BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 18:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E34] Instalacja pod wzmacniacz. Pilne.
PostNapisane: 1 maja 2007, 12:18 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Cześć.

Mam pytanie. Jak pociągnąć instalacje od radia pod wzmacniacz, który znajduje się w bagażniku? Czego i w jakich ilościach potrzebuje? Chodzi mi o zasilanie, "czincze" i "remote".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2007, 12:57 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
potrzebujesz czincze z żyłą sygnałową 5 metrów i to wszystko. zależy gdzie masz akumulator ale raczej pod siedzieniem... po kolei to musisz wyjac kanape. ściagnać z progów te plastiki i ściagnać jeszcze plastik z głośnikiem przy nodze pasażera oraz cześć tapicerki przy kolanie pasażera, jest przykręcona na 1 śrubke. i potem tam trzeba upchać ten czincze. troche jest z tym zabawy ale to nie problem:D możliwe że mase masz tam gdzie ja czyli w tym małym schowku w bagażniku po prawej stronie. a kabel zasilający do wzmacniacza pociagnać to nie jest żaden problem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2007, 21:18 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 36
Lokalizacja: GÂłogĂłw
siema ja swoje kable od radia prowadzilem srodkiem czyli srodkowym tunel i wydaje mi sie ze jest to prostszy sposob bo musisz wykrecic zaledwie owy tunel i wyciagnac siedzenie i to by bylo na tyle roboty calej

_________________
Lepiej Âżeby padaÂło niÂż miaÂło byĂŚ bÂłoto


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2007, 21:25 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
malyE30 napisał(a):
siema ja swoje kable od radia prowadzilem srodkiem czyli srodkowym tunel i wydaje mi sie ze jest to prostszy sposob bo musisz wykrecic zaledwie owy tunel i wyciagnac siedzenie i to by bylo na tyle roboty calej


Polemizował bym, czy ściąganie tunelu i siedzenia jest łatwiejsze...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2007, 21:51 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 36
Lokalizacja: GÂłogĂłw
siedzenie z tylu bardzo latwo sie sciaga bo jet tylko i wylacznie na takie zatrzaski jak dla mnie to byl banal

_________________
Lepiej Âżeby padaÂło niÂż miaÂło byĂŚ bÂłoto


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2007, 21:53 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Aaa... chodzi Ci o kanapę. Zobaczę, co się da zrobić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2007, 21:58 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 36
Lokalizacja: GÂłogĂłw
a to sorki zle napsialem, bo z tunelem to nie jest za duzy problem tylko ze ja to robilem w swojej e30 i u kolegi w e36 ale ogolnie wydaje mi sie ze prosciej jest srodkiem puscic kable niz bawic sie moim zdaniem do okola auta no ale kazdy wkoncu robi po swojemu i jak jest mu wygodniej

_________________
Lepiej Âżeby padaÂło niÂż miaÂło byĂŚ bÂłoto


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2007, 22:00 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Chyba masz racje, że tunelem będzie łatwiej i mniej materiałów zużyje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2007, 10:03 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
dla mnie to rozwiązanie jest niezaciekawe. proponije to zrobić tak jak ja napisałem. z rozbieraniem nie ma żadnego problemu i zajmuje to pół godziny ze złożeniem spowrotem. w końcu to BMW a nie jakiś japoniec którego się nie da rozebrać a co dopiero złozyć:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2007, 10:11 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Misiu, jeżeli mógł byś mi przybliżyć nieco, co mam zrobić. Był bym bardzo wdzięczny.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2007, 10:47 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 36
Lokalizacja: GÂłogĂłw
misssiaq6 napisał(a):
dla mnie to rozwiązanie jest niezaciekawe. proponije to zrobić tak jak ja napisałem. z rozbieraniem nie ma żadnego problemu i zajmuje to pół godziny ze złożeniem spowrotem. w końcu to BMW a nie jakiś japoniec którego się nie da rozebrać a co dopiero złozyć:D




no wiesz o gustach sie nie dyskutuje:) i tak jak napisalem kazdy robie wedlug siebie i jak mu jest wygodniej

_________________
Lepiej Âżeby padaÂło niÂż miaÂło byĂŚ bÂłoto


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2007, 12:40 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
malyE30 napisał(a):
misssiaq6 napisał(a):
no wiesz o gustach sie nie dyskutuje:) i tak jak napisalem kazdy robie wedlug siebie i jak mu jest wygodniej
no tak ale sposób o którym mówisz wygląda na taki gdzie na szczycie tunelu środkowego przechodziła by para cziczy widoczna gołym okiem. a jak wiadomo na tym forum ceni sie bardzo stan fabryczny a to by nie było fabrycznie... pozatym kłuci sie to z poprawnośćią instalacji audio. poczytaj sobie o kablach w samochodzie to się wszystko wyjaśni.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2007, 12:47 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
valdorane napisał(a):
Misiu, jeżeli mógł byś mi przybliżyć nieco, co mam zrobić. Był bym bardzo wdzięczny.
ściagnij plastiki z progów, tylną kanape, plastik z przodu przy node pasażera do którego jest przykrecony głośnik(trzeba jeszcze ściągnąć uszczelke przy tym plastiku bo tez ułatwia to ściagniecie) , przydało by się też wyjać schowek przed pasażerem bo troche ułatwi to sprawe. i welurową zaślepke przy lewej nodze pasażera. jest przykręcona na jedną śrubke na samym środku, wyciągnij radio. potem ciągniesz tamtędy czincze i składasz spowrotemwydaje mi się że nie jest to trudne...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2007, 16:29 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 36
Lokalizacja: GÂłogĂłw
misssiaq6 napisał(a):
malyE30 napisał(a):
misssiaq6 napisał(a):
no wiesz o gustach sie nie dyskutuje:) i tak jak napisalem kazdy robie wedlug siebie i jak mu jest wygodniej
no tak ale sposób o którym mówisz wygląda na taki gdzie na szczycie tunelu środkowego przechodziła by para cziczy widoczna gołym okiem. a jak wiadomo na tym forum ceni sie bardzo stan fabryczny a to by nie było fabrycznie... pozatym kłuci sie to z poprawnośćią instalacji audio. poczytaj sobie o kablach w samochodzie to się wszystko wyjaśni.


no sorki ale u mnie nie widac zadnych kabli golym okiem wiec...

_________________
Lepiej Âżeby padaÂło niÂż miaÂło byĂŚ bÂłoto


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2007, 11:21 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Cześć!

Zrobione!

Najlepiej poprowadzić kable pod środkowym tunelem, a następnie pod tapicerka. Zajęło mi to może 20 minut. Jest to banalne. Nie taki diabeł straszny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2007, 15:48 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
którędy dokładnie puściłeś te kable?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2007, 15:51 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Radio, za popielniczka, w tunelu obok lewarka zmiany biegów, zdjałem krótki tunel koncowy, pod nim i pozniej wszedłem pod tapicerke, pod kanape i z kanapy do bagaznika, to juz nie problem.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL