może jest jakiś program lub aplikacja na telefon, która zlicza takie rzeczy


potreningu.pl

POLECAM

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 29 września 2015, 08:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
alduwiel napisał(a):
Ja ciwczyłem na siłowni swojego czasu, jak byłem młodszy. Nawet mam siłownie w piwnicy, ale juz mnie to jakoś tak nie ciągnie.
Przestawiłem się na rower i bieganie. Wydaje mi się ,że szczupla sylwetka to minus w porównaniu z wyraźnymi mięśniami , ale cel to długie życie , a siłownia to nie za bardzo do tego prowadzi. Przynajmniej dieta na przyrost mięśni nie sprzyja długowieczności.

Czas to największy skarb bo tylko jego nie idzie kupić.... Czasem zastanawiam się jak wyglądało by zycie ludzi gdyby wiedzieli ile im go zostało...

Rodzimy się z pełnymi bakami ,ale już od pierwszego oddechu tego paliwa ubywa i nie idzie dotankować :/ jedyne co można zrobić to zmniejszyć lub zwiększyć spalanie :)

Rozmawiałem o tym z moim tak jakby ojcem, ktory pracował razem ze mną kiedyś kiedyś ... Miał problem z w chodzeniem po schodach dostarczając pizze i palił 2 paczki cmików dziennie. Tłumaczyłem mu żeby rzucił bo życie jest krótkie, czasu nie wiele lecz nie słuchał ...Może to dziwne zrządzenie losu, a może jakoś czułem w podświadomości ,ze coś mu grozi dlatego wielokrotnie z nim o tym rozmawiałem... poł roku później umarł na zawał - miał 42 lata i 9 miesięcznego synka o ,którego starał się z żoną bardzo długo...
Czy to los był okrutny?.... ja nie wierzę w przeznaczenie tylko w to ,że sami jesteśmy kowalami własnego losu!

Do czego zmierzam, chiałem Wam o tym opowiedzieć. Żeby Was zmotywować do ćwiczeń. Zwracajcie niebywałą uwagę na to co jecie. Ja osobiście mam wyjątkowo restrykcyjną dietę.
-Nie jem nic słodkiego, nie piję słodkich napojów, nie słodzę herbaty NIC słodkiego dosłownie od 25 roku zycia
- staram się ograniczać jedzenie
-Nic smażonego bo to jest najgorsze
-Generalnie nic sztucznego typu zupki błyskawiczne, gotowe dania , czy MCdonalds itp
- Nic grilowanego i pieczonego na ogniu
-Codziennie warzywa takie jak jabłka, winogrona czerwone i buraki + brokuły z tuńczykiem to jem codziennie
- 3x do 5x dziennie zielona herbata
i wiele innych, staram się gromadzić w glowie wiedzę co jeść a co nie. Bacznie analizuje [produkty przed zakupem. Kupiję ryby łowione w oceanach (unikac ryb z bałtyku) unikam utwardzonych tłuszczy roślinnych itp... temat rzeka , ale warto się nim zainteresować

Najgorzej mi sie powstrzymac od piwek no bo troche w życiu szaleńswt się człwoiekowi nalezy , ale alkochol to jest dopiero trucizna. Chochby odwadnia organizm (dlatego na nastepny dzien po chlaniu suszy w gardle) i to strasznie przyspiesza efekty starzenia :/

Pewnie się to wam wydaje szaleństwem ;) ale ja po prostu kocham życie !



alduwiel - Sporo mądrości / opanowania / spokoju i przeżyć widać w tym co piszesz. Masz dobre i bardzo fajne podejście do życia. Powiem Ci, że musisz mieć bardzo dużą siłę woli, bo ja raz na jakiś czas nie umiałbym zrezygnować np. z grilla ze znajomymi plus piwko, z kawy z mlekiem z 1 łyżeczką cukru, czy jakiejś słodkości ;)


PaTrYk009 - Tak jak napisał BAWARA, ćwicząc tylko w weekendy, za wiele nie osiągniesz, a bliżej Ci będzie właśnie do "weekendowego sportowca". Nie uraź się, ale dodatkowo patrząc na Twój młody wiek, pewnie częściej gdzieś wyjdziesz (mówię tu o czymś "mocniejszym" , a nie kulturalnym wyjściu np. na kręgle) w ten weekend ze znajomymi, niż pójdziesz na siłownię. Albo zrobisz ćwiczenia, a później zamiast dobrej regeneracji, pójdziesz się wieczorem zabawić :)


jerzykilerr, Zuber - Zerknę sobie na proponowane przez Was aplikację :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 30 września 2015, 21:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Panowie, zastanawiam się nad kreatyną, warto spróbować?

Jeśli tak to ile i w jaki sposób?

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 30 września 2015, 23:00 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
Moim zdaniem nie zaszkodzi, a jest duża szansa, że pomoże.
Spożycie - wg info producenta, tym bardziej, że masz w różnych postaciach - kapsułki, proszek. Spośród tych, których używałem, mogę polecić Trec CM3 i FA Xtreme Creatine.

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 1 października 2015, 06:47 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1197
Kucharz przy Twojej diecie na 100% zadbałbym o aminokwasy, BCAA obowiązkowo jesli nie masz ich w suplementacji. Co do kreatyny na redukcji to musza bardziej doświadczeni powiedzieć. Zaszkodzić nie zaszkodzi, pytanie na ile ma sens, moze trochę antykatoblicznie zadziała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 1 października 2015, 07:09 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Jeśli nigdy nie brałeś kreatyny to na pierwszy raz efekt będziesz miał zaskakująco duży. Wręcz jak po sterydach. Jest jedna od lat sprawdzona kreatyna na rynku- nie ma trujących w niej skladników tak tak to np bywa w takich super puchach jak z tlenkami azotu czy czymś takim - nie pamiętyam nazw.
to kreatyna inkosportu - niemiecka w czarnej puszcze za 80 zł chyba. Starcza na 3 kuracje- to istna petarda przyrostowa i każdy kto ją uzywał to Ci to powie.
Bierzesz przez 30 dni. Najpierw nasycenie po 3xdziennie po 1 płaskie łyżeczk przez 7 dni po tem po jednej tak jak napisane na opakowaniu . Bedziesz zachwycony efektami.

Wiadomo ,że bccaa i białek jak najwięcej . Do kreatyny przed treningiem możesz dawać ten cukier o nazwie zapomniałem :rotfl: nie glukoza tylko no wlasnie- zapytaj sie w sklepie

https://www.google.pl/search?q=kreatyna ... QsCh0fAwVx


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 1 października 2015, 08:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Ja mam kreatynę z Activlabu, i tak jak pisałem wcześniej, od jutra rozpoczynam drugi cykl. Stosuję 2 cykle w roku po 6 tygodni.

Wcześniej miałem produkt z SFD, ale zrezygnowałem z niego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 1 października 2015, 10:57 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1197
od siebie mogę polecić to:
http://www.ironhorseseries.pl/produkty/anabolic-dream

brałem puszkę jakieś 2 msce temu i dzisiaj sobie przypomniałem że miałem ponownie kupić także dzisiaj idę :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 1 października 2015, 11:06 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
ja polecam Crea9 od Treca

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 1 października 2015, 11:29 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1197
Wojt4S90 napisał(a):
ja polecam Crea9 od Treca


hmm, to może tym razem spróbuję tego... :cwaniak:
opinie ma bdb


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 1 października 2015, 18:40 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 29
Posty: 1200
Lokalizacja: WZ
Moje BMW: Najlepsze :)
Kod silnika: m54b30
Jak rozłożyć trening na 2 dni treningowe? Niestety studia nie pozwalają na więcej. Od pon - czw mam zajecia do 18, za to piatki wolne.
Chciałbym ćwiczyć w piątek i niedziele. Do tej pory wyglądało to tak
klatka biceps
plecy triceps
barki nogi


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 1 października 2015, 18:48 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1197
Berbel007 napisał(a):
Jak rozłożyć trening na 2 dni treningowe? Niestety studia nie pozwalają na więcej. Od pon - czw mam zajecia do 18, za to piatki wolne.
Chciałbym ćwiczyć w piątek i niedziele. Do tej pory wyglądało to tak
klatka biceps
plecy triceps
barki nogi


atam...
ja pracuje codziennie do 18, w domu jestem ok 19:30, dodatkowo robię coś w rodzaju studiów (w poniedziałki w domu ok 21) + nauka + czasami nadgodziny i ćwiczę średnio 5x w tyg ;)

albo ćwiczyć starym planem wtedy kiedy możesz...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 1 października 2015, 19:04 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 29
Posty: 1200
Lokalizacja: WZ
Moje BMW: Najlepsze :)
Kod silnika: m54b30
W tygodniu kiedy mogę to jade do dziewczyny, poza tym dojazdy, też lekko licząc godzina w jedną strone. Naprawde w tygodniu już mi sie nie chce. Cwiczenie dzien po dniu pt sb ndz nie ma sensu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 2 października 2015, 22:04 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
dobra Panowie, pomoże mi ktoś usystematyzować te suple, żebym od poniedziałku nie swiecił w nocy :D

od poniedziałku będzie: białko, BCAA, kreatyna, przedtreningówka (słaba jakas), spalacz tłuszczu

i teraz pytanie: jak wezmę kreatynę przed treningiem to przedtreningówkę też?

jak wypijam BCAA po treningu to białko też mogę?

PS. gorszego dziadostwa niż BCAA z Ostrovitu to w życiu nie piłem :D

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 2 października 2015, 22:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15805
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ogólnie ja już od 10 lat trenuję i dopiero teraz zacząłem brać kreatynę 1. raz w życiu.

;)

Czym jest białko? Mieszaniną aminokwasów, a czym jest BCAA? To aminokwasy. Także jeżeli masz mocno zróżnicowaną białkowo dietę to tak naprawdę dużo samym bcaa nie zwojujesz. Jeżeli musisz jeść około 200g białka zwierzęcego dziennie to takie bcaa... stanowi raptem kilka cegiełek w całym domu.

Ja kreatynę biorę z fazą ładowania, choć każdy pisze co innego, ale obecnie kreatyna jest tak tania, że warto chyba zaufać tym teoriom i się szarpnąć.

Spalacz... jak palisz tłuszcz wciąż to można, jak dopiero zaczynasz jakąś fazę redukcji to zostaw na później.

Przedtreningówkę zawsze warto wziąć, a kreatyna swoją drogą. Co tam masz w tej przedtreningówce?

Generalnie przed treningiem węgle złożone i tak optymalnie z 1.5 - 2 h po posiłku jest trening zacząć.

Pół godz. lub bliżej treningu kreatynę, popić wodą co by nie robić sobie szoków glikemicznych na treningu. Po treningu kreatyna już można popić czym się chce, do tego jakiś banan, no i białko ja najszybciej odżywka albo jaja/mięso.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 2 października 2015, 23:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Kucharz napisał(a):
d poniedziałku będzie: białko, BCAA, kreatyna, przedtreningówka (słaba jakas), spalacz tłuszczu

i teraz pytanie: jak wezmę kreatynę przed treningiem to przedtreningówkę też?

jak wypijam BCAA po treningu to białko też mogę?

PS. gorszego dziadostwa niż BCAA z Ostrovitu to w życiu nie piłem

na moje dosc blade pojecie to, bialko np z rana do owsianki z mlekiem zeby podkrecic metabolizm, ewentualnie zaraz po treningu razem wlasnie z jakims bananem jak pisał jig
bcaa spokojnie mozna rozrobic z woda i popijac w trakcie treningu. PS. Polecam z genlaba o smaku arbuzowym, mistrzostwo :)
spalacz bym sobie odpuscil wiele osob raczej sceptycznie wypowiada sie na temat dzialanai takich supli.
przedtreningowek nigdy nie stosowalem, ale paru znajomych z boxa stosowalo takie ze chodzili jak pocpani, lacznie z tym ze pozniej spac w nocy do 4 nie mogli a brali po pol lub 3/4 miarki :P
tutaj mocno zalezy jaki wlasnie produkt ma sklad, pod silke fajnie jak jest "pompa" pod CF ludki polecaja srodki pod sporty wydolnosciowe lub mma

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 210  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Mateusz118 i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL