BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 19:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie?
PostNapisane: 25 września 2010, 17:32 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1824
Lokalizacja: Mielec
Moje BMW: 330iT
Kod silnika: M52tub30
Garaż: Triumph 675,
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=122941
No tak, tylko przy 118KM nie ma co wyskakiwac z duzymi alu bo straci na mocy ktorej i tak ma nieduzo, moze max co bym dal to 16", ale przeciez oryginalnie byly 15" i chyba jest spoko przy takich alu?. A o 14" to chodzi Mi bardziej na upał jakiś czasem zalozyc, żeby jakos krecila tymi kolami i z wąskimi oponami

_________________
BMW to nie tylko zwykła marka, to cecha charakteru,

to klasa, to elegancja, to styl i szyk bycia mego,

droga koleżanko i kolego... :wink:


Bo Możesz Więcej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie?
PostNapisane: 25 września 2010, 17:39 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 41
Posty: 2237
Lokalizacja: Stalowa Wola/Bandon-Ireland
Moje BMW: E46Coupe E63Coupe
Kod silnika: M54B30 M57D30TU
renoraines napisał(a):
kusy6 napisał(a):
Wiem że 316i jest za słaba więc odrazu odpada, wiec zastanawiam sie czy kupić 318i przed liftem która miała 118KM czy 320i tą starszą też, która miała 150KM. Co Mniej pali?


316i i 318i mają taką samą pojemność 1900, ale w 316i moment dostępny niżej:
316i-105KM-165Nm/2500
318i-118KM-180Nm/3900

dlatego jeśli spalanie ma znaczenie to skupiłbym się na R4. Natomiast R6 to min. 323i.




a nie roznia sie skokiem tloka????

no i srednica cylindrow miedzy m43 318 a m43 tu b19

nie jestem pewien ale chyba jest roznica. jesli nie to prosze o korekte

_________________
Garage....
Betsy
Czarna Wdowa
Silver Queen
White Lady

"No Replacement for Displacement... "


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie?
PostNapisane: 25 września 2010, 17:41 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 41
Posty: 2237
Lokalizacja: Stalowa Wola/Bandon-Ireland
Moje BMW: E46Coupe E63Coupe
Kod silnika: M54B30 M57D30TU
kusy6 napisał(a):
No tak, tylko przy 118KM nie ma co wyskakiwac z duzymi alu bo straci na mocy ktorej i tak ma nieduzo, moze max co bym dal to 16", ale przeciez oryginalnie byly 15" i chyba jest spoko przy takich alu?. A o 14" to chodzi Mi bardziej na upał jakiś czasem zalozyc, żeby jakos krecila tymi kolami i z wąskimi oponami



a co ma wielkosc felgi do tego.??

mozan adac nawet 18ki przy szerokosci 225 lub 215

zachowac srednice fabryczna regulujac parametr profilu.

ja mam 17ki i jest ok mimo ze silnik 1,9 118KM

_________________
Garage....
Betsy
Czarna Wdowa
Silver Queen
White Lady

"No Replacement for Displacement... "


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie?
PostNapisane: 25 września 2010, 17:43 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 41
Posty: 2237
Lokalizacja: Stalowa Wola/Bandon-Ireland
Moje BMW: E46Coupe E63Coupe
Kod silnika: M54B30 M57D30TU
binta napisał(a):
Posiadacz E46, 318i, 118 koni dla porównania napisze ile Pali mu jego samochód ;) , a więc, jazda ogólnie spokojna, nie emerycka ale spokojna. 6.5L PB na trasie, 9-10 w mieście. 8,5 LPG na trasie, 11,5 w mieście. Reasumując, całkiem dobra jednostka, dobrze radząca sobie zarówno w trasie jak i w mieście. Jeśli R4 to 1.8i, jeśli R6 to od 323 w górę. Życzę udanego zakupu :)



potwierdzam spalanie benzyny w warunkach miejskich oraz trasie

co do gazu tonie wiem
tyle co wspolnego z lpg mialem to parkowalem obok butli z gazem heheh


co do wyboru pomiedzy 4 garami a 6cioma to wybieral bym spokojnie 6.
zakaldajac ze stan techniczny byl by zblizony.

spalanie pralktycznie to samo. bo te 4 gary pod gorke na wolnijszych obrotach spala 2 razy tyle. na tyms ie traci.
6 cylindrowka ma moment juz w nizszych partiach i jest silnijsza na wolniejszych obrotach.



modele z wiekszym silnikiem sa zawsze lepiej wyposazone itp.

m pakiet moze sie trafic itp.

ja z mila chcecia bym zamienil swoaj na 2,2 lub 2,5


ale juz za duzo wlozylem w to auto. zeby sprzedac.

najyzej wrzuce silnik i bedzie to co chce

_________________
Garage....
Betsy
Czarna Wdowa
Silver Queen
White Lady

"No Replacement for Displacement... "


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie?
PostNapisane: 25 września 2010, 18:25 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1824
Lokalizacja: Mielec
Moje BMW: 330iT
Kod silnika: M52tub30
Garaż: Triumph 675,
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=122941
starscream napisał(a):

a co ma wielkosc felgi do tego.??

mozan adac nawet 18ki przy szerokosci 225 lub 215

zachowac srednice fabryczna regulujac parametr profilu.

ja mam 17ki i jest ok mimo ze silnik 1,9 118KM

No niby tak, ale mniejszy profil to i zawieszenie będzie szybciej siadać i sie alu będzie gieło a u Mnie w mieście są narazie takie drogi że masakra, moze za dwa lata skonczą to robić i wtedy będzie ok.

starscream napisał(a):
co do wyboru pomiedzy 4 garami a 6cioma to wybieral bym spokojnie 6.
zakaldajac ze stan techniczny byl by zblizony.

spalanie pralktycznie to samo. bo te 4 gary pod gorke na wolnijszych obrotach spala 2 razy tyle. na tyms ie traci.
6 cylindrowka ma moment juz w nizszych partiach i jest silnijsza na wolniejszych obrotach.



modele z wiekszym silnikiem sa zawsze lepiej wyposazone itp.

m pakiet moze sie trafic itp.


No to teraz qrwa znowu nie wiem :/ Bo fajnie mieć i czuc moc przy niskich obrotach a to w 320i chyba w miare jest bardziej niz 318i? Ale za to 320i potrafi nieporównywalnie więcej spalić w korkach i w zimie szczegolnie chyba?

_________________
BMW to nie tylko zwykła marka, to cecha charakteru,

to klasa, to elegancja, to styl i szyk bycia mego,

droga koleżanko i kolego... :wink:


Bo Możesz Więcej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie?
PostNapisane: 26 września 2010, 16:28 
Offline
Forumowicz

Wiek: 34
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: G31
W sumie też mogę dołożyć swoje 2 grosze i Ci pomóc w wyborze :)

Obecnie jestem właścicielem i jeżdżę e36 328i - spalanie jakie osiągnąłem w cyklu mieszanym ok 11l na 1000km(równa połowa to trasa- autostrada) wynik rewelacja jak na dynamiczną jazdę.

Często też dosiadam e46 318i - spalanie średnie z przewagą na miasto 8.9l przy dynamicznej jeździe, a nawet bardzo z względu na przyzwyczajenie do swojej na 2.8l.

Chcesz kupić BMW i mieć oszczędne auto kup 318 ale nie gazuj tego... Nie szukasz mocy zostań przy r4 bez sensu się targać, ja kupiłem to co chciałem bo zależało mi na mocy i nie przywiązuję dużej wagi na spalanie bo to masochizm :) Dodam jeszcze że nie wierzę w twoją obojętność co do mocy - czuje że będzie jak u kolegi starscream :P

btw. koniecznie musi to być benzyna?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie?
PostNapisane: 27 września 2010, 10:52 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1824
Lokalizacja: Mielec
Moje BMW: 330iT
Kod silnika: M52tub30
Garaż: Triumph 675,
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=122941
No wiadome ze lepiej mocniejsze ale nie zbyt duzym kosztem. Dlaczego 318 nie gazowac? Wole benzyne bo lubie jeździc benzyną a zagazowane wychodzi taniej trochę jazda od diesla przy dzisiejszych cenach i tanieć raczej nie będzie, a przy obrotach jest nawet mocna w miare ta 318i

_________________
BMW to nie tylko zwykła marka, to cecha charakteru,

to klasa, to elegancja, to styl i szyk bycia mego,

droga koleżanko i kolego... :wink:


Bo Możesz Więcej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie?
PostNapisane: 27 września 2010, 15:56 
Offline
Forumowicz

Wiek: 34
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: G31
nooo powiedzmy że coś czuć :kwasny: diesel też fajnie chodzi dlaczego by nie 320? spalanie niskie, a moc raczej nie odbiega od 318i?

W mielcu takie korki ze wolisz gaz? Jeśli dużo jeździsz w trasie to diesel lepiej wyjdzie Ci na dobre. Mi osobiście jakoś ropniak nie podchodzi ze względu na to że lubię poszaleć, a benzynka mi lepiej pachnie :D Chodź nie wykluczam że za parę lat postawię na diesla.

Pytasz dlaczego nie gaz? Ja nie toleruje tego i kojarzy mi się to z wiejskimi autami typu golf... Przerost formy nad treścią jeśli nie stać Cię na furkę z większą mocą to nie kupuj, a nie uciekaj w półśrodki. Nie było to skierowane do Ciebie, lecz takie jest moje zdanie o gazie :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie?
PostNapisane: 27 września 2010, 21:07 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 110
Lokalizacja: Edinburgh/Poznan
Moje BMW: e39 525i
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98305
Mily89 napisał(a):
nooo powiedzmy że coś czuć :kwasny: diesel też fajnie chodzi dlaczego by nie 320? spalanie niskie, a moc raczej nie odbiega od 318i?

W mielcu takie korki ze wolisz gaz? Jeśli dużo jeździsz w trasie to diesel lepiej wyjdzie Ci na dobre. Mi osobiście jakoś ropniak nie podchodzi ze względu na to że lubię poszaleć, a benzynka mi lepiej pachnie :D Chodź nie wykluczam że za parę lat postawię na diesla.

Pytasz dlaczego nie gaz? Ja nie toleruje tego i kojarzy mi się to z wiejskimi autami typu golf... Przerost formy nad treścią jeśli nie stać Cię na furkę z większą mocą to nie kupuj, a nie uciekaj w półśrodki. Nie było to skierowane do Ciebie, lecz takie jest moje zdanie o gazie :]


znowu sie zaczyna o tym gazie... w e36 oraz e46 smialo mozna montowac gaz co innego w nowych modelach chyba bym nie ryzykowal, mialem e36 318i w gazie sekwencji i bylem bardzo zadowolony aczkolwiek nie byl to moj wybor, poprostu akurat sie trafil dobry egzemplarz z holandii z fabrycznie montowanym gazem, spalanie cos kolo 11l gazu, fajnie bylo miec swiadomosc ze jezdzisz za pol ceny tym bardziej ze robilem 200-400km dziennie,
jesli auto w gazie to lepiej samemu montowac niz kupic z zamontowanym juz, chyba ze masz pewnosc ze jest to dobrze zrobione lub oryginalnie montowany, bodajze tylko e36 318i wychodzily z fabrycznym gazem? z tym ze moze byc ciezko dostac taki,
ja z perspektywy czasu wybralbym 328i, nie duzo wieksze spalanie a za to moc ktora cieszy :)

_________________
ǝuıɥɔɐɯ ƃuıʌıɹp ǝʇɐɯıʇln ǝɥʇ
Obrazek
E36 318i ---> E46 318i ---> E39 525i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie?
PostNapisane: 28 września 2010, 10:39 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1824
Lokalizacja: Mielec
Moje BMW: 330iT
Kod silnika: M52tub30
Garaż: Triumph 675,
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=122941
Mily89 napisał(a):
nooo powiedzmy że coś czuć :kwasny: diesel też fajnie chodzi dlaczego by nie 320? spalanie niskie, a moc raczej nie odbiega od 318i?

W mielcu takie korki ze wolisz gaz? Jeśli dużo jeździsz w trasie to diesel lepiej wyjdzie Ci na dobre. Mi osobiście jakoś ropniak nie podchodzi ze względu na to że lubię poszaleć, a benzynka mi lepiej pachnie :D Chodź nie wykluczam że za parę lat postawię na diesla.

Pytasz dlaczego nie gaz? Ja nie toleruje tego i kojarzy mi się to z wiejskimi autami typu golf... Przerost formy nad treścią jeśli nie stać Cię na furkę z większą mocą to nie kupuj, a nie uciekaj w półśrodki. Nie było to skierowane do Ciebie, lecz takie jest moje zdanie o gazie :]


Ogólnie to lubie czasem z nudów pojeździć po mieście takim partolem (emerycka jazda) bez celu, a gazu przy takiej jeździe pewnie z 10l to mamy 22zł, z odpalaniem i paliwem 25 wyjdzie, on weźmie z 6l no to mamy 6*4,5=27, juz te 2zł srał pies ale benzyne fajniej sie kręci czasem na obroty, a po za tym trasa 8-9l gazu to mamy 20zł, ON 5l to jest ponad 20zł. A po za tym żeby kupić dobrego diesla to musi być po lifcie od 2002r 150KM bo nie kupie raczej 136KM, (nie chodzi o moc tylko silnik) a to już jest 21k po okazji. A benzyne znajdzie dużo taniej i to zagazować. Jade na dniach do Oświęcimia jedną oglądnąć narazie bez gazu. A po za tym beznyna szybciej sie rozgrzewa jak sie jeździ po krótkich odcinkach z tego co wiem.

Dreraf napisał(a):
ja z perspektywy czasu wybralbym 328i, nie duzo wieksze spalanie a za to moc ktora cieszy :)


No też bym wolał, i jak by sie znalazła jakaś 2.5i albo 2.8i w podobnej kasie jak 1.9i to chętnie też bym wziął, ale to raczej mało prawdopodobne. Bo za 2.8 niecałe 20k trzeba dać a za 1.9 koło 13

P.S. Na gaz zamierzam przeznaczyć 2,5-3K więc powinno to normlanie i dobrze jeździć

_________________
BMW to nie tylko zwykła marka, to cecha charakteru,

to klasa, to elegancja, to styl i szyk bycia mego,

droga koleżanko i kolego... :wink:


Bo Możesz Więcej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie?
PostNapisane: 28 września 2010, 10:51 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1824
Lokalizacja: Mielec
Moje BMW: 330iT
Kod silnika: M52tub30
Garaż: Triumph 675,
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=122941
Ale co cena? Chyba dobra? A przebieg że troche za niski i sugerujesz ze cofany? Bo Ja myśle że chyba tak.

A więc tak, byłem u dwóch gazowników i tak (do 318i):

1. Koszt instalacji to 2360zł (gwarancja na 2 lata) z wlewem pod klapką paliwa z butlą w kole.
Firma BRC, czyli wtryski, reduktor, podobno wszystko BRC i typ Mi mówi ze wtryski przychodzą Mu już skalibrowane i on juz tego nie rusza. I z tego co on sie orientuje to firma BRC przejeła wtryskiwacze od firmy Zavoli i ogólnie chwali sie tego gazownika u nas.

2. Koszt instalacji to 2400zł (gwarancja na 2 lata) z wlewem pod klapką paliwa z butlą w kole.
Firma Stag 4
Reduktor Tomasetto
Wtryski Valtek
Wielozawór Tomasetto.
Pytałem sie też o kalibrowanie wtryskiwaczy i powiedział że on przy zakładaniu gazu kalibruje jak jest już założony gaz, i dobiera w zależności od ciśnienia cylindra czy mocy czy jakoś tak to powiedział.

Jak myślicie, któraś z tych opcji jest dobra? I który lepiej wybrać, lub ewentualnie co zmienić jeśli sie da?

_________________
BMW to nie tylko zwykła marka, to cecha charakteru,

to klasa, to elegancja, to styl i szyk bycia mego,

droga koleżanko i kolego... :wink:


Bo Możesz Więcej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie? Jaki gaz?
PostNapisane: 28 września 2010, 16:28 
Offline
Forumowicz

Wiek: 34
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: G31
kusy6 napisał(a):
Bo za 2.8 niecałe 20k trzeba dać a za 1.9 koło 13

e46? bałbym się do tego wsiąść za takie pieniądze.... Rocznik 98 of course?

kusy6 napisał(a):
A po za tym beznyna szybciej sie rozgrzewa jak sie jeździ po krótkich odcinkach z tego co wiem.

Szybciej na pewno ale nie licz na to że 328i będzie tak szybko się nagrzewać co 318i na krótkim dystansie to też potrzebuje trochę czasu no chyba że cegła w stopie i częste tankowanie :D

Kusy6 jak już chcesz mieć ten gaz to tylko samemu zrobić sobie instalacje bo Bóg wie kto tym jeździł i ile zrobił km, no chyba że dobry znajomy i auto znasz od podszewki ;)

Jeśli masz dajmy na to 20 patoli na e46 nie wierze w 328 z taką ceną...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie? Jaki gaz?
PostNapisane: 28 września 2010, 17:20 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Na chwilę obecną nie wchodziłbym w nic innego niż landi renzo omegas z reduktorem landi i wtryskami med lub hana/keihin

Kyokushin napisał(a):
ale nie licz na to że 328i będzie tak szybko się nagrzewać co 318i


R6 nagrzewa się dużo szybciej od R4 i w związku z tym dużo szybciej przełącza się na LPG.
Sprawdzone empirycznie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie? Jaki gaz?
PostNapisane: 28 września 2010, 17:35 
Offline
Forumowicz

Wiek: 34
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: G31
Kyokushin napisał(a):
R6 nagrzewa się dużo szybciej od R4 i w związku z tym dużo szybciej przełącza się na LPG.


Dzięki za info do tej pory mi wciskano ciemnotę ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie? Jaki gaz?
PostNapisane: 28 września 2010, 17:47 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1824
Lokalizacja: Mielec
Moje BMW: 330iT
Kod silnika: M52tub30
Garaż: Triumph 675,
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=122941
Mily89 napisał(a):
kusy6 napisał(a):
Bo za 2.8 niecałe 20k trzeba dać a za 1.9 koło 13

e46? bałbym się do tego wsiąść za takie pieniądze.... Rocznik 98 of course?

kusy6 napisał(a):
A po za tym beznyna szybciej sie rozgrzewa jak sie jeździ po krótkich odcinkach z tego co wiem.

Szybciej na pewno ale nie licz na to że 328i będzie tak szybko się nagrzewać co 318i na krótkim dystansie to też potrzebuje trochę czasu no chyba że cegła w stopie i częste tankowanie :D

Kusy6 jak już chcesz mieć ten gaz to tylko samemu zrobić sobie instalacje bo Bóg wie kto tym jeździł i ile zrobił km, no chyba że dobry znajomy i auto znasz od podszewki ;)

Jeśli masz dajmy na to 20 patoli na e46 nie wierze w 328 z taką ceną...


Tak, mówie o najstarszych rocznikach E46. A jeżeli już kupie z gazem to jade zaraz do gazownika na kalibracje i ewentualnie coś wymienić na takie normalne do jazdy ;)
I raczej będe celował w 318i, ale kupie co sie trafi od 318i do 328i po dobrej kasie :]

_________________
BMW to nie tylko zwykła marka, to cecha charakteru,

to klasa, to elegancja, to styl i szyk bycia mego,

droga koleżanko i kolego... :wink:


Bo Możesz Więcej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie?
PostNapisane: 29 września 2010, 09:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
kusy6 napisał(a):
binta napisał(a):
Jeśli R4 to 1.8i, jeśli R6 to od 323 w górę. Życzę udanego zakupu :)

Teraz juz wiem, najlepiej 328i bo mocna i nie pali duzo ale 318i tez nie jest zla bo trche mniej pali i sobie radzi z normlana jazda :) Mam nadzieje, ze chociaz po mokrym asfalcie tez po parkingu bokami polata na 1 i 2 tą 318i?

P.S. Co myślicie o tym złomie? Jedynie przyciemnić przednie szyby zostało z tego co widać:
http://moto.allegro.pl/bmw-e46-polecam-i1245130495.html

No i alu mniejsze, najlepiej oryginał 15" zeby na mocy nie traciła i zawieszenia za szybko nie robić, albo 14" na tył jakieś stalówki chwilowo podejdą?


Sorry ale ja już raczej się nie wypowiem w tym temacie. Polatać bokiem ?? Po mokrym asfalcie ?? A prosto, przed siebie po suchym już umiesz ??

Odnośnie linka. Jedynie przyciemnić przednie szyby ?? :wstyd: Podejrzewam, że za tą kwotę to cały kibel będzie do odnowienia :zdegustowany: Tak na marginesie, dywaniki to chyba z żuka, a kierownica po 151 tyś. aż tak była zjechana, że trzeba było ją obszywać ?? :P Przód 15-stki, tył 14-stki żeby nie straciła na mocy, latała bokami i zawieszenia za szybko nie wymieniać ??

Nie ma się co dziwić z tego, że później są tragedie i wypadki BMW jak tacy ludzie do nich wsiadają. No i ogólna opinia, "debil, łysy gówniarz w dresie z BMW, spowodował wypadek albo gorzej, spowodował tragiczny wypadek"

Sorry, jak dla mnie to za dużo :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie? Jaki gaz?
PostNapisane: 29 września 2010, 09:49 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1824
Lokalizacja: Mielec
Moje BMW: 330iT
Kod silnika: M52tub30
Garaż: Triumph 675,
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=122941
No juz Mnie musial z blotem zmieszac :) Poprostu mamy u Nas taki plac, gdzie sie czasem zbieramy i niektórzy driftują, a jesli chodzi o Mnie to mialem dwie E36 2.0 i raczej driftowaniem tego nazwać nie mozna bylo przy tej mocy i bez szpery, ale pozarzucac troche mozna bylo, i o to Mi chodzi, czasem :P


binta napisał(a):
Przód 15-stki, tył 14-stki żeby nie straciła na mocy, latała bokami i zawieszenia za szybko nie wymieniać ??

Mowa o normalnej codziennej jeździe, a taki upał mały to czasem od święta jak Mnie najdzie

_________________
BMW to nie tylko zwykła marka, to cecha charakteru,

to klasa, to elegancja, to styl i szyk bycia mego,

droga koleżanko i kolego... :wink:


Bo Możesz Więcej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie? Jaki gaz?
PostNapisane: 29 września 2010, 22:00 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 33
Posty: 2450
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: E92
Kod silnika: 2.5
Co do instalki LPG pogadaj z Nikodemem lub z Toudi'm.
binta napisał(a):
Sorry, jak dla mnie to za dużo :wstyd:


Dla mnie również :wstyd:

Za dużą masz wyobraźnię lub niewiedzę, bo nie które zdania są lekko dziwne. :luka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie? Jaki gaz?
PostNapisane: 29 września 2010, 23:12 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1824
Lokalizacja: Mielec
Moje BMW: 330iT
Kod silnika: M52tub30
Garaż: Triumph 675,
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=122941
pietrek912 napisał(a):
Co do instalki LPG pogadaj z Nikodemem lub z Toudi'm.
No własnie czekam na ich zdanie na ten temat

pietrek912 napisał(a):
binta napisał(a):
Sorry, jak dla mnie to za dużo
I nie jestem burakiem z beemki, tylko ogólnie jezdze spokojnie, ale interesuje Mnie tez drift, ale narazie nie stać Mnie na 2.8i wiec tylko pytam

_________________
BMW to nie tylko zwykła marka, to cecha charakteru,

to klasa, to elegancja, to styl i szyk bycia mego,

droga koleżanko i kolego... :wink:


Bo Możesz Więcej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 318i 118KM czy 320i 150KM? Jakie spalanie? Jaki gaz?
PostNapisane: 1 października 2010, 06:22 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 41
Posty: 45
Lokalizacja: Rzepedź
Moje BMW: 323i_A
Kod silnika: M52B25
[quote="kusy6"]No juz Mnie musial z blotem zmieszac :) Poprostu mamy u Nas taki plac, gdzie sie czasem zbieramy i niektórzy driftują, a jesli chodzi o Mnie to mialem dwie E36 2.0 i raczej driftowaniem tego nazwać nie mozna bylo przy tej mocy i bez szpery, ale pozarzucac troche mozna bylo, i o to Mi chodzi, czasem :P


Zgadzam się - bez szpery to sobie można co najwyżej na żużlu pokręcić bączki a nie na asfalcie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL