http://www.treffseiten.de/bmw/info/date ... _07_09.pdf
http://www.treffseiten.de/bmw/info/date ... _07_09.pdf
z instrukcji - miasto/pozamiastem/łącznie
520i - 9,2/5,4/6,7
525d - 8,2/5,0/6,2
Realnie patrzeć myśle, że skromnie + 1 litr/na 100 km.
Policz na spokojnie swoje roczne przebiegi, ile wynosi ubezpieczenie: benzyny i diesla. Osobiscie z tych dwoch wybrałbym 520i, a jesli koniecznie ma byc diesel to zamiast 525d szukałbym 520d - osiagi ma zblizone do 525d, a zuzycie ON niższe, bo to 4 cylindry.